Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım ben burda olunca sürekli bebekten bahsedince cok taktıgımı farkettım:) pskolojim bozuldu o yüzden az takılmaya başladım bu topiktede eylül ayının anne adayları idi. Eee artık eylül ayının anne adayı değilim ekim ayının anne adayları başlığına geçtim:KK70:

Ay canım benim:KK33:
Ay bu ay hamilr kalamazsam gitmem ben yaa bu topicten:KK70:

Kızlar çıktım doktordan ama ultrasonda bile bakma gereği duymadı değer 1500 2000
Olması lazımdı dedi pazartesi 60 dı tekrar kan testi verdim kaç çıkıcak bakalım şuan adetimi 1 hafta geçti yani 5 haftalık olması gerekmiyor mu illa bakması gerekirdi dimi ultrasondan anlamaya çalışıyorum anlamıyorum ya o zaman ben adetime 10 gün varken falanmı kalmşm anlamıyorum geç mi döllenme olmuş

Kızlar çıktım doktordan ama ultrasonda bile bakma gereği duymadı değer 1500 2000
Olması lazımdı dedi pazartesi 60 dı tekrar kan testi verdim kaç çıkıcak bakalım şuan adetimi 1 hafta geçti yani 5 haftalık olması gerekmiyor mu illa bakması gerekirdi dimi ultrasondan anlamaya çalışıyorum anlamıyorum ya o zaman ben adetime 10 gün varken falanmı kalmşm anlamıyorum geç mi döllenme olmuş
Kuzum aynı doktoramı gittin değiş bence insan bi bakar yanii ben öncekinde tam adet günü gitmiştim değerim 100 lü bişeydi ama doktor bi bakalım dedi baktı rahim duvarımız kalınlaşmış bak yerini hazırlıyor dedi yumurtalıklara baktı kist varmı diye baktı

Herkese günaydın :KK49:
Çok güzel bir Cuma olur inşallah :dua:
everytime_night everytime_night Kuzum çok güzel haberlerle gelirsin inşallah
Sevsev12 Sevsev12 Kan tahlilin kaçta çıkacak kuzu
@balbocegi35 Hoşgeldin.Bizim topic sabırsız topic.Iyi beklemişsin
@strongirl Hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım bebeğini

@oflu karapisso karapisso Fairytale35 Fairytale35 @Kurumus-Maskara @mybabe @Belliza @bi prenses annesi
Şuan topikte yazmış olan kızlar hepinizi öptüm :KK60:
:KK68:

Kuzum aynı doktoramı gittin değiş bence insan bi bakar yanii ben öncekinde tam adet günü gitmiştim değerim 100 lü bişeydi ama doktor bi bakalım dedi baktı rahim duvarımız kalınlaşmış bak yerini hazırlıyor dedi yumurtalıklara baktı kist varmı diye baktı
Sinir oldum insan bi bakar ya değere göre konuşuyor kimyasal olabilir dedi

Kesinlikle değiştir doktorunu.
Adetliyken bile gittiğimizde ultrasonla bakıyor.Hadi olmadı,değerin düştü diyelim yinede bakması gerekirdi.
Nasıl düşüncesiz insanlar var yaa

harfi harfine katılıyorum sana. aaa bu nasıl iş. illa vak deseydin ben bakmanı istiyorum demi ama .

Yaniii boşver değiş kan sonucun bi çıksın da bakalım kuzum
senin test daha koyu çıkmış , değerini söylemedimi kız :halay::KK55:
aklıma bir anı geldi. ben 2.de bebek isterken hep test yapardım. bir kez gene negatif. eşim , sen tükenmez kalem ile 2 şizgiyi çiz. Allahım ne gülmüştüm. :skandal:

X