Gelin Birlikte Kilo Verelim 😊

Yağ ölçer tartı almıştım telefona okok uygulaması indirdim böyle takip ediyorum
Ben alalı 2 seneyi geçti
Ay dıcektım uygulama ileyse ben de indireyim ordan bakayım yağdan mı gidiyor diye. Çok merak ediyorum yağdan mı kastan mı. Neyse senin için iyi olmuş böyle bakabilirsin insan daha çok anlıyor nerden aldın nerden gitti diye

Teşekkür ederim

Bugün ki menüm

Kahvaltı

2 haşlanmış yumurta

İnce dilim beyaz peynir

Şekersiz çay

Akşam

7 yemek kaşığı zeytinyağlı yeşil fasulye

3 yemek kaşığı pilav

1 kase yoğurt

2.5 lt su

15 dk lessie mil 1

1200 adım

Bugün kahvaltı etmedim öğlen filtre kahve ve 1 adet yeşil elma yedim

Akşam yemeği 18:00
1 kase çorba
1 tabak dünkü fırında patates, kabak
3 kaşık yoğurt
Bol salatalık
1 lokma mercimek ekmeği

700ml.tilya
3.5 litre su, yatarken sirkeli su ve takviye
Birazdan çay

Uygulamasını yükleyip Bluetooth ile eleştirip bilgilerinizi girin sonrasını tartı hallediyor zaten benimki de öyle
Pro üyelik alırsanız da daha etken kullanabilirsiniz ben seviyorum tartımi

Selam kızlar galiba yarın ben de sizle eşlik edicem. Evde dikkat etsem de yine 1.200 g almışım. Hala kıyafetlerim dar oluyor. Tartıda çok gitmiş ama incelme yok bi tık daha dikkat edicem

Ödem olmuştur ama misafirlerle yedim az da olsa ama sürekli misafir geldi misafirliğe gittim. İllaki aldım 1 haftada
21 günde 4 kilo verdim ama o kadar da belli olmuyordu incelme çok gözükmüyor brn hissediyorum rahatladım incelmiş ı'm ama daha fazla incelmek istiyorum. Çok sinirim bozuluyor. Kıyafetlere daha rahat girmek istiyorum. Ama bugünü atlatayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…