Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Kızlar şimdi yaptım sonuç pozitif hemde aynı koyulukta çıktı ikiside ayy heyecanlandın ben şimdi yaaa

Canimm benimm yaa cokk tesekkkurr ederim saali gittigimde ddoktorima sorucamm tekrar :))) 10 ve uzeri iyi olduğunu biliyor dum aslindaa ama yinede kendine soz gecireendim :))

rica ederim bebeğim ne demek
tabiki sor ama bence takma da..inan doktorlar bizden daha çok inceliyorlar.
biraz rahat olacaksın ki bebeğinde rahat olsun..sen kendini kastıkça o da kendini kasacak
mutlu anne mutlu bebek :) yeni sloganımız budur :))))))

ben de eşimle tartıştım şimdi telefonda bakın moralimi bozmuyorum bozmıcam da artık hep mutlu olucam olumlu pozitif olucam

aferin kuzummm sen üzülürsün bebeiş de etkilenir, benim moralim bozulunca hemen ağrım başlıyo gece uyuyamıyorum ağrıdan, eğer ki senin de bebieşin sana tutunmaya çalışıyosa üzme onu tamam mı

kızlarrrr bize diyosunuz stres yapmayın diye siz yapıyorsunuz ama öyle olmaz ki herkes rahatlasın biraz yaaaaaaaaaa

Küboşummm yazını yeni gördüm tatlımmm ben inanıyorum bu ay olucak :))

evettt bebişimmm böylee..bende o ay inanmıştımmm..ve artık seni hep mutlu görmek istiyorummmmm :))))

ewet benım doktorda SAT a gore hesapladıgı ıcın ve keseyı goremedıgı ıcın suphelendı...25 aralıkta yumurta catladı canım benım...
yerleşmesı fılan 31 aralıgı bulsa dıyelım hesaplasın bakalım
23 29 aralık yumurtlama gunlerım

Aslinda biraz naz yapdim :)) normal oldugunu biliyorum canim senin soyledikelrin insani cok rahatlatiyorr sirf senden bunlari duymak icinn yapdimm kizma bana :)bebisim yaptirrdi ben degil :))

Kızlar şimdi yaptım sonuç pozitif hemde aynı koyulukta çıktı ikiside ayy heyecanlandın ben şimdi yaaa
süper canımmmmmmmmmmm hemen kan tahlili yaptır tebrikk ederm :))))
Ahh ariverinmm sadece hamis olmakla bitmiyomus bunu anladimmm
orası öyle tabi canım ama en büyük adım hamiş olmak onların yolunda her acıyı çekmeye razıyım...
aferin kuzummm sen üzülürsün bebeiş de etkilenir, benim moralim bozulunca hemen ağrım başlıyo gece uyuyamıyorum ağrıdan, eğer ki senin de bebieşin sana tutunmaya çalışıyosa üzme onu tamam mı

babası üzülsün banane ben niye üzülecem sinirlendim telefonu yüzüne kapadım... o kadar derdin arasında bi de telefonda bağırıyo bağırırssn ben de seni duymam hıhhh :))) sen hiç üzülme canım bebiş seni hissediyo artıkkkkk :)

ben de eşimle tartıştım şimdi telefonda bakın moralimi bozmuyorum bozmıcam da artık hep mutlu olucam olumlu pozitif olucam

amannn boşverrrr :) bende takmıyordumm..onunla mı uğraşacaksın )
bizim önümüzde daha güzel planlarımızz varrr :)))))))

he bıde ozele gıttım canım

benim ilk gittiğim özelde de zor geörmüşlerdi canım bazı doktorlar ve aletlerinden kaynaklı sıkıntı. hatta ilk değerin 297 ydi hiç tekrar test bile yapmamıştı artttı mı artmamış mı die. sen bekle canım salak doktor çok ,hiç canını sıkmaki bebişin de sıkılmasın kuzummm

iştee nasıl böyle bir kanıya vardı ben onu anlamadım..direk pat diye söylenir mii?
insan der ki kese görünmüyor ama bir kanınıza baktıralım..değeriniz daha 1500 olmadıysa kesenizi göremeyiz der..
iştee doktor var doktorcuk var..
bebeğim kan iki günde bir iki kat artıyormuşşş :))
bu durumdaa yarın Allah'ın izniyle görebilme ihtimalin varrr
bak ihtimal diyorum çünkü daha minikkkkkkk :)
yahuu böyle uzun boylu bir anneye misminicik bebişşş :))))) annesi onu çok sevsin diye minicik dahhhaaa :)))

inşşşşş inşşşş banada bıtane versın rabbım hayırlısından sağlıklısından bebğimm bana dua et olurmu

3.denemiz bu canımmmm takmamaya çalışıyorum ama taklmamak gbi değilll

canım bence sen ovulasyon testine hiç bakma gün aşırı devam çalışmalara baksana testin kafası hepten karışık:) senin de bu ay bebeişin göbüşüne glecek inşalah hayırlısıyla kuzummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…