Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

TATLIM SEN DE BELKİ SADECE GÖBİŞE ALMIŞSIN DIR KİLOYU... bence sende süper bir hamişsin kanımca....a.s
rabbim bu yolda ki tüm arkadaşlarımıza kolaylık versin ...

canım benim hamilelik sana çok güzel yakışmış maşallah..zaten çok güzeldin güzelliğine güzellik eklenmiş.tabi kızınında güzelliği var..darısı bizlere işallah...

canım benim hamilelik sana çok güzel yakışmış maşallah..zaten çok güzeldin güzelliğine güzellik eklenmiş.tabi kızınında güzelliği var..darısı bizlere işallah...

canımmmmmmmmm Şeniz
aminnnnnnnnnnnnnnn.. canım benim en kısa zaman da inşallah .....:Saruboceq:

canımsın benim BARZEYİMMMMM....Şeniz
wallahide öyle ...ne çabuk geçti zaman....CADIARZU
AMİN inşallah tatlım benim ....:Saruboceq:
senden haberler bekliyorum müjdeli.. hayırlısıyla....:CüvCüv:

Zor valla ben pek umutlu değilim bir kaç sene sonra belki cnm:CüvCüv:

ayyyy maşşallah yaaa
çok güzel :asigim:
rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :asigim::Saruboceq:

Maşallah diyeyim önce kilo hakketende bebişe gitmiş yarasın ona Şeniz
rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah hayırlısıyla kendinide görürüz burda :1hug:

maşallah canım...ben de aynı sen gibiyim göbek çıktı sadece çok hafif ..o kadar...:CüvCüv:insallah güzeller güzeli kızın saglıkla gelir canım.iyi bak gelinime kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayy canım yaaa vallahi maaşallah....
Ne güzel bir göbüş öylee...
Rabbim nazardan saklasın siizii...
Hayırlısı ile kucağına almayı da nasip etsin...

Maşallah diyeyim önce kilo hakketende bebişe gitmiş yarasın ona Şeniz
rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah hayırlısıyla kendinide görürüz burda :1hug:

tatlım benim canım.... çok teşekkürler....
inşallah canım ya....bebeğim doğduğunda buradan sizlerle paylaşırım ...RABBİM o günleri görmeyi de nasib eder inşallah....:Saruboceq:

maşallah canım...ben de aynı sen gibiyim göbek çıktı sadece çok hafif ..o kadar...:CüvCüv:insallah güzeller güzeli kızın saglıkla gelir canım.iyi bak gelinime kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

oy oy canım benim.... kimbilir ne kadar yakışmıştır sanada...
AMİN İNŞALLAH....:Saruboceq:
kaydirigubbakcemile3 iyi bakıyorum gelinine ..:ecrin_bebek:..695 gr olmuş....bol bol tepiniyor içimde .. gümbür gümbür....

ayy canım yaaa vallahi maaşallah....
Ne güzel bir göbüş öylee...
Rabbim nazardan saklasın siizii...
Hayırlısı ile kucağına almayı da nasip etsin...

AMİNNNNN.. canım benim benim.. çok teşekkürler...
RABBİM bu yolda olan tüm kardeşlerimi hayırlısıyla kurtarsın inşallah:Saruboceq: sağlıkla yavrularımıza kavuşalım...:Saruboceq:

Bizim güzel hamişlerimizden birisi daha...
:jeyyar:
9.aya kadar çek koy buraya göbişini..:asigim:
Allah hayırlısı ile kucağına almak nasip etsin..:asigim:

hürremimmmm bu ne güsellik masallah kırkbinkere yaa ne güsel sen kilo almamıssınn insallah bebeğin alıyodurr cokda yakısmıs canım ya darısı basımıza fıstıkım benimmm

Bizim güzel hamişlerimizden birisi daha...
:jeyyar:
9.aya kadar çek koy buraya göbişini..:asigim:
Allah hayırlısı ile kucağına almak nasip etsin..:asigim:

canım benim....Şeniz
teşekkürler...çok çok teşekkürler.. beni çok mutlu ettiniz yaw....
hayırlısıyla sonuna kadar çekip sizinle paylaşacağım ....a.s
ve nihayetinde bebeğimi size göstereceğim buradan... inşallah .. RABBİM müsade ederse.....:Saruboceq:

hürremimmmm bu ne güsellik masallah kırkbinkere yaa ne güsel sen kilo almamıssınn insallah bebeğin alıyodurr cokda yakısmıs canım ya darısı basımıza fıstıkım benimmm

elgizim benim canım..yerimseniben.. çok teşekkürler....:asigim:
ewet bebeğim alıyor kilo.. dr 695 gr olduğunu söledi...ben ;nasıl peki iyimi kilosu dedim gayet iyi dedi....bakalım hayırlsıı.....:ecrin_bebek:
darısı başına inşallah canım benim en kısa zamanda ....:Saruboceq:

canım hurremım...cok tatlı olmusun..işallah rabbım...kucagınada..almayıda nasıp etsın....saglık ve mutlulukla...allahım olmayanlarada aratmadan versın...
Banada hayırlı eşler versınde bebe yapayım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…