Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovu testim yok hiç kullanmadım. Canım fotoda cikacak gibi değil kendim bile zar zor görüyorum. Eşime göstersem asla görmez o derece yani
kız benim bata 3 gün kala yaptığımda öyle sadece benim gördüğüm hayalet çizgi vardı. bat günü o bile çıkamdı.

:KK71::KK57: ben gördüm. Benimki gibi idrar renginde bir çizgi var. pembe değilde sarı gibi. bekledikçe olmuştu bende. hatta buraya yazdım. Sevsev12 Sevsev12 pek güvenme demişti.
Evet çünkü daha once yasamstim bunu o yuzden demistim ve bende 5 gun kala yaptigimda sonradan cikan cizgi vardi dayanamayip ben tekrar yaptigimda ikinci cizgi hemen çıkmıştı

Gorunur tabiki 5+0 da gordum sen bikac gun daha bekle kalp atisiyla birlikte gor ne meraksizsin yahuu

kız nasıl meraksızım delüüüü. benim kimseciklerim yokki iki yavrumu bırakıp gideyim. eşim bakar ben giderim normalde. İşleri çok yoğun. içim içimi yiyor . bide çok başım dönüyor gün boyu bunaldım inan , iki haftadır evde yatıyorum. yarın imkanım var giderim inşallah.

kız nasıl meraksızım delüüüü. benim kimseciklerim yokki iki yavrumu bırakıp gideyim. eşim bakar ben giderim normalde. İşleri çok yoğun. içim içimi yiyor . bide çok başım dönüyor gün boyu bunaldım inan , iki haftadır evde yatıyorum. yarın imkanım var giderim inşallah.
Yarin benimde kontrolum var.
Bakalim neler olacak

benimde sat 2 hafta geçti . minik kalp atışlarını duyarım gibime geliyor.

X