Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kübra yaa bende yarın bı özele mı gıtsem mı acabaa

ooo eşinin durumu zooorr.ama böyle takarsa seni gerer ve stres hiç iyi değil hamile kalmaya..niye bu kadar şartlıyor ki dünyanın sonu değil kii..ayrıca o çok isterse Rabbim daha geç verecek bunu söyle onaa

bence git canımm.ben gittim ve çok rahattımm :) bana yumurtamın boyutlarını ne zaman çatlayacağını söyledi.gün aşırı ilişki yaşadık biz hep.öyle dedi doktorum sonra da çatlamış :) onu da gördü ve ardından beklemeye başladık :) ama geçen ay hep mutlu ve umutluydum.bol bol dua ettim.eşimle bebek lafı bile geçmedi aramızda.herşeyi akışına bıraktık :)
bebişimde seni yerrr teyzesiiii :)) henüz ağzı yok ama olsunnn :))

CANIM YAPTIM AMA YİNE SİLİK ÇİZGİİİ :))) valla tırlatmasam iyidir takmıyorum ki artık test ben onu öylesine yapıyorum nasılsa hergün ilişkiye giriyorum elbet tututcakkkk :)) bu ay olmaza doktora gidip baktırıcam bi ay tutucak ama hangi ay meçhul valla çok stres oluyor arkadaşlar bu sayfa dahada stres yaratıyor hamile olmayanlar ayrı dert olanlar ayrı dert benceeeeeee :)))

çok haklısın canım... 6 buçukta yapma canım 8 saat geçmesi gerekiyo ikinci test için yani 7 - 7buçuk gibi yap tatlım tekrar sıvı alma ve 4 saat çıkma idrara :)))olucak hissediyorum koyu çıkacak artık :))) bence de çok takma takarsan stres olursun tatlım benm.. ben de gidecem önümüzdeki ay ne kadar süredir istiyodun sen canım yeniydi diye hatırlıyorummm:))9

en azından teyzeyımmmmm kızlarrr artık sızınkılerı buyutcezz napalım bızımkılerde sızee kuzen olcakk oyyyyy annesıı hep musmutlu ol tamam mı mutlu bır bebk olsunn

canım ben kacıncı haftadayım onu bıle bılmıorum ama daha..son adet tarıhıme gore bugun daha 5+0 canım
ama sanırım gec dollenme

canım eltıne bı sorsana ya vajıdende mı gozukmesı daha olmaz...
doktr ole pat dıye soleyınce kotu olduk ya
yarın tekrar bakacaklar bakalım canım

canım ben kacıncı haftadayım onu bıle bılmıorum ama daha..son adet tarıhıme gore bugun daha 5+0 canım
ama sanırım gec dollenme

evet cnm geç döllenme senin çünkü erken idrarda çıkmamıştı. benim adetten 3 gün önce idrarda kopkoyu çıkmıştı.ondandır kuzum senin 6. haftada falan ancak görünür hiç merak etme sen

bebeğimmm ağlamaaaa.
şimdii araştırdığım ve edindiğim bilgilere göre 10 ve üzeri durumlarda yumurtlama olup bebeğin tutunması gayet iyi olurmuş..
10ve altında çıkarsa tehlikeliymiş..
bu durumda senin için rahat olsun ya benimde 10.37 çıkmıştı 21.günde
doktorum bana gayet iyi demiştii
böyle şeylere takarsan nasıl geçecek 9 ay
hem şöyle bir durum daha varr..düşük tehliken olsa doktorun seni uyarırdı bu bir..
bir ikincisi kanaman olurdu
benim kuzenimin eşinde hamileyken oldu..sürekli kanaması oluyordu ve tüm hamileliği boyunca yattı :)
sonrada ikiz bebişleri olduuu :))
bu durumda napıyoruzzz..kafamızı öyle herşeye takmıyoruzzzzz
bebişimizin morale ve mutluluğa ihtiyacı var ki daha iyi büyüsün..annesinin mutlu olduğunu bilirse o da mutlu olurr

canım eltıne bı sorsana ya vajıdende mı gozukmesı daha olmaz...
doktr ole pat dıye soleyınce kotu olduk ya
yarın tekrar bakacaklar bakalım canım

evet canım olmazmış belirli bi haftadan sonra görünür geç döllenme olmuşsa daha da geç görürsün stres yapmana gerek yok yani

he bıde ozele gıttım canım

Canimm benimm yaa cokk tesekkkurr ederim saali gittigimde ddoktorima sorucamm tekrar :))) 10 ve uzeri iyi olduğunu biliyor dum aslindaa ama yinede kendine soz gecireendim :))

Gebelik kesesi ilk olarak, beta HCG değeri 6000-6500 mlU/ml olduğunda abdominal USG ile, 1500-1800 mlU/ml olduğunda ise transvaginal USG ile görülebilir.

işte araştırırken bunu buldummm
yani senin bebiş çoook küçük daha annesiii :)) bunu o kalın kafalı doktoruna söylede öğrensinnn :)))

kızlarrrr bize diyosunuz stres yapmayın diye siz yapıyorsunuz ama öyle olmaz ki herkes rahatlasın biraz yaaaaaaaaaa

Küboşummm yazını yeni gördüm tatlımmm ben inanıyorum bu ay olucak :))

3.denemiz bu canımmmm takmamaya çalışıyorum ama taklmamak gbi değilll

evet canım olmazmış belirli bi haftadan sonra görünür geç döllenme olmuşsa daha da geç görürsün stres yapmana gerek yok yani

ya benım son adet 12 aralık canım..sat a gore hesapladıkmı 5+0 oluo
vajıden gozukmesı ıcınde kan degerının 1500 olması gerektıgı doğrumukı bı sorsana

ben de eşimle tartıştım şimdi telefonda bakın moralimi bozmuyorum bozmıcam da artık hep mutlu olucam olumlu pozitif olucam

3.denemiz bu canımmmm takmamaya çalışıyorum ama taklmamak gbi değilll
daha çok erken canım ya rahat ol olucak benm de4. denemem düne kadar çok üzülüyodum ama toprladım şimdi.. sen de toparlaaaaaaaa
ya benım son adet 12 aralık canım..sat a gore hesapladıkmı 5+0 oluo
vajıden gozukmesı ıcınde kan degerının 1500 olması gerektıgı doğrumukı bı sorsana
sata göre doktorlar hesaplıyo canım benm hesaplamam öyle değil dedi ilişki tarihi yani yumurtlama günü ne zamansa o günden hesaplıyo kendisi ve onun da doğumu kendi hesabına göre tuttu... ne zaman yumurtlamıştın canım

aynen bu yazıyı bende dun okudum canım
ewet bole yazıo aynen
benım doktr kan sonucumu gormeden
daha muayene ettı we dış gebelik oldugunu dsunuourm dedı
sonuc sonra cıktı salak ya benı delı ettı vakıt gecmıo resmen
kanımyukseldıyse yarın gorurum buyuk ıhtımal demı yaaaaaaaaaaaaa

en azından teyzeyımmmmm kızlarrr artık sızınkılerı buyutcezz napalım bızımkılerde sızee kuzen olcakk oyyyyy annesıı hep musmutlu ol tamam mı mutlu bır bebk olsunn

oyyy bebeğimin taptatlı teyzeleri vaarrr bir taneside burda iştee :)) şimdilik önce bizimkilerr..önümüzdeki aydada sizinkilerr inşallahhhh..
heh şöyle mutlu olll..stres yapınca kendini üzüyorsun.bende geçtim senin geçtiğin yollardan..eşimde her ay soruyordu.sonra ona yasak getirdim artık sorma beni bunaltıyorsun diye..o da sormamaya başladı.bide doktora gittim 6 ay sonunda vee sonuç pozitiff :))
çok şükür geçen aydan beri hep mutluyum..Rabbim isteyen herkese nasip etsin en kısa zamanda..kimsenin kucağını boş bırakmasınnnn..
aminnnnnnnnnnnnnnnn :)

kızlarrrr bize diyosunuz stres yapmayın diye siz yapıyorsunuz ama öyle olmaz ki herkes rahatlasın biraz yaaaaaaaaaa

Küboşummm yazını yeni gördüm tatlımmm ben inanıyorum bu ay olucak :))

bu ayy olacakkkiiiiii bak görürsünnn:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…