Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba tatlim hamis olanlara emoji koyuyorum zaten . Su an baska hamisimiz belki de vardir bebisim bilemiyorum kimse test yapmıyor

Kizz test yapmadin mi sen
Yapamadım canım yataktan nasıl aceleyle kalktığımı bilmiyorum annemler geldi bende uyuya kalmışım ama iyiki yapmamışım çünkü regl ağrılarım baya baya var. Göğüslerim içerden bi sızlıyor ki anlatamam sanki üşütmüşüm gibi

Kızlar demekki hepimiz de böyle hemen hamile kalmayacağımızı bilseydiiik evlendikten sonra korunmazdık hiç direk başlardık olana kadar ancak yani

Tatlim belki de gebelik belirtisi bunlar

He kizz o yuzden rabbim vermiyor belkide
Ya ama ben dedim eşime ha deyince olacakmı ki diye , birde hesap yaptık şu ay korunmayı bırakırız o ay hamile kalalım ki doğum şu aya gelsin diye tabi sonuç tırttt ayyy allahım inanamıyorum nasıl böyle bi salaklık yaptım sanki bıraktığım ay hamile kalacaltım nerden bilebilirim insanların bu kadar zor hamile kaldığını. Millet evleniyor ilk ay hamile oluyor , yada minicik çocukları varken bi daha hamile kalanlar bit gece korunmayıp hamile kalıp kürtaj olanlar bi ton çevremizde nerden bilebilirdik ki (

Bir de kızlar bu ay çatlatma iğnesi olan var mı? Daha önceden olanlar da bat a kaç gün kala test yaptırdılar?

Tabi tabi canim korunduklari halde hamile kalanlar canim ya bence onlar olsun die kafaya takmiyorlar o yuzden hemen hamile kaliyorlar bence.

Kızım olursa ben de Arya koymak istiyorum adını :) Arya diye bir öğrencim vardı, ondan dolayı öyle karar vermiştim :) nasp olur inşallah
Arya ismi cok guzel bende seviyorum ama aile icinde bu isim var benimkinin ismi farkli olsun istiyorum.
Hatta arya lina koyun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…