doğum çantası hazırlanmalımı artık ?

:roflol::roflol: altini degistirdinmi diomus kocalarimiz(bebekleri kast ederek ).. bizde kimin diyomusuz :roflol::roflol:

oncacım bağcıksızlardann orkid gibi yanii hasta bezleri çocuk bezi gibi oluo yaa yanlarındakiler olmucak cnm

öle hilmiyecimde bende arkadaştan duydumm hemşire öle demiş ona biz onunla gitmiştik almaya ondan aldırdı bana burası türküye herşeye karışırlar burda:)))

Yaa Kizlar Herkez Temmuz Anneleri Erkenden Başladi Hazirliklara Diyodu
Ama Bakin Iyiki Başlamişiz Sicaklar Bi Yandan Ağirlaştik Bi Yandan En Zaindan Herşeyimiz Dört Dörtlük Hazir Olur
Bende Eksiklikleri Hemen Hemen Hazirladim Ama çantaya Koymadim Daha Sanki çantayi Hazirlayip Kapi Arkasina Koyunca Erkenden Hastaneye Gidecekmişim Gibi Geliyooo

ya boşyere ıvır zıvırı doldurup yük etmeyin bende doldurdum doldurdum yarısından cogu boş yere 2 takım bebek kıyafeti hasta bezi zaten hastanede var 2 takımda gecelik çatal kasık yeterli

evet ghanelicim walla.. iyiki hazirlamisim herseyini.. son bir makina camasiri kaldi kuzumun ..yeni alinanlar .. walla üseniyorum yikayip ütülemeye..
allahtan önceden herseyini bitirmisim .. su an hic gücüm yok..

Benimde Son Bi Makina Kaldi Diğerlerini Yikadiktan Sonra Alinanlar Var Onlari Yikiycamm
Ayy Canim ütülenmeleride 2 Saati Aliyo Minik Minikler Olsun Ama çok Ewğlenceli Oluyooo

walla kızlar yıkama ütüleme işi bitmiş sayılır sizin. ben izine ayrılınca yapıcam. gerçi yanıma birini bulmam lazım tek başıma yapamam bu halde ayakta çok duramıyorum zaten.

ben geleyim canim sana yardima.. 5 dk sen yaparsin 5 dakka ben :roflol: sabaha biter hehehhe

kızım icin.

hastane cıkışlarını 2 üst 2 alt altın birtanesi ayaklı olanlarından
2 corap koydum
10 tane prima yenidogan bezi koydum
uni baby yeni dogan ıslak mendil koydum
bir tane biberon koydum ne olur ne olmaz belki gerekebilir diye
bataniye koydum
tulum takımı koydum hastaneden cıkışta evimize giderken giydirmek icin
2 eldiven 2 şapka
3 tane agız mendili koydum
bitane ne olur ne olmaz diye cıtcıtlı zıbından koydum
birde yazlık lcw aldıgım yelek koydum ince

Anakucagını alıcaz bide yanımıza

kendim icin:

pijama takımı
gecelik + sabahlık üstüne
ped koydum 10 tane (belki daha sonra bir kac tane daha koyarım bilmiyorum)
birde hasta pedi alıcaktım vazgectim orkidin büyük uzun gece pedini aldım 8 adet var yeterli bence yogun kanama icin
gögüs pedi
4 tane ic camaşırı
1 tane emzirme südyeni
Terlik
2 tanede corap koyum her ihtimale karşı
bir tanede eşortman altı koydum kendime belki cıkışta giyerim eve rahat dönerim diyerekten

kızlar ben bide poşet koyucam bir kactane kirli camaşırlar icin falan..

Ve benim hastane cantası hazır kızlar tam tamına bekliyoruz artık :sm_cool:

oh adasucum herşeyi hazır bebişinin ben daha hazırlamadım annemleri bekliyorum hazırlamak içinn onlar gelsin öle hazırlıycam senin bi eksiğin kızın kalmış ne güzel allah kucağına almayı nasip etsin canım...

oh adasucum herşeyi hazır bebişinin ben daha hazırlamadım annemleri bekliyorum hazırlamak içinn onlar gelsin öle hazırlıycam senin bi eksiğin kızın kalmış ne güzel allah kucağına almayı nasip etsin canım...

sagol canım hayırlısıyla kızıma bir kavuşuyım artık vallahi sıkıldım bizim hic bir eksigimiz yok artık kızımdan başka herşeyi hazır kıyafetleri yıkandı dolabında kızımın yolunu gözlüyoruz:asigim:

bende dün nihayet kendime pijama takımı,gecelik,sabahlık,atlet,külot aldım.emzirme sütyeni nereye gitsem nbb yi gösterdiler dikişleri hoşuma gitmedi.dikişsizde papatya diye bi marka varmış onu gördüm ama oda içime sinmedi,alamadım.sonra alıcam artık.niyemi buraya yazdım?e hastane çantam hazır sayılırda ondan.tabii gezerken dayanamayıp oğluma bornoz ve 4tanede çıtçıtlı badi aldım.kendime kırmızı saç bandıda aldım...

adasucum,ayerba bitirmişsiniz maşallah bişeycik kalmamış yavrulardan başka:dance: adasucum dolabını yerleştirdiysen resmini koyarsan seviniriz:dance:

oh oh cogunuz herseyi yikayip hazirlamisiniz
bende yarin yada cumadan itibaren kalan herseyi bitirmeyi
dusunuyorum tabi halim kalirsa artik

hafta sonu yengem gelip bebeğimin ve benim tüm cicilerimizi yıkadı ütüledi sağolsun .. sadece herşeyin yerleşmesi kaldı ..ben dalin bebe sıvı deterjanını aldım .. toz deterjan çamaşırda kalabilir iyi durulanmaz diye .. tertemiz oldu walla .. yumuşatıcı da kullanmadım bu arada .. güzelce ütülenince yumuşacık da oldular.. :dance:

ne güzel febicim ben annemleri bekliyorum 2 haftaya kadar gelicekelr kayınvalidemle onlarla birlikte yapıcaz bizde öle oturuyorum daha ben:))

kızlarr yaaa bebeğinizin çamaşırlarını yıkarken herşeyini mi yıkıyosunuz... yoksa sadece üzerine olucaklarımı yıkıyosunuz benim 6-9 aylık kıyafetleride var onlarıda mı yıkamalıyım sizce?????????????

adasucum kendine birkaç makyaj malzemesi falanda koy canım :)))
birde hırka yelek tarzı birseyde koy ne olur ne olmaz insan narkozdan sonra çok üşüyormuş normal olursada güçsüz kalacağız gene üşürüz ne olur ne olmaz sen bir tane koy mevsimlik hersey tamam gibi görünüyor bende hazırlıyım yazarım bu hafta sonuna kadar tamamlıcam inşalllah odasınıda çantamızıda 34 bitiyor bu perşembe az kaldı çok az :))) yupiiiiiiii

kızlarr yaaa bebeğinizin çamaşırlarını yıkarken herşeyini mi yıkıyosunuz... yoksa sadece üzerine olucaklarımı yıkıyosunuz benim 6-9 aylık kıyafetleride var onlarıda mı yıkamalıyım sizce?????????????

ben hepsini yıkamış ütülemiştim bebek olduktan sonra herşey hazırdı olsun sonrakilerde hazır dursun.

X