Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım ben dun bı yerde okudum 10 we uzerı yumrtlama donemınde cıkması gerekıomuş 20 ve uzerıde sanırım normal bı gebelıkte...

benim 21.günümde 10.37 çıkmıştı
yani senin değer harikaa
içini ferah tut senn..
doktor gerizekalısı böyle denir miii?insan bir test yapalım der.
varya bazen bu doktorlara felaket sinir oluyorummmmmmmmmmmm.
yakın olsak kesinlikle seni şuan gittiğim doktora yönlendirirdim.

şimdi şöyle bakalım durumuna..
bir kere çok erken öğrendim hamileliğini..yani daha değerlerin yeni yeni oluşuyor..
ayrıca bizim hesapladığımız değerden daha yüksek betan bu süper bir haber.
progesteron harika 50 çıkmışş. bebeğin tutunması için en az değerin 10 olması gerek
ve ilk günden bu güne kadar betan harika yükselmiş
dış gebelik olsa düşerdi ya da sabit kalırdı.ve sende belirtileri olurdu..bunlarda yok çok şükürr..
bence içini ferah tuttt bitanemmm..baka değerlerin harikaa..yarın daha da yükselmiş olarak göreceksn hepsini

kızlarrr günaydın bugün biraz yoğunum ama ,ramel noldu canım kontolün sonucu merak ettim

inşallah canım ya inşallah ama bu dış gebelik cok tehlıkelıymış anne ıcın...sıddetlı kasık agrın olursa gel dedı
kafam cok karışık
dış gebelıkte progesteron bukadar yuksek cıkmaz demı ya
bıde ben kac gunlugum ya fbcan 4+5 ken vajıden anca gormuşler

normaldır canım referans aralıkları hastaneye gore degışıo ya...zaten 5 we altı kotu demekmış

Düşük tehlikesi oluyo mus az cikanlarda aklimdaki sorulardan birini cvpliyo rum biri çıkıyo dahs kendimi yeni ikna etmistim ((( 17 dusuk bi deger biliyorum doktor iyi demisti ama deliricemmmm ya ben çıkıyorum

kızlarrr günaydın bugün biraz yoğunum ama ,ramel noldu canım kontolün sonucu merak ettim

canım betam tam bır haftada 50 den 1243 eyukselmış ıyı yanı
ama doktor vajıdende baktı keseyı goremedı
sonra progesteron ıstedı 50 cıktı oda ıyı
keseyı goremeyınce dış gebelik olabılcenı dusunuorum dedı cok korkuoruz suan
kanaman warmı dedı hayır yok o da cok hafıf kasık agrım war sdece

inşlhhh canım yaaa

canim bence korkmana gerek yok senin suan stres yapmaman gerek.baksana değerlerin guzel cikmis çok sukur. bebisin daha miniminnacik ondan gorunmemistir iyi düşün iyi olsun tatlim içini de ferah tut

ay sen umarımm şu halımı yaşamazsın çok zorrr yaa inşş bebişin senınledır ınan bak çok içten dua edıyorum bu yıkım kötu oluyo allh düşmanıma dahı vermesınn insan napcağını şaşırıyoo eşime bıle söyleyemedımm regl oldum dıee oda o kadar şartldı kı kendını söyledım de o kadar emın olmaz dıeee

Düşük tehlikesi oluyo mus az cikanlarda aklimdaki sorulardan birini cvpliyo rum biri çıkıyo dahs kendimi yeni ikna etmistim ((( 17 dusuk bi deger biliyorum doktor iyi demisti ama deliricemmmm ya ben çıkıyorum

canım ya senı uzmek ıcın solemedım ben...sen kesenı gordun bı sorun olsaydı doktr solerdı

tatliımmm değerlerin çok iyi ama bence çok küçük olduğu için görünmemiştir o merak etme içini ferah tut,çünkü değerlerin harika

evet canım ama iyi düşünmeliyizzz bebeğim keşke benmle olsa keşkeeeeeeeee Allahımm :) ama daha yumurtlamadım bıle belkı canım daha vaktım var ama Rabbim verrse onu bılemem :)))) hep bırlıkte dua etmelıyız hamıle kaldıktan sonrasıda zor oyüzden bol bol duaaaaaa

evet biliyorum canım..bizim bir tanıdığımızında başına geldi maalesef
ama sende ağrı yok çok şükürr..o yüzden için rahat olsun..
tabiki çıkmazzz..50 çıkmış çünkü bence gayet iyi..
işte bunu tam bilemiyoruz ama şöyle hesaplayalım..şimdi senin ovülasyonu tarihlerin ne zamandır bir söyle bakayım?
son adetine göre hesaplarsak 5.hafta içinde oluyorsun ama sende geç döllenme oldu.bunu biliyoruz.bu durumda hesaplamayı ona göre yapmalıyız diye düşünüyorum ben.bak şurdan düşün bitanem.aramızda bir hafta var diyorduk ya hatırlarsan..
o zaman ben ilk kan testi verdiğimde 947 çıkmıştı.ve doktorum bana bir hafta bekleyelim öyle gel daha keseyi göremeyiz demişti..
yani seninki haftaya anca görülür bence

pekıı tamam arkadaşım ama ovulasyon testını nerden alcamm nasıl alcamm bunu araştırıyım ben zaten hep pozıtıfım ama kocişimee üzülüyorum ben her olasılığı duşunurum ama o her ay bu ay tamam dıo ben regl oolduğumdada üzülüyoo artık yenıden başlıcam çalışmalaraaa

canim bence korkmana gerek yok senin suan stres yapmaman gerek.baksana değerlerin guzel cikmis çok sukur. bebisin daha miniminnacik ondan gorunmemistir iyi düşün iyi olsun tatlim içini de ferah tut

saoalsın canım da ınsan korkuo ya..yarın tekrar yapacak tahlıl bakalım..inşallah deger dahada yukselmiş olur

eczanelerdede var nettede var canım ben onu kullanıyorum daha kalın çizgi görmedim ama kulanıyorum işteee :))))

tatlım dış gebelikte şiddetli karın ağrısı ve kanama oluyo die biliyorum.kendini belli edip kanama oluşturuyo,senin çok şükür yokk öle bişey geç döllenme oldu yaa ondan miniick görünmemiştir annesine

ahhh edıyorum zatenn şuan bıtanemm inş inşş neysee şimdi bir muzık açtım enerjimi yükseltıyorum sende çalış bol bol dualarında banada yer verırırsen çok mutlu olurumm

o tanıdıgının agrıları cok mu şiddetiıydi canım..
bende hafıf war sızdede warmı hafıf kasık agrısı
ya benımkı son adete gore hesaplanıo ama sanırım gec dollenme ya
ya kubra benım 5 hafta olmam ımkansız FBCAN bıle vajıden anca gormuş bebeı
4+5 miş o benden once hamış haberını wermedımıydı

ahhh edıyorum zatenn şuan bıtanemm inş inşş neysee şimdi bir muzık açtım enerjimi yükseltıyorum sende çalış bol bol dualarında banada yer verırırsen çok mutlu olurumm

TABİKİ CANIMMM dualarım tüm annelre ve anne adaylarına rabbim hepimizn duasını kabul eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…