Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kafaya taktığın sürece daha kötü olur herşey rabbim daha iyi bilir de sen uygula birde ben bol salata ve havuç yedim çok seviyorum havucu yumurta çatlamasına doğurganlığı artırmaya cok iyi geliyor tavşanlar neden birden fazla doğuruyor acaba bir düşün havuç yiyorlar bol bol sende ye bol bol inşaallah faydasını görürsün havucu yumurtlama tarihinden sonra ye hepsi karışmasın ama mutlaka bor ay testere dişli aslan pençesi yap sonra diğerlerini karışmasn bünyen önce hormonlar düzelsin kistin yoktur inşaallah

Reglin üçüncü günü gitmiştim ilk gittiğimde ultrasonla bakti birşey yok dedi daha sonra 22. Gün gittim önce alttan muayne etti smear için sıvı aldı işte bir hormonun yüksek cıktı dedi ki ben böyle önemli bir durum olduğunun farkında değildim inan istemsiz şekilde gözümden nasıl yaşlar akıyor eşime çok üzülüyorum çünkü ben ağladıkça o kahroluyor keşke götürmeseydim seni doktora diyor çünkü biz daha 4 aylık evliyiz. Bir de bu nette yazılanlar var kaç defa ölculurse ölculsun en yüksek çıkan sonuç kabul edilir diyor

Çok teşekkür ederim bi nezbe de olsa içime su serptin allah razı olsun senden rahatladım biraz sayende

ne yaptın canım varmı belirti. test yapmadınmı hala. bende ümit kalmadı inşallah senden güzel haber alırız
Merhaba canım yani bendeki belirtiler hep aynı. Farkli bisey yok adet oncesi yaşadığım belirtiler gogus hassasiyeti kasik agrisi bel agrisi ayni seyler yani sehir dışındayım test yapmadim zaten heralde benim bat im 29 u olacak heralde. 2 gunun gec yumurtladim ya

Çok teşekkür ederim bi nezbe de olsa içime su serptin allah razı olsun senden rahatladım biraz sayende
Nekadar sakin ve mutlu olursan okadar senin için avantaja dönüşür veren belli degilmi birazda dua edin ki içiniz rahatlasın sıkıldığınızda ol dediğinde olmıycak birşey varmı yok oyüzden boz gereğini yapalım sonrasını Allah a bırakalam duamızla dimi ama :)

Çok haklısın canım doğru söylüyorsun

Kizlar devm edeyimmi catlama yada yumurtlama olmus mu

Eklentiler

• Screenshot_2018-10-25-14-32-01.png
    200,5 KB · Görüntüleme: 46
Hayırlısı olsun insallah hamilesiniz en erken 12. Gun belli olur deniliyor sizinde ilk deneme 9 ekimse 12 gün dolmuş oluyor tabi sonrasında bile döllenmiş olabilir yani daha çok erken olduğu için test silik korkmayın Rabbim hayirlisiyla kucağınıza almayı nasip etsin insallah
Regl gecikmemin ilk günü, ilk korunmasız 9 ekimde ilişki olmuştu.. Yaa inanamıyorum kendimi baskılıyorum umutlanmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…