Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canim sabah test yaptim birakip gittim piknige aksam baktom cikmisti
Canım şöyle bi durum var biliyosun ki sonradan çıkan çizgilerin geçerliliği yok hatta onlar testin kendi çizgisi oluyor. Ben bi ay test yaptım 5 dakka sonra çıktı ama regl oldum. O yüzden sen yine sabah yap testi ama 5dakika bekle bakalım koyup gitme yani

Bugün kızımın odasını düzenledik, fazlaca ağır kaldırdım nasılsa test negatif çıktı diye, sonrasında belime ve kaşıklarıma bit ağrı saplandı sanki o an regl olacağım sandım ama olmadı. Hala daha belim ağrıyor. Yani 3 gün daha var ümidimi kaybetmesem mi bilemedim. Ama sanki olsaydı 3 gün evvelden çıkardı diyor içim. Son ilişki üzerinden 9 gün geçti. Yumurtalama sürecimin son günüydü. Kafamda deli sorular! :mad:

Ya ben bu ay oldu diye diye 1 yılı yedim inanamıyorum zaman nasıl da hızlı geçmiş

Aynen :rolleyes: her ay “bu ay kesin tuttu” deyip yaşadığım hayal kırıklığı... vardır zamanı. Bekliyordur. Tamam beklesin Hayırlı zamanda gelsin de Allah korusun sıkıntı mı var neden olmuyor onu anlamadım. 2 ay evvel başka bir rahatsızlıkla doktora gittiğimde yumurtalarımın gayet sağlıklı olduğunu, doğurganlık yönünden şanslı olacağımı söyledi. Dedim ki 7 aydır deniyoruz olmuyor. 1 yılı doldurun eşinizle doktora gözükün olmazsa dedi. Ben 34 eşim 42 yaşında . Aralık’ta gideceğim olmazsa yine..

Aynen :rolleyes: her ay “bu ay kesin tuttu” deyip yaşadığım hayal kırıklığı... vardır zamanı. Bekliyordur. Tamam beklesin Hayırlı zamanda gelsin de Allah korusun sıkıntı mı var neden olmuyor onu anlamadım. 2 ay evvel başka bir rahatsızlıkla doktora gittiğimde yumurtalarımın gayet sağlıklı olduğunu, doğurganlık yönünden şanslı olacağımı söyledi. Dedim ki 7 aydır deniyoruz olmuyor. 1 yılı doldurun eşinizle doktora gözükün olmazsa dedi. Ben 34 eşim 42 yaşında . Aralık’ta gideceğim olmazsa yine..
En kötüsüde zaten sebepsiz olması bana da doktor aynılarını söyledi o yüzden her ay biraz daha fazla umutlanıyorum ama Allahtan regl başladığında da çok büyük yıkım olmuyor yeni aya hazırlanıyorum. Ama bu ay benimde tutmazsa tekrardan bir doktora görüncem. Benimse yaş 30 eşim 39

En kötüsüde zaten sebepsiz olması bana da doktor aynılarını söyledi o yüzden her ay biraz daha fazla umutlanıyorum ama Allahtan regl başladığında da çok büyük yıkım olmuyor yeni aya hazırlanıyorum. Ama bu ay benimde tutmazsa tekrardan bir doktora görüncem. Benimse yaş 30 eşim 39

bizimde bu ay 1 yıl doldu ha oldu bu ay tuttu diye diye yani sadece temmuz ağustos aylarında memlekete gittim biraz kafamız dağıldı.. çünkü olmayınca eşimde bende geriliyoruz :KK43: doktora da gittik ne onda ne bende bi sıkıntı yok şükür vaktini bekliyoruz işte.. bat 17 eylül inşAllah bebeğim bizimledir

X