Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tatlim belki de gebelik belirtisi bunlar
Belki de ama cesaret edemiyorum işte çünkü heran gelecek gibi hissediyorum bugünü de bi atlatayım olmazsa. Bide sabah ölçtüm 36, 1 di ama bir buçuk saatlik uykuyla ölçtüm vardır dimi etkisi. Çünkü sonra tekrar yattım 3 saat sonra ölçtüm 36,4 çıktı

Allah evladına uzun ömür versin canım. Benim daha ilk olacak olursa tabi :) oğlunda hemen kalabildin mi

Amim canım inşAllah.. onda yumurtlama gününe ilk dikkat ettiğim ay hamile kalmıştım.. bir senelik evliydim şimdi 1 yıldır yumurtlama gününü takip ediyorum yok olmuyor

uniq12 uniq12 ve B Basharfibenz Inşallah sizden umutluyum ben bu ay.
Hamilelik ve regl belirtileri aynı.Olumlu düşünüp pozitif çağırın kızlar
@gzmdncr33 Inşallah bu ay gelir Arya bebeğin :eek:
Sevsev12 Sevsev12 Lina güzel isimmiş :halay:
Canımcımmm ne güzel yazmışsın. İnşallah Rabbim duyar sesimizi ama ne biliyim umutsuzluğa da düşmek istemiyorum. Karnımda hiç ağrı yok kasıklarda filan. Ama göğüslerim felaket böyle bi ağrı yok ya üşüttüm yada bişeyin belirtisi bakalım artık.

Belki de ama cesaret edemiyorum işte çünkü heran gelecek gibi hissediyorum bugünü de bi atlatayım olmazsa. Bide sabah ölçtüm 36, 1 di ama bir buçuk saatlik uykuyla ölçtüm vardır dimi etkisi. Çünkü sonra tekrar yattım 3 saat sonra ölçtüm 36,4 çıktı
Ben atesten anlamam ben kuzum ya bence bu ay tutmustur gelseydi kirmizilar simdi coktan gelmisti

Ne güzel dedin öyle :) gerçekten bu ay ben de çok umutluyum. Burada hep birlikte kutlamalar yapacağız inanıyorum :) 40 larımız karışırsın birbirine :KK70:
Bi göbusler olsun tabikide kutlama yapariz ya :halay::halay:
Şu cift cizgileri hele bi görek Allahim hele görek ya nasil oynuyom ben:halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay:
Rabbim kismet etsin artk ya bize de nasip olur insalllahhhh:dua::anneadayı:

Kızlar selamlar çok pardon ama dünden beri katı sabun gibi koyu kıvamlı akıntım var bata 6 gün kaldı böyle belirtisi yada fikri olan varmı

Ben atesten anlamam ben kuzum ya bence bu ay tutmustur gelseydi kirmizilar simdi coktan gelmisti
Ya normalde dün olmam lazımdı hadi 1 gün de benden olsun dedim. Bakalım bugün gelmezse zaten kesinlikle yarın test yapıcam sadece çok ümitlenmek istemiyorum

:KK70: ama bak bende çok çabuk gaza gelirim ha. Yapıcam sabah test tabi uyandığımda ateşimi ölççem düşük olmazsa yapcam 36 35,9olursa yapmama gerek bile kalmaz
Ya normalde dün olmam lazımdı hadi 1 gün de benden olsun dedim. Bakalım bugün gelmezse zaten kesinlikle yarın test yapıcam sadece çok ümitlenmek istemiyorum
:)) hala adet olmamışsın insallah bebegin seninleedir. Ben de olmadım bir iki gunde ben de verdim kendime. Olur bir iki gun şaşabilir. saliya kadar olmazsam acaba derin bir test daha yaparim.

:)) hala adet olmamışsın insallah bebegin seninleedir. Ben de olmadım bir iki gunde ben de verdim kendime. Olur bir iki gun şaşabilir. saliya kadar olmazsam acaba derin bir test daha yaparim.
Evet canım olmadım ama göğüslerim sırtım felaket üşütmemi acaba anlamadım. Ama ksık ağrım hiç yok. Hatta öyle ki adet olcak gibi asla hissetmiyorum

X