Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
nadiren kasık ağrısı oluyo bide farklı bi akıntı başladı. ama umudum kırık. bugun progesteron testi yaptırdım

nadiren kasık agrısı dışında bi belirtim yok canım. bugun 21.gün progesteron verdim sonucu yarın alcam. gebelik testide istedim ama daha erken dedi. bide zaten korunmam lazımdı dimi dedi :) korunmadım diyemedim :) sen nasılsın ne var ne yok
akşama kanda gebelik istesemmi acaba
5 gün kaldı çıkar heralde diye düşünüyorum

nadiren kasık ağrısı oluyo bide farklı bi akıntı başladı. ama umudum kırık. bugun progesteron testi yaptırdım

nadiren kasık agrısı dışında bi belirtim yok canım. bugun 21.gün progesteron verdim sonucu yarın alcam. gebelik testide istedim ama daha erken dedi. bide zaten korunmam lazımdı dimi dedi :) korunmadım diyemedim :) sen nasılsın ne var ne yok
neden korunacakmışsın ki

neden korunacakmışsın ki

nu ay klomen kullandım diye 3 tane yumurtam olmuş. çoğul gebelik olabilir biz önermiyoruz. bu ay korun dedi. bende düşündüm taşındım bir çok kişiye burda ve özel hayatımda danıştım ve herşey allahtan deyip korunmamaya karar verdim :)

amaann boşversene bende olsam bende korunmazdım zaten düşük bir ihtimal çoğul gebelik. zaten klomenle herkesin birden fazla olusuyo ki hem ikiz olsun nolacakk keşke olsa demi :)

nu ay klomen kullandım diye 3 tane yumurtam olmuş. çoğul gebelik olabilir biz önermiyoruz. bu ay korun dedi. bende düşündüm taşındım bir çok kişiye burda ve özel hayatımda danıştım ve herşey allahtan deyip korunmamaya karar verdim :)
Ay bana dese bende korunmam. Allah icimi biliyo ikiz öyle istiyorum ki keske olsa da cogul olsa.

sen şimdi ne durumdasın canım kusura bakma öncesinde takip edemedim hamilemisin, bir problemin, var mı bat kaç?
Valla ben saldim canim bayaa :KK70: hic bebek yok, hamile degilim, bata 1 hafta kaldi, hic sorunumuz yok eşimle. Boşa aldim vitesi mevlam kayira diyerek yaşıyorum. (Spor ve fiyet yapiyorum 3 ay zayiflicam bu arada korunmadan nasip diyorum)

benimde yumurtlamadan 4 gün sonra silindiğimde çok az kahverengi akıntım neden olmuş olabilir bilemedim yerleşme için çok erken ama hayatımda ilk defa oldu belki soğan suyundandır

olabilir bendede bazen oluyor o kahverengimsi bi akıntı. bu ay akındım krem rengi ve uzayan farklı bi akıntı nedense dayanamıcam bu akşam kan testi vercem. versemmi. bence vereyim. çıkarmıki. öıkan çok var ama dimi 5 6 gün öncesi. :KK70: :KK70: sıyırdım :halay:

amaann boşversene bende olsam bende korunmazdım zaten düşük bir ihtimal çoğul gebelik. zaten klomenle herkesin birden fazla olusuyo ki hem ikiz olsun nolacakk keşke olsa demi :)
gönlüm çok isterde çok riski varmış. erken doğum birinin gelişmemesi falan filan. yanı her çoğul gebelikte olan riskler. tabi bu bir olasılık sağlıklıda olabilir dedi.

olabilir bendede bazen oluyor o kahverengimsi bi akıntı. bu ay akındım krem rengi ve uzayan farklı bi akıntı nedense dayanamıcam bu akşam kan testi vercem. versemmi. bence vereyim. çıkarmıki. öıkan çok var ama dimi 5 6 gün öncesi. :KK70: :KK70: sıyırdım :halay:
Ver ya nolacak sanki bence kana gecmistir merakla bekliyecegim :)

günaydın dün akşam kan verdim 0,100 yine gol değil :KK43: bu adette soğan kürüne başlayayım diyorum. deneyen bilen tarif edebilecek olan varmı arkadaşlar.
aa ben senden iyi haberler bekliyordum
doktor 3 iyi boyda yumurta var dememiş miydi?
bata ne kadarın vardı canım?

X