Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

Masallah Ablacim rabbim sag selim bebegini kucagina almayi nasip etsin insallah, keske bende sen gibi zayif olabilseydim neyse insallah verebilirim ama peksanmiyorum hayirlisi evlatlarim onemli benim icin once, Cok optum seni ve yavrunu

aman da aman...
göbişler büyümüşşş.. :CüvCüv:
çok tatlı olmuşsun canım..
sanada, bebeşimizede maşaallahh...
ayy yaa,,yerim onu ben,,, yerimmmm............
Şeniz

Masallah Ablacim rabbim sag selim bebegini kucagina almayi nasip etsin insallah, keske bende sen gibi zayif olabilseydim neyse insallah verebilirim ama peksanmiyorum hayirlisi evlatlarim onemli benim icin once, Cok optum seni ve yavrunu

CORUMMLUcadim;benim...Şeniz... ayy çok teşekkür ederim ...canımsın....
AMİNNNNNNNN İNŞALLAH ..inşallah...:Saruboceq:
bizde seni tek bedende çift yürek kocaman öpüyoruz.....Şeniz

aman da aman...
göbişler büyümüşşş.. :CüvCüv:
çok tatlı olmuşsun canım..
sanada, bebeşimizede maşaallahh...
ayy yaa,,yerim onu ben,,, yerimmmm............
Şeniz

büyüdü vallahi tatlım ya....zaman geçiyor.. hızla analamadan...
canım benim....canımmmmmmmmmmm....Şeniz
teşekkür ederim bir tanem benim....:1hug:

bugün ne giydin topiğinde de demiştim burdada diyorum muhteşem görünüyorsun..bu kadar mı güzel göbek olur yaa..1 kilo fazlan yok..zaten fiziğinde harikaymış aynen devam ettiriyorsun..maşallah

bugün ne giydin topiğinde de demiştim burdada diyorum muhteşem görünüyorsun..bu kadar mı güzel göbek olur yaa..1 kilo fazlan yok..zaten fiziğinde harikaymış aynen devam ettiriyorsun..maşallah

ewet tatlım benim....demiştin.....:1hug:.. çok teşekkür ederim...:1hug:
ayy vallahi çok hoşuma gitti yorumun...canım benim canım....Şeniz

cnm ablam benim bu ufaklık ne kadar büyümüş böle ben görmeyeli Rabbim sağ sağlıim kucana almayı da nasip etsin inşalah 41 kere maşallahh

ewet tatlım benim....canımmmmmmmmm Şeniz
kocaman oldu ....
İNŞALLAH YA RABBİM BİZE O GÜNLERİ DE GÖRMEYİ NASİB EDER....:Saruboceq:

canım maşallah valla gayet güzel korumuşssun formunu tek büyüyen yer göbeğin .çok tatlı resimler..

canım maşallah valla gayet güzel korumuşssun formunu tek büyüyen yer göbeğin .çok tatlı resimler..

tatlım benim çok çok teşekkür ederim..:1hug:..
bu yorumlarınız benim moralimi yüksek tutuyor .. gerçekten çok iyi ...hihoyyyt
tekrar teşekkürler....a.s.

canııııım ne güzelsin ya diyorum ya daha dün hamilelik haberini kutluyorduk bu gün göbüşüne bakıyoruz ne çabuk geçiyor zaman ya inşallah tez vakitte sağlıcakla bebeğini kucağına aldığını da görelim canım arkadaşım Rabbim seni de meleğinide sıkıntı ve kederden korusun sen güzelsin hürremcim hayatında güzel olsun arkadaşım evet herkesin dediği gibi fiziğin harika göbüş hariç hiç bi yerin kilo almamış ama ben biliyorum ki senin kalbin fiziğinden kat kat güzel her daim duamdasın herşey güzel olacak hürremcim sen yeter ki inan

zeynebim benim....
AMİN İNŞALLAH .. bebeğimi kucakladığım anı da sizlerle paylaşmayı rabbim sağlıkla sıhatle nasib etsin inşallah..
AHHH AHHH.. keder sıkıntı... dilerim RABBİM duyuyordur .. güzel yüreğinden geçenleri....inşallah canım ya...
HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK ... değil mi?a.s.

Ya sen ne güzel bir insansın.. bıkmadan herkese cevap vermişsin tek tek.. bir buçuk senedir bir aradayız.. nereden nereye.. nerelere geldik di mi Hürücüm.. ??

Gördüğüm en güzel hamilelerden birisisin.. gıpta ettim, inşallah senin gibi ilerlerim. Allahım evlatlarını da, seni de nazarlardan korusun arkadaşım.

ahhh canım arkadaşım benim..EVRİŞİM...Şeniz..ewet nereden nereye....
çok teşekkür ederim tatlım benim....inşallah canım inşallah....sağlıkla sıhatle inşallah...
RABBİM bu yolda kim varsa yardımcı olsun inşallah....RABBİM hepimizin evlatlarını nazarlardan sakınsın....SAĞLIKLA KAVUŞMAMIZI NASİB ETSİN....İNŞALLAH..:Saruboceq:

cnmm çok güzel göbüşün var maşallah yaa bebiş nasıl umarım herşey yolundadır öpüyorum senii ve bebişini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…