Erken hamilelik belirtileri hakkında....

dha hıc kanamam olmadı canım allaha şukur olmasında ya
neolur bırakmasın benı bebeım
7 ay sonra kawuşmuşken ona
naz yapıo demı bana yaaaaaaaaaaa

kullan kullan bende netten otomatık hesaplıyodum doktorda 6 ay dolmadan takvım yapmam dedı ama galıba ov .testı en guzelı tatlım

valla canım kafayı çok akrştırıyor enn güzeli doktorla takip yapmak ben bu ayda tutturamazsam adetimin 2. günü doktora gitmeye başlıcam

saoalsın canım da ınsan korkuo ya..yarın tekrar yapacak tahlıl bakalım..inşallah deger dahada yukselmiş olur

amin amin canim benim insallah keske yarin başka bi doktora gitsen bu gittiğin biraz gerikafali heralde

evet kuzumm naz tamamen naz yani,eğer değerlerin düşük olsa dicem bişey olailir die ama o da değil küçücük olduğundan görünmemiş bence, yarın güzel haberler geetireceksin bize,bi de doktorun kullandığı alet de önemli eskiyse göstermemiş olabilir canım.

valla canım onlarınkini tam bilmiyorum çünkü anlatmadılar.ben görümcemden duydum.
bende de oluyor bebeğim.o kasık ağrıları arada normalmiş..ayrıca çok dayanılmayacak gibi olması lazım..sende öylebişey yok.
bende de hiç olmadı..
benimde son adete göre ama sanırım seninki geç döllenme olduğu için son adete göre hesap yanlış olabilir
evet senden önce haberini verdi o
o yüzden benim tahminime göre sen ancak haftaya görebilirsin keseni diye düşünüyorum..
ya daha yeni öğrendin hamile olduğunu ki, iki haftalık diyordun o zaman
yani senin minnakın çoook küçük daha..

canım nette arastrdımda kan degerın anca 1500 olunca vajıden gozukuomuş
benımkı mınnak demı ya bıde son adet tarıhınden ıtıbaren 38 gune kadar gozukmesı gerekıomuş ben bugun 36 yım
inşallah mınnak oldugu ıcın gozukmuodur canım yaaa
bebeım benı bırakmasın

canım internetten veya eczaneden alabilirsin ama bence internetten al.eczaneler pahalı satıyormuş..
burda kullanan arkadaşlar var.ben kullanmadığım için hangisi iyidir testlerin bilmiyorum maalesef.
ayrıca bir tavsiye,eşine söyle kafasından çıkarsın bebek olayını ve senin reglni takip etmeyii..onun bu takibi bile hem sende hem onda stres yaratır inan bana kendinizi şartlamayıp rahat olduğunuz ay bebeğiniz olacak
çünkü bizim öyle oldu..ben dedim tamam artık olursa olur olmazsa da kısmet.. Rabbim sen herşeyin hayırlısını bilirsin dedim ve herşeyi akışına bıraktım ve doktora gidip yumurta takibi yaptrdım.o zamanda içim rahattı.çünkü yumurtlama günlerimi öğrendim ama dedim ki artık olursa olur çünkü yumurtlama günlerine göre yapıyoruz :) sonrada sürprizimi öğrendimm :)

bebeğiniiii yeriiiiiiiiiiiiiiiiim bennnnnnnnnn inş bizede nasıp olur tatlımm ben guzel duiunuyorum eşim işte ne dıyım sonra kırılıyo çok duygusal bıde içinde yaşıyo o duyguları regl oldum deyınce dunyası kararıyo yanııııı 1 hafta kendını toplayamıyoo

canım ılk yaptılar kan tahlılını beta hcg buyuk 1000 den dedı
sonra doktr laboratuwardakılere kızdı
aralık deıl sayısal rakam ıstıorum dedı
sonra dış laboratuwara gonderdıler oda 1243 dıye ölçmüş canım
offffffffff
aletın eskı yada yenı oldugunu nasıl anlayabılırımkı ben

sen minnak bebişin minnakkk :))
bak ben sana benim kan değerlerimi söyleyeyim için ordan rahatlasın.ben ilk hamile olduğumu öğrendiğimde kan değerim 947 çıkmıştı. doktoru aradım.dedi ki şuan kese görünmez.boşuna gelirsin üzülürsün.haftaya gel dedi :) bende hatırlarsan sizinle daha mı erken gitsem diye konuşup duruyordum sonra ben bir hafta sonra yani bu pazartesi gittim.gitmeden önce kan testi yaptırdığımda (cumartesi yaptırmıştım) 6697 çıkmıştı :) düşün 4-5 günde nasıl artmış kanım..
ondan sonra pazartesi gidince gördüm keseyi..
yani şuan senin görmemen çok normall..ama bunu o salak doktorun bilmiyor olması daha salakça bir durum..
senin değerin küçük kesenin görünmesi için..haftaya pazartesi ya da salı görebilirsin bence ) ya içimdeki his kesenin rahimde olduğunu söylüyor ve asla kötü düşünme diyor..bence bebeğin seninle canım benimm..
bebeğin seni bırakmayacak Allah'ın izniyleee.. çünkü değeri artıyor gitgide :)

Kubraaaaaa benimm aklimaa takıldı su progesteronn degerii (( dusukmu 17.46 bi arastirimisin canim telefondann zor oluyoo düşük tehlikesi oluyormus kafayi yicem ya.
(5:

inşallah canım düşündüğümüz gibi cıkar ya
guzel düşünelim güüzel olsun
dua et bana
benım daha ılk oğrendıgmde 31 dı canım dıger gun 50 cıktı cok duşuktu yanı
ama sımdı 1243 olmuş
denek bıraz daha yukselmesı gerekıo
ama dış gebeliktede bellı bı noktaya kadar yukselıomuş deger sonra düşmeye başlıomuş

Kubraaaaaa benimm aklimaa takıldı su progesteronn degerii (( dusukmu 17.46 bi arastirimisin canim telefondann zor oluyoo düşük tehlikesi oluyormus kafayi yicem ya.
(5:

canım ole bışey olsa doktorun solerdı neolur takma kafana tuh ya keşke solemeseydım kendımı suclu hıssettım sımdı

(5:

tamam canım şimdi bakayım ama sana doktorun düşük tehlikesi olsa bunu söylerdi ve yatırırdı belli bir süre içini ferah tut..ben netten bakıyorum hemen

canım işte her yer farklı ölçüyo bence sen biraz daha bekle bana da demişlerdi biraz bekle hemen gidince görünmez die ben de 5. haftamda mı ne gitmştim kuzumm. sen boşver değerlerin güzel yükseliyo,özele mi gttin devlete mi?

inşlhhhhhh canım Allahım kimsenın emeğini boşa vermesin ov. testimi yapıcam saat 11.30 da ve saat 6.30 da yapıcm bugun
tamam canım yap ve bizle paylaş az kaldı :))
gunaydınnnn kızlarrr malumm 16 ocak regl gunumm an ıtıbarıyle regl olmuş bulunmaktayımm yenı bat yazarsan sevınırım tutkucuum 13 şubat 2014 yenı batım moralım çok bozuk i sohbetler sizlereee
üzülme canım benm ya.. beklediğimiz süre aynıydı sanırım ve aynı yaştayız sıkma canını daha çok erken olucak inşallah :)
şükür kavuşturana geldin canım... hoşgeldin değerlerin mükemmel canım benm ya. eltim hemşire demiştim ya şuan yanımda kendisi değerlerini sordum çok güzel dış gebelik olması mümkün değil kese hemen görünmez dedi... bu doktorlar çok sinir bozucu hep kötü şeyler söyleyip adamı sinir ediyolar.. moralin bozmaman lazım biliyosun ki stres bebek için iyi değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…