doğum çantası hazırlanmalımı artık ?

üüfff kıslar ya ben herşeyimi hazırladım bekliyorum..
sanki yarın doguracakmısım gibi geliyor ama daha 1 ay warrrrrrrrrrr

geçmio demi hidecim son aylar ben 6 aya nasıl geldim anlamadım amaşu son aylar geçmek bilmedi wallahi çabucak geçsede bebişleri kucaklarımıza alsak hayırlısıyla inşallah...

ben çantamı 1 ay önceden hazırlamıştım.bebişin kıyafetlerini de yıkayıp ütülemiştim ben 1 ay önceden beklemeye başladım daha çoook var :bbo:

anam daha 5 hafta var dio bu takvim :S zaman durdu sanki..
bi de bi haftadir her gece 2-3 kez kalkip safra kusuyorum allam yoruldum artikk
senağlamasenağlama

kızlar bunlar son haftalarımız cok az kaldı farkında degilmisiniz 5 hafta neki askito canım yaa gecer yaa 3 ay olsaydı ozaman takmıycaktık daha cok var diye 5 hafta var ama yakın yaa zaman gecmek bilmiyor diye yakınıyoruz halbu ki ben bu haftaların tadını cıkarıyorum son haftalarım diye cok güzel ve hızlı geciyor günlerim :dance:

senin adina sevindim canim..bana cok zor geliyor artik .. dün agladim hatta artik yeter die.. esimde yazik cok üzüldü halime .. köpüklü banyo falan hazirlamis bana .. ben banyodayken evi toparlayip yemek yapmaya baslamis :asigim: yeterki sen üzülme dio..
aglamayada utaniorum .. sizlanmayada utaiyorum .. ama cok kötü geciyo günlerim .. midem devamli rahatsiz..bacagim agiriyor zor yürüyorummm

canım sakin gecirmeye mutlu olmaya calış gercekten ne kaldı ki bana kalırsa benimde isyan etmek icin cok sebeblerim var ama kızıma kavuşacagım günün yaklaşması heycanımı dahada artırıp bunlardan bile keyif almamı saglıyor nazlanmaya bile başladım kocişime son haftalar dimi tadını cıkarayım biraz :dance:

anam daha 5 hafta var dio bu takvim :S zaman durdu sanki..
bi de bi haftadir her gece 2-3 kez kalkip safra kusuyorum allam yoruldum artikk
senağlamasenağlama

Canım sayılı gün çabuk geçer ne kalmış ki zaten...
rahatla biraz bak kaç ay bitti... 5 haftada biter merak etme sen..

benim de cok seyim var eksik olan
ah kizlar ben dayanamiyorum artik ya bu hamileligim istedigim gibi dogru durust gecmedi bi suru sey cektim
hastalik kaptim kadin hastaliklarindan demistim zaten ona tedavi olcam dogumdan sonra
dustum hasta oldum disim agrisi belim agriyor
bu cok kotu gecti ve hala kotu geciyor
biliyorum cok sukur bebegim olcak ama artik yeminle dayanamiyorum
cok yoruldum zorlaniyorum artik
ben dogurmak istiyorum gidip doktoruma solucem bebegi alsinlar artik ben dayanamicam
aglamak istiyorum ben ya yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

kızlar yaa, cok uzuldum..yaşadıklarınız zor şeyler..ama annelik böyle birşey işte..
atlatacağız bu günleri üzmeyin kendinizi ya nolurrr...
çorumlucugum, herşey istedigimiz gibi olmayabiliyor bazen ama inşallah bundan sonra çoooooooooooooook güzel olur gönlüne göre olsun istediklerin inşallah

hepınıze geçmıs olsun kızlar bıraz sabır az kaldı bebeklerımızı kucagımıza alınca gececek inanaın

vallaha artik doguma gitmek icin ne varsa denicem cunku tasiyamiyorum kendimi
cok kotu hissediyorum kendimi olmuyor bole

kızlar bi çoğumuz rahatsızlıklarla geçirdik hamileliği her gün yeni bi sıkıntıyla uyandık ama artık az kaldı bi kaç ay sonra çok farklı şeyleri konuşacağız bunlar tatlı anılar olarak kalcak...bana da günler geçmiyor ama napalım sabretcez az kaldı doğumlar başlasın zaman daha da çabuk gececek inşallah

ah febim ole de gel benim yerime bi gec duramiyorum
goz yaslarim ole bi akti ki hic sorma
belim agriyor simdi of of

ah febim ole de gel benim yerime bi gec duramiyorum
goz yaslarim ole bi akti ki hic sorma
belim agriyor simdi of of

bana söyleme walla akşamdan beri durup durup zırlıyorum.. asabım bozuk resmen hiç de böyle olmazdım bana ne oldu bilmem .. kızımla konuşup dertleşiyorum.. minicik tekmeleriyle annesini ağlarken güldürüyor şimdiden hayat veriyor .. o minnacık ayaklara kurban olurum ben .. anne karnında durdukları her gün onlara şifa oluyor biraz daha iyi oluyolar ve hazır oluyolar dünyaya gelmeye .. kızlarımız için sabredicez cnm .. bir söz duymuştum ' KADINLAR ZAYIFTIR AMA ANNELER GÜÇLÜDÜR ' diye.. fedakarlık bize düşüyor , çünkü biz anneyiz ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…