Gelin Birlikte Kilo Verelim 😊

Sırf kilo vermek için buraya üye oldum diyebilirim cuma zayıflama gruplarını biliyorum onlar için girdim ama kapalı maalesef konular
Hâlâ aktif ise konu katılmak istiyorum

Neler yapılacak kurallar nedir yazarsanız sevinirim ilkkez diyet sağlıklı beslenme moduna gireceğim birden sağlık sorunları nedeniyle kilo aldım ve vermek istiyorum

1.gun

Kahvaltı

1 haşlanmış yumurta

Üçgen peynir bir tane

2 dilim tam buğday ekmeği

Şekersiz çay

Öğlen

Yumurta tereyağında çok az yağ ile

Beyaz peynir

1 dilim ekmek tam buğday ekmeği

Şekersiz çay

Akşam

4 YK tavuk

4 YK makarna

Yoğurt

1.5 lt su

Hoşgeldin
Hep birlikte başarıcaz inşallah

Arkadaşlar bugün bunu yaptım inanılmaz birşey oldu çok araştırdım ben içine zeytin, chia tohumu, öğüterek keten tohumu, pul biberi ve dereotu da koydum 1 bardak yeşil 1bardak kırmızı mercimekle yaptım koyu oluyor birde kek hamuru kıvamına getirmek için süt ekledim geceden mercimekleri ıslattım böyle harika birşey beklemiyordum kabardı
Ayrıca bugün ekmeğe dokunmayışımın
30.günü mercimek ekmeğimi ekliyorum

Birde ben tatifteki gibi yarım çay bardağı değil sadece 4 yemek kaşığı zeytinyağı cevizde koydum

Eklentiler

• IMG_20240530_131144_557.jpg
    187,8 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20240530_130518_975.jpg
    116,5 KB · Görüntüleme: 13
Günaydın
Ben daha çok strese girdiğim için tartıda Bayram öncesine kadar izinliyim sadece ve ilk 1 Mayısta tartıldım yazmaya bile elim gitmiyor hipotroid hastasıyım 48 ile evlenip 1Mayısta 110 kiloydum 12 gün kadar kaldı tartılmama yani 1 buçuk ay kadar zamanda neler yapabildim veya yapamadım görücez

Rabbim şifa versin hiç üzülmeyin kilo alınır verilir sakin olun
Vereceğinize eminim

Kahvaltı 08 :00

1 haşlanmış yumurta

1 dilim beyaz peynir

1 dilim ekmek

Şekersiz çay

Ara öğün 13:30

1 kase yoğurt zerdeçallı

2 ceviz

Akşam 19 :00

6 yemek kaşığı kuru fasulye

3 yemek kaşığı pirinç pilavı

10 dk lessie mil 1

8000 adım

2lt su

Beyaz un ve ekmek ve şeker ve siyah çay yasak.
Bisküvi kurabiye tarzı şeyler de yasak
Kızartma türü soslar çok yağlı yemekler yasak
ve her gün en az 2.5 l su içilecek
pazartesi çarşamba ve cuma günleri spor günü
Pazartesi ve cuma tartı günü
Not : spor yapılmasa da yürüyüş yapın bolca koşmayın size tavsiyem. Onun dışında ne yemek istersen.
21 gün çok değil. İstediğin kiloya varırsın.
İstediğin kürler deneyebilirsin ve kendi vücudunu bilirsin ne zararlı ise sırf kilo vercem diye yeme içme de . Ben regl döneminden sonra yine devam edicem ama sizi izliyorum. Ama yasak diye yediğiniz şeyler yüzünden kendinizi suçlamayın ve bozmayın kaldığınız yerden devam edin. Ben öyle yaptım şahsen.
Şöyle bir şey de var inşaAllah yanlış anlaşılma olmasın. Grubu ben kurdum ben istersem şöyle yaparım demem. Bu grup herkese açık isteyen herkes yazabilir. Katılabilir yazmadan da uygulayabilir. Biz burda aile oluyoruz. Kimse sen neden böyle yapıyorsun diyemez hakkı da yok sadece tartı günlerini aksatmayalım ve motive olmak için katılmaya çalışın olur mu?

Kahvaltı Sabah 11:00
1 kare dilim mercimek ekmeği
1 haşlanmış yumurta
1 yk. Az yağlı lor
3 adet zeytin
Bol salatalık, domates
Şekersiz çay

15:30 duble filtre kahve
Herşey şekersiz

Akşam yemeği 18:00
1 büyük kase tarhana çorbası
1 adet kızartma işlemi yapmadan hafif közleyerek yaptığım karnıyarık
Bol salatalık
Az öncede 1 mentollü şeker
Akşamda filtre kahve içerim

Her gün sabit 700 ml. Tilya kürü
Yatana kadarda 3 buçuk litre su bitmiş oluyor selenyum takviyesi ve yatarken ılık elma sirkeli su

İsterseniz uygularsınız. Ama vücudunuza zarar vermeden spor yapın.

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-30-14-03-28-435_com.instagram.android.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_2024-05-30-12-07-57-308_com.instagram.android.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 22
Ben yine de paylaşayım yapmak isteyen olursa hâlâ kilo veremiyorsa bir de böyle denesin.

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-31-20-06-09-460_com.instagram.android.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_2024-05-31-20-02-01-421_com.instagram.android.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 17
Ben yine de paylaşayım yapmak isteyen olursa hâlâ kilo veremiyorsa bir de böyle denesin.
Yani kısaca diyor ki kahvaltı yapmayın erkenden 1 gibi yapın yiyecekseniz ve et ve tavuk ve balık yumurta dışında ve pilav (yağsız) dışında bir şey yemeyin bolca su ve spor yapamazsanız yürüyün diyor bitki çayları ve soda serbest diyor. Ve artık kim bakıyorsa dahiliye mi diyetisyen mi bilemem ama vücudun alerjen olan şeyler yeme diyor siz de baktırın. Ben düşünüyorum ama o dediklerime hangi bölüm bakıyor bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…