Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
5A7FEDF3-3965-488D-96AC-5986CE4F6072.jpeg

İnşallah çatlar canım bikaç güne. Buarada clearblue testini nerden aldın?
İnsallahhhhhh canim ya sagol.yurtdisndayim ben, yabanci bir siteden aldim. Burda eczaneler de var ama sitede daha ucuzdu. Kullandigim bu

Canlar bende çok kasık ağrısı var sanki adet olmak üzereyim ve kendimi ıslak hissediyorum wc gidiyorum hiç bir şey Yok kupkuru zaten adetime de 8 gün var, acaba hamilelik belirtisi olabilir mi :KK16:
Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara seninle belirtilerimiz çok benziyor canım sende var mı her hangi bir şey şu anda, geçen gün kaşık ağrısı var bacağımı çekiyor sanki demiştin aynı gün ben de öyleydim:KK43:
Belirtiler hala var bide göğüslerim çok hassas ben dünden beri başladım test yapmaya :KK70:

Sagol merak etmiştin ben takipteyim yavrum. Sessiz sedasız gelip gidiyorum. Ovulasyon donemindeyim sözde 13 gunumdeyim clearblue monitör kullaniyorum dusuk, yuksek,( zirve yum catladigini )3 seviye gosteriyor ama, bu ay hep dusuk cikiyor yumurta catlamiyorrrr bugunler de en azindan yüksek cikmasi gerekti. Kistmi olup kalcak :KK43: Canım sıkkın öyle. Sen de durumlar nasil ?
Canım 22.gun yumurtası çatlayan var.Devam et ve boş geçme aman:)
Bata son 3 benim bekliyorum bakalım

Canım 22.gun yumurtası çatlayan var.Devam et ve boş geçme aman:)
Bata son 3 benim bekliyorum bakalım
Pazartesi ye kadar bekleyip catlamazsa doktora gidicem, kist yoksa boyut iyiyse catlma ignesi isticem. Havuc sıkıp icmem lazim. Bu aradaaaaa senin birsey kalmamiş 3 gun kala testlerine moral bozma insallah senin de guzel haberlerini alicaz:))

X