Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese günaydın :KK49:
Çok güzel bir Cuma olur inşallah :dua:
everytime_night everytime_night Kuzum çok güzel haberlerle gelirsin inşallah
Sevsev12 Sevsev12 Kan tahlilin kaçta çıkacak kuzu
B balbocegi35 Hoşgeldin.Bizim topic sabırsız topic.Iyi beklemişsin
strongirl strongirl Hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım bebeğini

O oflu karapisso karapisso Fairytale35 Fairytale35 Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara M mybabe Belliza Belliza Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Şuan topikte yazmış olan kızlar hepinizi öptüm :KK60:
Saat 3 gibi kuzum

Herkese günaydın :KK49:
Çok güzel bir Cuma olur inşallah :dua:
everytime_night everytime_night Kuzum çok güzel haberlerle gelirsin inşallah
Sevsev12 Sevsev12 Kan tahlilin kaçta çıkacak kuzu
B balbocegi35 Hoşgeldin.Bizim topic sabırsız topic.Iyi beklemişsin
strongirl strongirl Hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım bebeğini

O oflu karapisso karapisso Fairytale35 Fairytale35 Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara M mybabe Belliza Belliza Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Şuan topikte yazmış olan kızlar hepinizi öptüm :KK60:
Sende opuldun cnm vala aynrm sabirsiziz ya bekleyrmioz erkendrn tahlil verioz

E sim her ay teste verdiğin parayla neler alırsın diyordu bana.Bu ay netten adım da rahat ettim vallahi.
Hakkatten sabirsiziz.Ama ya buda başka bişey degilki bebek.Insan hemen bilmek istiyor :KK36:

tatlım okul açıldı bende biraz ara vereyim kendimi dinlemeyeyim diyorum.. dün rahim filmi çektirdim tüplerim tıkanıkmış eşimde de ileri hızda sıkıntı çıktı %0 yazıyor doktor direk tüp bebek dedi iyice boşladım

E sim her ay teste verdiğin parayla neler alırsın diyordu bana.Bu ay netten adım da rahat ettim vallahi.
Hakkatten sabirsiziz.Ama ya buda başka bişey degilki bebek.Insan hemen bilmek istiyor :KK36:
Aynen oyle cnm ya eczane uzak her aklıma geldginde alamiom ben Allah tan ilk gebeligimde cok gec ogrenebildim ben cikmamisti kanda bile bu sefer erken ogreneyim istiyorum ama hyrlisi

X