Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
karapisso karapisso yarim saat önce yaptım.ultra erken test.
Negatifi görünce moralim bozuldu.Ne zamandır saçım belime kadar uzamıştı .Çıktım saçımı yıllar sonra ilk kez küt kestirdim. Şimdide köfte aldım kızkardeşimin butigine gidiyorum:)
Yenilendim bi rahatladım :KK70:
Kofteleride yedimmi kendime gelirim.
Bu seferki test tokat gibi geldi:KK70:

tatlım okul açıldı bende biraz ara vereyim kendimi dinlemeyeyim diyorum.. dün rahim filmi çektirdim tüplerim tıkanıkmış eşimde de ileri hızda sıkıntı çıktı %0 yazıyor doktor direk tüp bebek dedi iyice boşladım
Üzüldüm kuzum ya peki esin icin yapacak birşeyler yok mu netten baksana ya da ilac falan olabilir kuzum umutsiz olma balim

canım ben burda olunca sürekli bebekten bahsedince cok taktıgımı farkettım:) pskolojim bozuldu o yüzden az takılmaya başladım bu topiktede eylül ayının anne adayları idi. Eee artık eylül ayının anne adayı değilim ekim ayının anne adayları başlığına geçtim:KK70:
Bende öyleydim kuzum ve eylül ayinda herseyi kafadan attim burda zaman gecirmek iyi arkafaslar elde etmek konismak muhabbet etmek icin bu topiki actim ve cok iyi geldi icini derdni anlatiyon ya da kafana takilan bisey olunca soruyon merakin gidiyor. Oyle burda olmak huzur veriyor bana:21::21:

karapisso karapisso yarim saat önce yaptım.ultra erken test.
Negatifi görünce moralim bozuldu.Ne zamandır saçım belime kadar uzamıştı .Çıktım saçımı yıllar sonra ilk kez küt kestirdim. Şimdide köfte aldım kızkardeşimin butigine gidiyorum:)
Yenilendim bi rahatladım :KK70:
Kofteleride yedimmi kendime gelirim.
Bu seferki test tokat gibi geldi:KK70:
yaaa daha var ama dimi gelmeyene kadar ümit var

Ne desen haklısın.Onlar için sıradan olan bizim hayatımızın anlamı.Boyle hassas bi konuda ne kadar düşüncesiz oluyorlar aklım almıyor
Onlara boyle seyler siradan geliyor artk kuzum ama bizim icin cok onemli hassas bisey oldugu ya da ne kadar bekledigimizi bilmiyorlar. Canim sonucu gosterirken soyle hani merak ediyorum ultrason ile bakabilir miyiz de everytime_night everytime_night

Bende öyleydim kuzum ve eylül ayinda herseyi kafadan attim burda zaman gecirmek iyi arkafaslar elde etmek konismak muhabbet etmek icin bu topiki actim ve cok iyi geldi icini derdni anlatiyon ya da kafana takilan bisey olunca soruyon merakin gidiyor. Oyle burda olmak huzur veriyor bana:21::21:
aynen oyle canim bende burda olmaktan gayet mutluyum cunku cevredekilerle konuusnca diyorlarki cok takiyon falan. Burda herkes ben gibi:)ama bata yakin surekli bebek konusulunca kafam bosalmadi yoksa simdi iyiyin

aynen oyle canim bende burda olmaktan gayet mutluyum cunku cevredekilerle konuusnca diyorlarki cok takiyon falan. Burda herkes ben gibi:)ama bata yakin surekli bebek konusulunca kafam bosalmadi yoksa simdi iyiyin
Ovudan sonra normal canim surekli kafada cikmak nedir bilmiyor. Ama onemli olan ovu donemii rahat olmak takmamak orda

X