Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

hürremcim senin için denilecek tek şey var tütütü maşallh
:nazar:
manken misin hamile misin ya bu ne güzel bi kilo alıştır sadece göbüş ay valla çok özendim hihoyyyt:1hug:

ayy tatlım bak şimdi çok hoşuma gitti yaw.. hatta şımardım azıcık:eek:
kimbilir sende ne tatlı bir hamişsindir.:CüvCüv:..canımmmmmm..:1hug:
rabbim bu yolda olan tüm arkadaşlarımın yardımcısı olsun inşallah....:Saruboceq:

Canım maşallah yaa nekadar güzel olmuşsun......
Allah nazarlardan korusun can dostumu da meleğinide....
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Maşallah bitanem,Allahım esirgesin.
Hem zarif hem şık bir hamiş olmuşsun.

İnşallah bebeğinlede böyle bbeğim büyüyor başlığında görürüz seni.

ayyyyyyyyyyyyyyyyy negüzel yaaaaaa adim adim bebisin göbüsü büyütüsüüüüüü
allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin melegini insallah
annelik cok bambaska ve kutsal bir duygu ama hamilelikde bambaska bisey yaaaaaaa ben hamileligimi cok sevmisdim ve son güne kadar tadini doyasiya cikarmisdim allah nasip ederse kizima kardes istiyoruzzzzz :)
kendine cok iyi bak ve hep mutlu kal canimmmmmmmmmmmm

:nazar::nazar::nazar:ablamada nasıl yakısmıs:CüvCüv: ya şu füzüge bak hele allahım hayırlısından kucagına almayı nasip eder inş. eeee artık gülümüzün resmini koyarsın burdan bize :ecrin_bebek:eek:yyyy oyyy kıyamam sana masallahhhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ayyyyyyyyyyyyyyyyy negüzel yaaaaaa adim adim bebisin göbüsü büyütüsüüüüüü
allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin melegini insallah
annelik cok bambaska ve kutsal bir duygu ama hamilelikde bambaska bisey yaaaaaaa ben hamileligimi cok sevmisdim ve son güne kadar tadini doyasiya cikarmisdim allah nasip ederse kizima kardes istiyoruzzzzz :)
kendine cok iyi bak ve hep mutlu kal canimmmmmmmmmmmm

çok teşekkürler tatlım benim...Şeniz
hayırlısıyla inşallah kızına kardeş al.. en kısa zamanda...:ecrin_bebek:
seninde evrelerini birlikte yaşıyalım....:asigim:

canım ya çok güzel görünüyorsun maşallah yolun çogunu aşmışsın ah bende o zamana kadar nasıl sabredicem bilemiyorum bugün daha 11 haftayı yeni bitirdim günler geçmek bilmiyor sanki yeni resimlerini bekliyoruz canım

:nazar::nazar::nazar:ablamada nasıl yakısmıs:CüvCüv: ya şu füzüge bak hele allahım hayırlısından kucagına almayı nasip eder inş. eeee artık gülümüzün resmini koyarsın burdan bize :ecrin_bebek:eek:yyyy oyyy kıyamam sana masallahhhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ay angelim benim.... çok teşekkürler tatlım....Şeniz
enkısa zamanda darısı başına inşallah birtanem....
burada evre evre senide yaşarız hayırlısıylan....:Saruboceq:

canım ya çok güzel görünüyorsun maşallah yolun çogunu aşmışsın ah bende o zamana kadar nasıl sabredicem bilemiyorum bugün daha 11 haftayı yeni bitirdim günler geçmek bilmiyor sanki yeni resimlerini bekliyoruz canım

ayyyy... canımsın benim ya....bak seninde 11 hafta oldu....zaman su gibi akıp geçiyor...
RABBİM bu yolda olan herkese yardımcı olur inşallah.....:Saruboceq:
evre evre resim eklicem hayırlısylan...a.s.

Canım maşallah ya ne güzel bi göbüş öyle
bu arada fazla kiloda almamışsın sana çok yakışmış hamilelik ee birazda biz senin gobuslerıne laf atalım sen bızımkılere az yorum yapmadın :roflol: rabbim kucagında gormeyıde nasıp etsın ınsallah cnm

hurremcim supersin. birincisi hic kilo almadigin icin 2. si 2. cocuk oldugu halde halen manken gibi oldugun icin. massallah diyorum.

Canım maşallah ya ne güzel bi göbüş öyle
bu arada fazla kiloda almamışsın sana çok yakışmış hamilelik ee birazda biz senin gobuslerıne laf atalım sen bızımkılere az yorum yapmadın :roflol: rabbim kucagında gormeyıde nasıp etsın ınsallah cnm

ayyy tatlım benim .:eek:...çok teşekkür ederim...:1hug:
AMİN İNŞALLAH TATLIM BENİM ..İNŞALLAH .. :Saruboceq:

hurremcim supersin. birincisi hic kilo almadigin icin 2. si 2. cocuk oldugu halde halen manken gibi oldugun icin. massallah diyorum.

KİBELECİĞİM ....CANIMM...Şeniz
çok teşekkür ederim ... ayy nası mutlu ettin beni ya....:eek:
seninde bebeğinin ve evrelerinin resimlerini görmek isterim..yaptın mı.. yaptıysan bana link yolla tatlım.. seni çok merak ediyorum...
RABBİM bu yolda olan tüm anne adaylarının yardımcısı olsun inşallah...:Saruboceq:

nazar1024.jpg

rabbim kem gözlerden korusunŞeniz

maşallah ablammmm benim çok güzel.....
allahım inşallah kucagına almayı nasip eder....
kendine çok dikkat et canım benim...
a.s.

maşallah benım balımaaaaaaa super yaaa

cnm cok seker gunden gunu ne guzerl buyumus :))

X