doğum çantası hazırlanmalımı artık ?

ohhh be sonunda ben de hazırladım hastane çantasını :dance::dance::dance::dance:dün bebişin kıyafetlerini yıkamıştım bgn de ütüledim minicik el kadar şeyler ay her defasında ütülersem kafayı sıyırırım heraldejeyyarjeyyarjeyyarjeyyar

ellerine sağlık canım mis gibi olmuştur şimdi.......a.s.

ama şimdi beklemek daha heyecanlı sanki hastane fobim var zaten sevmiyorum hiç hastaneleri...nasıl olcak doğumum her gece düşünmekten bir hoş oldum yawww...

hasta bezi neymiş orkid kullanırım diyenlerdendim ama fikrim değişti.meğersem ablamda hasta bezi kullanmışda haberim yokmuş.bikaç gün kanama yoğun olduğundan rahat edersin dedi.annemlerde duruyomuş kalanı.onu alıp koyacam çantama.ya kızlar ben hiç görmedim,çocuk bezi gibi bişeymi bu?

u2rem ellerine sağlık canım.artık bebişler kaldı beklemedeyiz.çoğumuzun işi bitti.benimde çantam hazır aslında ama iç çamaşırlarımı yıkayıp ütüleyemedim bir türlü.bi onlar kaldı,üşeniyorum...

bu arada kızlar:sm_cool::sm_cool: SON KUTUCUĞA geçmişim:sm_cool::sm_cool:,heyecanlandım valla :emir_bebek::emir_bebek:

hasta bezi neymiş orkid kullanırım diyenlerdendim ama fikrim değişti.meğersem ablamda hasta bezi kullanmışda haberim yokmuş.bikaç gün kanama yoğun olduğundan rahat edersin dedi.annemlerde duruyomuş kalanı.onu alıp koyacam çantama.ya kızlar ben hiç görmedim,çocuk bezi gibi bişeymi bu?

u2rem ellerine sağlık canım.artık bebişler kaldı beklemedeyiz.çoğumuzun işi bitti.benimde çantam hazır aslında ama iç çamaşırlarımı yıkayıp ütüleyemedim bir türlü.bi onlar kaldı,üşeniyorum...

bu arada kızlar:sm_cool::sm_cool: SON KUTUCUĞA geçmişim:sm_cool::sm_cool:,heyecanlandım valla :emir_bebek::emir_bebek:

ayy canım bende yarın son kutucuğa geçeceğim sabırsızlıkla bgnün bitmesini bekliyorum...evet cnm hasta bezi çocuk bezi gibi ama kenarları lastikli değil ben canbebeninkinden aldım ben de acaba kaçtane koymak yeterli olur onu merak ettim valizin yarısını kapladı tüm paketi koyunca (pakette de 8 tane var sanırım) şimdi gidip bakmaya üşendimmmm:roflol::roflol::roflol:

yaa ben hala şu hasta bezini istemiyorum ne biliyim son ana kadar düşünmüyorum belki alırım ama sanırım almam hastaneden veriyor olmaları lazım

u2rem hepsini koyma bacım normal dogum yapacaksan 1 gün kalırsın onada en fazla 4 tane yeter ne olur ne olmaz diye.bende doldurmuştum çantaya çogu geri geldi hatta orda bikaç kişiye verdim,ha hepsinide kullanma ilk yogun oldugunda koy yoksa dikişlerin acır sonra orkite dönersin(sürekli kullanınca tahriş oluyor)benim öyle oldu

dun akşam bebişimin bezinide aldım...bugun kendime de iç çamasırı felan alıp artık yavas yavas hazırlıklara başlamanın zamanı geldi...çantamızı hazırlayıp kenara koyalımda ne olur ne olmaz...

aynen bugün bende bebişimin eşyalarını yıkıycam oy ne güzel sabahın köründe uyanıp eşyaları ayırdım çok değişik bişey ya. çanta için eksikleri salı alıcam ve hazırlarız artık birde haftaya bir yardımcı almam lazım ev temizliği için bakalım hepimiz için en güzeli ve en hayırlısı olsun

BEN HASTANEMLE KONUŞTUM.
ONLAR HASTA BEZİ VERİYORLAR.
BEN ÇANTAMA ORKİD ULTRA COMFORT GECE ALDIM YETERLİ OLACAK SANIRIM.
AYRICA BEBİŞiM İÇİNDE HİÇBİRŞEY KOYMAMAMI İSTEDİLER.
BEZ, BAKIM ÜRÜNÜ, KIYAFETLERİ HEPSİ Nİ HASTANE VERECEKMİŞ.
BEN SADECE BEBİŞİMİ HASTANEDEN ÇIKARIRKEN NE GİYDİRMEK İSTERSEN ONU KOYACAĞIM ÇANTAMA...

HERKESE HAYIRLI DOĞUMLAR...

aynen bugün bende bebişimin eşyalarını yıkıycam oy ne güzel sabahın köründe uyanıp eşyaları ayırdım çok değişik bişey ya. çanta için eksikleri salı alıcam ve hazırlarız artık birde haftaya bir yardımcı almam lazım ev temizliği için bakalım hepimiz için en güzeli ve en hayırlısı olsun

HAZIRLIKLARIN EN KEYİFLİ ve HEYECAN VERİCİ KISMI ONLARI MİS GİBİ YIKAYIP, ÜTÜLEMEK.
KOLAY GELSİN ARKADAŞIM... :1hug:

sağol canım hepimize... kızlar bu arada moral olsun hepimize arkadaşım doğum yaptı hemde normal doğum çok kolay olmuş doğumu umarım hepimizin de öyle olur

inşallah ilkyas hepimizin öyle olur a.s. benim hazırlıklarım tamam çantam herşeyim hazır evim baştan aşağı temiz :sm_cool: rabbim hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eylesin artık inşallah :1rolleyes: :1hug:

inşallah ilkyas hepimizin öyle olur a.s. benim hazırlıklarım tamam çantam herşeyim hazır evim baştan aşağı temiz :sm_cool: rabbim hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eylesin artık inşallah :1rolleyes: :1hug:

oooooooooo melek maşallahın var bee herşeyin tamamlanmışşş:nazar:
tek doğurman kalmış...hadi hayırlısı olsun. bebeğinde sağlıcakla gelsin inşallah.a.s.

inşallah canım allah hepimize hayırlı kolay doğumlar nasip etsin bi avazda kurtuluruz inşallah :nazar: :1hug:

bende varım çorumlucum daha benimde hazır değil hastane çantam annemleri bekliyorum hazırlamak içinn yalnız değilsin cnm...

ne güzel melekcim herşeyin hazır oh mis gibi bir tek bebiş kalmış ne güzel canımm gözün aydın...

X