Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üstteki sabahki alttaki dünkü kızlar sizce koyulaşma var mı?

Eklentiler

• C1A26778-F2A7-44BF-8607-B84CA0607BB6.jpeg
    51,5 KB · Görüntüleme: 47
Eveeet sanırım yemek üzereyim pembeleşti akıntım. Bu ay yine gitti. Önümüzdeki maçlara bakacağız demekten içim çürüdü hayırlısı bu ayda değilmiş demek :)

idrarda varsa kana gecmistir . ben de cok cok silikken test yapmistim 10 cikmisti . yaptirin bence :)

idrarda varsa kana gecmistir . ben de cok cok silikken test yapmistim 10 cikmisti . yaptirin bence :)
Bende bundan daha belirsiz çıktığında yapmıştım 17 çıkmıştı sonra düşük yaptım ama oğlanın okula bıraktıktan sonra kan vermeye gideyim en iyisi

Bende bundan daha belirsiz çıktığında yapmıştım 17 çıkmıştı sonra düşük yaptım ama oğlanın okula bıraktıktan sonra kan vermeye gideyim en iyisi
gecmis olsun ben de gecen ay kimyasal yasamistim . battan bigun once 32 cikti sonra 80 oldu ardindan dustu . bu ay yeniden tuttu :)

gecmis olsun ben de gecen ay kimyasal yasamistim . battan bigun once 32 cikti sonra 80 oldu ardindan dustu . bu ay yeniden tuttu :)
Bende geçen ay kimyasal gebelik geçirdim onu takip etmemiştim düşükte takip ettim baya zor bir süreçti sonrasında da 2 yıldır adet düzensizliği oldu düşüğün baya olumsuzluğunu yaşadım yani .inş olmuştur bu ay Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş

Canım benim batda 20 eylül ama hiç bir belirti yok hiç birşey hissetmiyorum daha erken mi acaba bizim bebek istediğimiz ilk ay ama özellikle bebek için hiç uğraşmadk olmadı galiba
Bende bu ay pek ugrasmadim canim benim belirtiler surekli var be kuzum psikolojik olarak iyi degilim herseyde belirti buluyorum her ay da var belirtim ama sonuc fos

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…