Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Kızlar şimdi yaptım sonuç pozitif hemde aynı koyulukta çıktı ikiside ayy heyecanlandın ben şimdi yaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)) süpperrrr tebrik ederimmmmmmmmmmmmmm :))
hemen kan testi yaptırrr hemennnn :))
ayy ne güzel haber oldu bizee...yüzümüzü güldürdünn :))

olucak işte olucakkkk başka yolu yokkkkkkkk:):)
olucak olucak :)))
evettt bebişimmm böylee..bende o ay inanmıştımmm..ve artık seni hep mutlu görmek istiyorummmmm :))))
mutluyum canım ben de inanıyorum bu ay içimde farklı bi mutluluk var nedenini bilmiyorum :))
eltimin hesabına göre tatlım yumurtanın çatladığı günü sayıyo 3 hafta 1 günlüksün ve çok erkenmiş daha görünmeeez
amannn boşverrrr :) bende takmıyordumm..onunla mı uğraşacaksın )
bizim önümüzde daha güzel planlarımızz varrr :)))))))

evet bizim mutlu olmak için sebeblerimiz var onlar mutsuz olsun biizeee neeeeeeeeee:))))))))))))

yani sloganına bayıldım canımmmmm harikaaaaa:):) bu mutluluk ve pozitiflik olayını herkese yayalımmm mutlakaaaa

Kızlar nasıl hamiş kaldığımı anlatayım şimdi benim yumurtlama günü aralık 31 di biz eşimle iki kere korunmasız ilişkiye girdik aralık 28 de ve ocak 2 de yani yumurlamadan 2 gün önce ve sonra ve ben hep üstteydim ayrıca hiç yatmadım kalkıp hemen tuvallete girdim duşa girdim bu şekilde tuttu :)

her şey kısmet canım olucağı varsa oluyo:)))

Kubraaaaaa benimm aklimaa takıldı su progesteronn degerii (( dusukmu 17.46 bi arastirimisin canim telefondann zor oluyoo düşük tehlikesi oluyormus kafayi yicem ya.
(5:

canımmmm napıoduk hiç olumsuz düşünmüyoruzzzz bebeişimize de yansımasın dieee, hem düşük ihtimalin olsa doktor bi sürü yasak koyardı, içini güzel tutsanaaaaa bebeğimmmmm,bebişini de üzmeeee

ya ewet ya eşimde ole dio bzımkı bıze benzemıcek mınık olcak heral dıo canım...
yarını ıple cekıorum
bıde dıorumkı akşam dewlete gıdıp kan wersem mı kı yukselmışmı dıye

aferin kuzummm sen üzülürsün bebeiş de etkilenir, benim moralim bozulunca hemen ağrım başlıyo gece uyuyamıyorum ağrıdan, eğer ki senin de bebieşin sana tutunmaya çalışıyosa üzme onu tamam mı

esrammmmmmmmmmmmmmmmm :)) mutlu annem benimmm :) sen olduğunda içim çok rahat oluyor..nasıl birisin sen böyle yaa?hep pozitiff... maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
oğluşun çok şanslı sen gibi bir annesi olacakkk :))

bu arada bende bişeye üzülsem kafama taksam o akşam benimde karnım çoook ağrıyor (

Aslinda biraz naz yapdim :)) normal oldugunu biliyorum canim senin soyledikelrin insani cok rahatlatiyorr sirf senden bunlari duymak icinn yapdimm kizma bana :)bebisim yaptirrdi ben degil :))

bakkk sennnn :)) minnak anneye baakkk nasılda kandırıyor beniii :))
ben sana hep söylerim bunuuu bebeğimm..
o bebişin varya benimkiyle aynı gün olann bebişinnnn :)) ikisinide alırr yerim yerimmm bitiririmmmmmmm :)) kimseyede kalmaz :)

neyse kızlar ben çıkıyorum biraz ders çalışıyım sonra evi toparlıyım sonra da gelirim öpüldünüz hepinz kimse canını sıkmasın pozitif düşünün pozitif olsunnn

canımmm moral bozmak yok herşeyin bi zamanı var sen de kübrayla ramel gibi tekip yaptır bu ay, belki deönemini tutturamıyosunuzdur canım geç dööllenme oluyodur ya da erken,hiç kocişe de söle moral bozmak yokk, her aedet yeni umutlar demek, ya hiç olamasaydın o sıkıntıların olsaydı bi de,bu ay sistemli çalışıyoruz kuzum tamam mı

inşallah oledır canım cok saolasın
içimi biraz olsun rahatlattınız
inşallah yarın guzel haberı alırız

canımmm bütün forumu dolduracaz bu hisle,canım seni görünce ben de mutlu oluyorumm,çok giremesem de yanınızda olduğum hisssini gönderiyorum size
seninki de çok tatlı fıstığımmm

ayy evet hemen etkileniyo bebiş dimi, o yüzden üzülmemmek lazım artık onları düşünerek

Canmm benim tesekkur ederim :) haklsin hic yasak koymadii bunu dusununce icim rahatliyo saol bebegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…