Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

AMİNNNNNNNNN.... :Saruboceq:
ne güzel sölemişsin.. RABBİM aratmadan versin.. çok zor....:ecrin_bebek:
dilerim ;RABBİM sana hayırlı bir eş ve hayırlı evlatlar nasib etsin... SAĞLIKLA VE MUTLULUKLA....:1hug:

canım benim çok güzel bi göbişin var.. içindekinin güzelliği dışına vuruyor sanki .. kilo almaman da senin için büyük şans.. tabii benim içinde .. bende aynen senin gibiyim .. doğumdan sonra hemen eski formumuzda olucaz.diyet yapmak zorunda kalmıcaz.. :sm_cool:
son giydiğin elbiseye de bayıldım doğrusu bu kadarmı yakışır bi elbise hamileye canım benim ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN ..

ayy giznurum..Şeniz. valla ne güzel sözler onlar öle....nası hoşoma gitti...
İNŞALLAH TATLIM YA...:Saruboceq:
AMİNNNNNNNNNNN hepimizi inşallah ....:Saruboceq:

ayy canm ya valla pek tatlı gözüküyo rabbm bebeişini kucagına almayı nasip etsn şuan kaç haftalıksn canm ve kaç kilo aldın

Maşallah canım ya allah nazarlardan saklasın:)çok güzel bır hamılesın emınım cokta guzel bır anne olucaksın:)

hürremcim senin için denilecek tek şey var tütütü maşallh

manken misin hamile misin ya bu ne güzel bi kilo alıştır sadece göbüş ay valla çok özendim hihoyyyt:1hug:

ayy canm ya valla pek tatlı gözüküyo rabbm bebeişini kucagına almayı nasip etsn şuan kaç haftalıksn canm ve kaç kilo aldın

canım benim çok teşekkür ederim....
amin inşallah ...:Saruboceq:
25 +2 yidi bu gün...
yani 6 . bitti ..
6,5 kilo aldım....ama bundan sora hızlanacak dedi dr.. dikkatli olmamı da ekledi....CADIARZU
bakalım evre evre buradan sizinle paylaşacağım .. neler olacak...yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…