Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kızlar ya umutla bakliyorum ama sabırsızlık var hamilelik belirtilerim çok fazla göğüslerde hassasiyet yorgunluk kasıklarımda ağrı adetime 1 hafta var kan testi yaptırdım 0.1 sizce sonuç değişir miiii

Arkadaslar merhaba ben 11+6 haftaligim bisey sormak istiyorum hamilelikle ilgili hicbir belirtim yok tiksinme bulanma uyku hocbirsey yok korkuyorum bi sorunmu var diye pazartesi doktora gidecegiz kismetse soracagim bi anormallik yoktur insallah kan testi yaptirip ultrasonda gormesem asla anlamazdim hamile oldugumu bu durum normalmi yaa

O kadar fazla belirti yaşadım ki kaşık ağrıları goguslerim ovulasyon gununden sonra hiç olmadığı kadar hassalasmisti iştahım açılmıştı hatta arkadaşlar hamile misin diyordu 4 gun kala kan verdim 1.100 çıktı önceden 0.100 çıkıyordu ona bile umutlandim değer yükselir diye ama reglime daha 2 gün vardı hasta oldum artık hiç bi belirtiye yönelik beklentim kalmadı

Cnm.. bazen ust uste geliyor.. benim de gecen ay ovulasyondan sonra karnim agridi kasiklarimda biseyler hissetim surekli ve belim agridi ama olmadi... bu ay da bat 27 pek belirti yok varsa da ben anlamiyorum dusundukce stres oluyorum...

Kizlar stres yapmayn oldumu olucak mi diye düşübmeyin herseyi belirti olarak algiliyacaksiniz bole stres yapdikca bunun onunr gecemezsiniz

Selam kizlar .. Bende haziranin 25inde catlatma ignemi oldum normal adet olmam gereken tarih temmuzun 9u ama daha olmadim teste yapmadim . catlatma ignesinden sonra 3hafta beklenmelk diye okudum nette . suan gogus agrim var ve bugun is yaptim belim cok agridi hakkkmizda hayirlisi olsun ben sanmiyrm ama bakalim insallah hamileyimdir

Bunu dun yazmistim bugun hasta oldum malesef ama olsun geride kaldi bu ay umidimiz agustos insallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…