Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
E bunlar belirti normalde kiz yarin testi yap sende kurtul bizde heycan heycan kiz bizi öldürecen
ama bak bende çok çabuk gaza gelirim ha. Yapıcam sabah test tabi uyandığımda ateşimi ölççem düşük olmazsa yapcam 36 35,9olursa yapmama gerek bile kalmaz

Insallah saglicakla kucagina alirsin melegini tatlim.
Senin ddoktorun devlete gecmissede yine ona git canim o kadar memnunsan randevunu al git zaten beklemiyom cok fazla.
Ne gibi korkularin tatlim ciddi bisey yoktur insallah

ama bak bende çok çabuk gaza gelirim ha. Yapıcam sabah test tabi uyandığımda ateşimi ölççem düşük olmazsa yapcam 36 35,9olursa yapmama gerek bile kalmaz
O zaman ateşin yüksek cikar onsallah canisi görelim artk şu çift cizgiyi ya level atlayalim

0fLu canim ben sabah yaptim negatifti bugun piknige gittim dedimki yoktur zaten mac oynadim gel gorki aksam silik cizgiyi gordum umarim bisey yoktur

İyi akşamlar kızlar geçmişi okuyamadım bata 3 gün var belim çok ağrıyor diye bugün test yapayım dedim dayanamadım. O kaset testlerden yaptım. Sonuç negatif Bu ay da fos çıktım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…