Eşim kötü zamanında destek olmadı, ilgisiz ve uzaklaştı

İsteklerinizde son derece haklısınız insan eşinden ilgi sevgi görmeyecekse neden evlenir ? Ayrıca ağlayıp anlatırken size verdiği tepki de hiç sevecen ve anlayışlı değil isterse mutfakta şekeri döktüğünüze ağlayın. Evlenmeden önce benim eşim de çok ilgisiz görünür sevgisini belli etmezdi, ben ne istiyorsam ona aynen söylemeye başladım. Ben ağladığımda bana çözüm üretmeni değil şefkat göstermeni bekliyorum, beni sevdiğini bana söylediğinde anlayabilirim , bir yere gittiğinde beni aramayı unutuyorsun beni aramanı istiyorum yoksa kendimi değersiz hissediyorum vs… Sağ olsun ne zaman net olarak istediklerimi söylemeye başladım o da yaptı. Eğer eşinize netseniz ve hala yapmıyorsa , sizi dinlemek bile bu kadar zorsa siz de zorlamayın , üstüne düşmeyin siz de ilginizi çekin. Erkekler en son çare bundan anlıyor çünkü. Size nasıl davranılıyorsa öyle davranın trip olarak değil ama, artık umursamadığınızı gösterin.

Ben de çok sefer söyledim bunları defalarca bağırıp çağırmadan da değil güzelce de söyledim ama neyi yanlış yapıyorum bilmiyorum. 4 gündür annemim yanındayım bir kere aramadı sanıyor ki bayramda gelecek nasılsa diye heralde gitmezsem de herkes öğrenecek iki arada bir derede kaldım ama çok daraldım insan bu kadar umursamaz olur mu bi gitmeyim nolcaksa olsun diyorum bir de kimse öğrensin istemiyorum napıyım gerçekten bilmiyorum artık çok üzülüyorum

Herkesin öğreneceğinin ne yapacağının derdini o çeksin siz değil, bırakın biraz da karşı taraf sorumluluk alsın. Kendinizi gerçekten geri çektiğinizde seviyorsa adım atar. Atmıyorsa çabaya zaten gerek yoktur lütfen dayanın arayıp sormayın bayramda da gitmeyin bu sefer gerçekten net olun. Çocuğunu ve eşini kaybetmenin korkusunu o yaşasın siz değil

İşte cesaret, işte feraset, işte kütük herifi baba yapan kadın gibi kadın.

Çok teşekkür ederim gerçekten doğru ve yardımcı olacak yorumlar yazdığınız için ben de böyle karar vermiştim şuan daha iyiyim insan böyle zamanda mantıklı düşünemiyor bazen Allah razı olsun sizden

Allah gönlünüze göre versin inşallah kıymetinizin bilindiği ilişki içinde olursunuz her zaman

Benimde öyle ilgisiz ama ayrilamiyorum ve artık içimden gelmiyor ona bakmak sarılmak çok yoruldum.. ağladım azarladı gelmedi sarilmadi şimdi gelse sarilsa artık çok geç diyorum onlar hepsi içimde kaldı kendi kendime neşelendim ona bile kızdı hep bişey aradı , disardayim yürüyoruz şarkıda var dans etmeye başladım böyle neşeliyim sonra bana kızdı sen deli misin FLN diye bende evet deliyim dedim sonra hastaneye yatiralim ozaman FLN dedi işte beni durutmak istedi dans ettiğim için bende durdum sonra işte moralimi bozdu sonra kendi cekirdek çitledi üstüme atıyordu inadına yani bilmiyorum artık valla yapamıyorum da ne diyim ben artık bıktım yani gerçekten soğudum tüm anlamıyla.
Oyun oynuyor bana bakmıyor bile hiç öyle aşk bakışı hissetmiyorum

Aynen öyle çok yazık içimizdeki sevinci öldürdüler resmen ben de bekarlığımda çok deli dolu bi kızdım şimdi ise çok farklıyım. Bizim tartışmamız çok büyüdü ne aradi ne sordu sonra ben tekrar eve gelip ben kıyafetlerimi eşyalarımı falan aldım evden gittim yani hamile karın almış eşyalarını gidiyor insan izin vermez demi bi şey yapar bir iki gel konusalim falan kolumdan tuttu sadece sonra yok dedim öylece arkamdan baktı ben erkek olsam salmazdım tutar bırakmazdım yani ne bileyim sonra yine hiç aramadı gelmedi günlerce ağladım sonra ağrılarım olmaya başladı annem de korktu bebeğe bi sey olcak diye gitti aradi gel hastaneye götür diye o şekilde geldi yani sonra konuştuk ama dediğim gibi ben benlikten çıktım artık şimdi yapmasa da olur hic umrumda değil. Özür diledi etti değişen bi sey olacağını sanmıyorum surda bir iki ay iyi olcak sonra yine ayni benim hala içim soğuk artık bu saatten sonra çocuğum için her sey ondan bi sey beklemicem

Benimde öyle ilgisiz ama ayrilamiyorum ve artık içimden gelmiyor ona bakmak sarılmak çok yoruldum.. ağladım azarladı gelmedi sarilmadi şimdi gelse sarilsa artık çok geç diyorum onlar hepsi içimde kaldı kendi kendime neşelendim ona bile kızdı hep bişey aradı , disardayim yürüyoruz şarkıda var dans etmeye başladım böyle neşeliyim sonra bana kızdı sen deli misin FLN diye bende evet deliyim dedim sonra hastaneye yatiralim ozaman FLN dedi işte beni durutmak istedi dans ettiğim için bende durdum sonra işte moralimi bozdu sonra kendi cekirdek çitledi üstüme atıyordu inadına yani bilmiyorum artık valla yapamıyorum da ne diyim ben artık bıktım yani gerçekten soğudum tüm anlamıyla .
Benim çocuğum yok o çok istiyor ama artık ben istemiyorum gerçekten şuan ,

Öyle valla çok neşeli biriydim ben çok sakindim ve gün geçtikçe agresif biri olmaya başladım çok üzülüyorum ama yapacak biseyim yok ben belirsizliklerinden bıktım bir gün bana hayatı cehennem ediyor ertesi gün hiç birşey yokmuş gibi çok iyi davranıyor ama benim içimden gelmiyor artık. Üstelik çocuğum yok severek evlendim ama gel gör ki ayrilamiyorum hem kendim hem etrafın lafı falan bilmiyorum valla napicam.
Benimde içim soğuk hep ama bakalım gerçekten ben pişman oldum evlendiğime ben gülmek istiyorum neşeli olmak istiyorum ağlasamda yanımda olcak birini istedim bir omuz istedim ama olmadı artık da öyle olmasada olur diyorum hep kendimi kendim iyileştirdim ve görüyorum ki sende , umarım yüzün güler mutlu olursun hayat yaşamaya değer belki bir gün bizde gönlümüzce yaşarız bu hayatı

üzüldüm adınıza. ancak bu insanın değişeceğini sanmıyorum
aranızdaki kopukluk ya da iletişimsizlik belki az sevmekten kaynaklanıyor ya da yapısı böyle bilmiyorum.
ama sizin istediğiniz kişiye dönüşme ihtimali yok.
neden bu evlilikte çocuk diye sormayacağım zaten herkes defalarca yazmış. sizi daha çok üzemkten başka işe yaramayacak.
bence kendi dünyanızda ve çevrenizde mutlu olmaya çalışın bu kişiden bağımsız olarak.

Benimde aynı ilgisiz ama ayrilamiyorum ve artık içimden gelmiyor ona bakmak sarılmak çok yoruldum.. ağladım azarladı gelmedi sarilmadi şimdi gelse sarilsa artık çok geç diyorum onlar hepsi içimde kaldı kendi kendime neşelendim ona bile kızdı hep bişey aradı , disardayim yürüyoruz şarkıda var dans etmeye başladım böyle neşeliyim sonra bana kızdı sen deli misin FLN diye bende evet deliyim dedim sonra hastaneye yatiralim ozaman FLN dedi işte beni durutmak istedi dans ettiğim için bende durdum sonra işte moralimi bozdu sonra kendi cekirdek çitledi üstüme atıyordu inadına yani bilmiyorum artık valla yapamıyorum da ne diyim ben artık bıktım yani gerçekten soğudum tüm anlamıyla . çok neşeli biriydim ben çok sakindim ve gün geçtikçe agresif biri olmaya başladım çok üzülüyorum ama yapacak biseyim yok ben belirsizliklerinden bıktım bir gün bana hayatı cehennem ediyor ertesi gün hiç birşey yokmuş gibi çok iyi davranıyor ama benim içimden gelmiyor artık. Üstelik çocuğum yok severek evlendim ama gel gör ki ayrilamiyorum hem kendim hem etrafın lafı falan bilmiyorum valla napicam.
Benimde içim soğuk hep ama bakalım gerçekten ben pişman oldum evlendiğime ben gülmek istiyorum neşeli olmak istiyorum ağlasamda yanımda olcak birini istedim bir omuz istedim ama olmadı artık da öyle olmasada olur

Çocuğunuz yoksa bence bi süre daha erteleyin ben ne güzel kaç sene geçti birbirimizi tanımışızdır artık dedim bir de çocuğum olmuyor diye strese girdim çok. Eşim bi ara düzelmişti gerçekten ama yanlış mı yaptım hala bilmiyorum gerçekten. Benim hayatım artık çocuktan sonraki hayat olacak yani sadece eşimin bana verebildikleriyle yetincem manevi olarak, yapacak bi şeyim yok malesef olmuyor çünkü. Dediğim gibi şu saatten sonra her şeyi de yapsa o mutluluğu yakalayamam artık geçti çünkü bu süreçte hiç kırılmadığım kadar kırıldım. Allah büyük diyorum her zaman vardır bi bildiği siz de kendinizi üzmeyin ve çocuk da yapmayın kesinlikle sonra çıkılmaz bi yola giriyorsunuz benim gibi. Yani çocuk doğduktan sonra nolur bilmem artık her şeyi geçtim kendimi de sadece çocuğuma iyi bir baba olsun yeter benim için

Kesinlikle iletişim sorunumuz var zaten ondan eminim ama beni anlamak için de hiç çaba sarf etmiyor sanki o da var. Az sevmek mi bu yoksa onun sevgi şekli böyle mi, sevmek böyle mi olur falan aynı şeyleri çok düşündüm. Nişanlıyken de çok çok farklı olmadığını hatırladım yapısı böyle ama ben evli olmadığımız için öyle sanıyordum, çekiniyor, bilmiyor heralde zamanla yapar falan sanıyordum. Öyle değilmiş. Hevesim de kalmadı zaten bu yaşımda daha ne bileyim artık Allah'a havale ettim ne kadar öyle olmasın diye çabalasam da tam da öyle oldu bazı şeyler

bana yaptıklarınız naza çekmek gibi gelmedi, gayet normal bir kadın istekleri bunlar. kadın sevilmek ister, sevildiğini görmek ister. eşiniz kadın ruhundan anlamıyor belli ki. yapısında da sarıp sarmalama olmayınca size yaşamanız gereken duyguları hissettirememiş.

yalnız eşiniz terapisti kabul de etmiş, bir süre verim de almışsınız. neden eskiye döndü acaba? size iyi davrandığı dönemi süreklilik haline getiremediyse bunda sizin de payınız olabilir. adam size iyi davrandığında alması gereken geri dönüşü sizden alamadıysa kendisini değiştirmekten vazgeçmiş olabilir. eski haline dönüşündeki nedenlerin tespitini yapmaya çalışın derim. bu soruya "insan 7'sinde neyse 70'inde de odur" diyip kestirip atmayın bence. insanlar gayet de değişebilir. bazen beklediğinizden uzun sürer sadece.

Merhaba öncelikle şunu belirtmeliyim ki eşiniz zaten öyle bir insan yani size tabi ki daha hassas davranmalı bu konuda üzülmenizi anlıyorum fakat her insan da belli bir fıtrat üzerine yaratılıyor mesela onun sevgi dili ihtiyacınızı karşılamak maddi olarak zorda kaldığınızda size yardımcı olmak ama duygusal anlamda bi yakınlık gösteremiyor belki de mutlu olmak beklentisizlikle ilgili ayrıca şunu da fark ettim baba ile ilişkinizden alamadığınız şefkati eşinizden karşılamaya çalışıyorsunuz bu da yanlış bi nokta benim naçizane tavsiyem bireysel terapi almanız size çok iyi gelecek inanın bana

Sizi coooox guzel anliyorum belkide sizs tavsiyede bulunmak haddime deyilde ben soyleyimde siz nasil isterseniz oyle yapin. Bakin erkekler onlari umursasiniz an daha cok boyle oluyorlae kendilerini vazkecilmez saniyorlar siz ilk once sanki her wey cok normal ve yolundaymiw kimi kendi hayatinizi yawama devam edin kendinizle ilgilenin kendinizi guzellewtirin guzel giyinin guzel makiyaw yapin guzel yerler gidin arkadawlarinizla buluwun ve ewinizle bir beklentiniz olmadi gibi davranin yani boyle hayat ona howsa size dunden how inaninki noluyor diyicek sana neden deyiwrin soracak bu sefer soran siz yok o olucak inan buna Allah yar ve yardimciniz olsun Inwallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…