doğum çantası hazırlanmalımı artık ?

doğum çantanız hazır olsun temmuz anneleri bende geçen yılın temmuz annesiyim :)))
çantanıza bikaç pijama, bebiş kıyafetleri, bezleri, kremleri, ıslak mendil (bebeğe kullanmak için değil) yelek konusunda banada üşürsün al dediler o kadar kan kaybına rağmen temmuzun sonunda insan üşürmü öldü bittim sıcaktan hiçde üşünmüyor yanii :))) bide kızlar bana demişlerdiki doğuma gideke hasta bezi al bende çok gülmüştüm çok komik gelmişti tabii almadım vede gidip normal orkid aldım ben :))) orkid ne faydaaaa valla bebişin bezler gitti ona göre tedbirli olun...

adasucum kendine birkaç makyaj malzemesi falanda koy canım :)))
birde hırka yelek tarzı birseyde koy ne olur ne olmaz insan narkozdan sonra çok üşüyormuş normal olursada güçsüz kalacağız gene üşürüz ne olur ne olmaz sen bir tane koy mevsimlik hersey tamam gibi görünüyor bende hazırlıyım yazarım bu hafta sonuna kadar tamamlıcam inşalllah odasınıda çantamızıda 34 bitiyor bu perşembe az kaldı çok az :))) yupiiiiiiii

slm semracım. hastaneyle konuştun mu bilmiyorum ama ben hem kadın doğum hem de bebek odası hemşireleriyle konuştum ihtiyaçlar konusunda. bana bebek için bir tek hastane çıkışı seti yeterli dediler. hastanenin giysileri kullanılıyormuş. onlar da öyle çirkin şeyler değil valla. görmüştüm ben... kendiniz için bi gecelik bi kaç tane de bol yüksek bel çamaşır getirin dediler. hijyenik ped hastaneden karşılanıyormuş. özel bir bez kullanılıyormuş. bebiş için de hasteneden bez kullanılıyor ancak ücrete dahil ediliyormuş. o yüzden kendimiz götürsek daha iyi sanırım... bebek ürünlerinde sebamed kullanılıyormuş o yüzden götürmeye gerek yok sanırım. öncelikler bunlar. diğer şeyler de artık kendimiz neye ihtiyacımız olacağını düşünürsek ona göre götürürüz.

adasucum kendine birkaç makyaj malzemesi falanda koy canım :)))
birde hırka yelek tarzı birseyde koy ne olur ne olmaz insan narkozdan sonra çok üşüyormuş normal olursada güçsüz kalacağız gene üşürüz ne olur ne olmaz sen bir tane koy mevsimlik hersey tamam gibi görünüyor bende hazırlıyım yazarım bu hafta sonuna kadar tamamlıcam inşalllah odasınıda çantamızıda 34 bitiyor bu perşembe az kaldı çok az :))) yupiiiiiiii

canım makyaj malzemesi koysamda o sıcaklarda yüzümüzden gözümüzden akarlar bide kim ugraşıcak bilmem makyaj malzemesiyle ama rimel kalem ruj falan koyarım cantama makyaj cantasını götürmem gerek olursa müsaid oldugum zaman hastanede yaparım nasıl olucak neler görücez bilmiyoruz cünkü hayırlısı valla sona yaklaştık canım :sm_cool:

slm semracım. hastaneyle konuştun mu bilmiyorum ama ben hem kadın doğum hem de bebek odası hemşireleriyle konuştum ihtiyaçlar konusunda. bana bebek için bir tek hastane çıkışı seti yeterli dediler. hastanenin giysileri kullanılıyormuş. onlar da öyle çirkin şeyler değil valla. görmüştüm ben... kendiniz için bi gecelik bi kaç tane de bol yüksek bel çamaşır getirin dediler. hijyenik ped hastaneden karşılanıyormuş. özel bir bez kullanılıyormuş. bebiş için de hasteneden bez kullanılıyor ancak ücrete dahil ediliyormuş. o yüzden kendimiz götürsek daha iyi sanırım... bebek ürünlerinde sebamed kullanılıyormuş o yüzden götürmeye gerek yok sanırım. öncelikler bunlar. diğer şeyler de artık kendimiz neye ihtiyacımız olacağını düşünürsek ona göre götürürüz.

duydum meralcim bir arkadaşım 7 ay önce doğum yaptı orada bana dediki hasta bezi bebek bezi alma hastane veriyor dedi tabii sen daha doğru bilgi edinmişsindir ben de götüreyim bebek bezi o zaman sen hazırladın mı canım çantanı ?

canım makyaj malzemesi koysamda o sıcaklarda yüzümüzden gözümüzden akarlar bide kim ugraşıcak bilmem makyaj malzemesiyle ama rimel kalem ruj falan koyarım cantama makyaj cantasını götürmem gerek olursa müsaid oldugum zaman hastanede yaparım nasıl olucak neler görücez bilmiyoruz cünkü hayırlısı valla sona yaklaştık canım :sm_cool:

canım evet hayırlısı ile yaklaştık sona Allah kurtarsın hepimizi inşallah bir seferde
canım sen nerede yapacaksaın doğumu klima falan olur odada herhalde doğru diyorsun belki fırsat bile olmayacak makyaj yapmaya ben genede alacağım ne olur ne olmaz

KIZLAR FOTOĞRAF MAKİNELERİNİZDE ÇANTANIZA KOYUN. ( Son anda akla gelmeyebilir )
EVDE YEDEK ŞARJ ALETİNİZ VARSA ONLARI DA KOYUN BENCE...
ARABASI OLMAYAN ARKADAŞLAR, TAKSİ TELEFONLARI ALIN ve HERŞEYE RAĞMEN
EN YAKIN DURAKTAKİ BİR ŞOFÖRÜN CEBİNİ DE İSTEYİN.
HERKESİN DOĞUMU AYNI OLMAYABİLİYOR.

KİMİ SAATLERCE SANCI ÇEKERKEN, DİĞERİ BİR ANDA SANCILAR ve HEMEN ARDINDAN DOĞUM YAPABİLİYOR.

KIZLAR FOTOĞRAF MAKİNELERİNİZDE ÇANTANIZA KOYUN. ( Son anda akla gelmeyebilir )
EVDE YEDEK ŞARJ ALETİNİZ VARSA ONLARI DA KOYUN BENCE...
ARABASI OLMAYAN ARKADAŞLAR, TAKSİ TELEFONLARI ALIN ve HERŞEYE RAĞMEN
EN YAKIN DURAKTAKİ BİR ŞOFÖRÜN CEBİNİ DE İSTEYİN.
HERKESİN DOĞUMU AYNI OLMAYABİLİYOR.

KİMİ SAATLERCE SANCI ÇEKERKEN, DİĞERİ BİR ANDA SANCILAR ve HEMEN ARDINDAN DOĞUM YAPABİLİYOR.

evet dogru diyosun benim cantamda hic eksik olmaz hic cıkartmam fotograf makinemi onun sarj cihazınıda cantama koyuyım unutmadan birde ek kart alıyım belki hafızası dolar resimdi videoydu derken Şeniz

canım evet hayırlısı ile yaklaştık sona Allah kurtarsın hepimizi inşallah bir seferde
canım sen nerede yapacaksaın doğumu klima falan olur odada herhalde doğru diyorsun belki fırsat bile olmayacak makyaj yapmaya ben genede alacağım ne olur ne olmaz

özel hastanede olucak dogumum klimalı olur sanırım ama fırsat olurmu onu bilemiycem sırnaşık şey

duydum meralcim bir arkadaşım 7 ay önce doğum yaptı orada bana dediki hasta bezi bebek bezi alma hastane veriyor dedi tabii sen daha doğru bilgi edinmişsindir ben de götüreyim bebek bezi o zaman sen hazırladın mı canım çantanı ?

ben de hazırlamadım henüz... kendi geceliklerimi falan yıkamadım daha. onları da yıkayınca hazırlarım heralde...

bi de bizim şu promosyon ürünleri yetiştirirlerse bize çok güzel olacak. ama yetişecek mi bilmiyorum :KK43:( özellikle şu kuaför kısmı harika olur valla...

doğum çantanız hazır olsun temmuz anneleri bende geçen yılın temmuz annesiyim :)))
çantanıza bikaç pijama, bebiş kıyafetleri, bezleri, kremleri, ıslak mendil (bebeğe kullanmak için değil) yelek konusunda banada üşürsün al dediler o kadar kan kaybına rağmen temmuzun sonunda insan üşürmü öldü bittim sıcaktan hiçde üşünmüyor yanii :))) bide kızlar bana demişlerdiki doğuma gideke hasta bezi al bende çok gülmüştüm çok komik gelmişti tabii almadım vede gidip normal orkid aldım ben :))) orkid ne faydaaaa valla bebişin bezler gitti ona göre tedbirli olun...

bende eylülde dogum yaptım hiç üşümedim o yüzden bunda yelek falan almam temmuz sıcagında gerek yok,hasta bezi almıştım hakikaten çok işime yaradı burdakilere sürekli diyorum ama hala orkit götürcem diyenler var bizden söylemesi gerisi onlara kalmış

evet kizlar kesinlikle hasta bezi alin orkid ise yaramicak tabi uc dort tane ust uste koymak isterseniz kendiniz bilirsinizsengözlerimebaksanab
benim canta hazir degil
daha bi suru seyim eksik ben nedecem :bbo:
neyse para geliyor o zaman alirim artik kendime gecelik pijama falan
ne sansiniz var bi yandan sadece bi iki gun kalip cikacaksiniz ya ben
5 gun hastanede of of
cekilmiyor hastane yatagi vallaha
hele yemekleri kokusu hastanenin uf uf yandin perihan yandin
neyse yavrum icin katlanacam artik
oglum da gelirse hergun beni gormeye o zaman katlanirim sırnaşık şey

ya benim çantayı bırak kıyafetler bile yıkanmadı öyle bekliyom cumartesi annemi çagırcamda beraber yapıcaz hafta içi yigenime bakıyor o yüzden taa cumartesiyi beklicem ondan sonrada artık çantayı hazırlıycam ayy heyecanlandım

evet kizlar kesinlikle hasta bezi alin orkid ise yaramicak tabi uc dort tane ust uste koymak isterseniz kendiniz bilirsinizsengözlerimebaksanab
benim canta hazir degil
daha bi suru seyim eksik ben nedecem :bbo:
neyse para geliyor o zaman alirim artik kendime gecelik pijama falan
ne sansiniz var bi yandan sadece bi iki gun kalip cikacaksiniz ya ben
5 gun hastanede of of
cekilmiyor hastane yatagi vallaha
hele yemekleri kokusu hastanenin uf uf yandin perihan yandin
neyse yavrum icin katlanacam artik
oglum da gelirse hergun beni gormeye o zaman katlanirim sırnaşık şey

oglanlarsız nasıl dayanacaz kız ben bir gece bile ayrı yatmadım orda aklım hep onda kalcak acaba bensiz uyurmu gece çünkü gece kalkıyo daha küçük:KK43:

kızlarr yaaa bebeğinizin çamaşırlarını yıkarken herşeyini mi yıkıyosunuz... yoksa sadece üzerine olucaklarımı yıkıyosunuz benim 6-9 aylık kıyafetleride var onlarıda mı yıkamalıyım sizce?????????????

cnm ben elde yıkamadım makinenin elde yıkama proğramına attım dolayısıyla hepsini birden atıp aradan çıkart bence tertemiz ütüler asarsın hazır olmuş olur a.s

bende yıkamadım daha ama hep haziranın ilk haftası yapcam diyordum ya bu hafta halletcem bu çanta olayını ay sonra beklemek daha da heyecanlı olcak yaaaaa:dance::dance::dance:

benimde hazır deil walla u2remcim annemler gelsede yapsak artıkk böle hazır olmayınca heran doğurcakmışım gibi geliooo:)))

yok kızlar ben 15 gün önce hazırladım çantamı.ilk zamanlar heyecan oluyo hele o minik elbiseleri ütülerken sevdim öptüm tek tek.ama geçti şimdi heyecanım.sadece odasına girince bi tuhaf oluyorum.bide gece otururken yaa evimizde 1.5 ay sonra bi başkası yaşamaya başlıycak duygusu eşimlede paylaşıyorum sırıtıyo hemen ağzı kulaklarında çok tuhaf dimi yaa diyo.gülüyoruz.çok güzel anlar bunlar.bide ota ...ya ağlamasam daha ii olacakta hadi olur okadarr.

bide kızlar evet elde yıkamayla ugraşmayın zaten bebek kıyafetlerinin büyük bi kısmı boya vermez.hacı şakir granüllü sabunla makineler için olanı var.sakın matik deterjan kullanmayın.hepsini bi kerede yıkasyın gitsin.zaten hiç giyilmemiş temizler bitek yavrularımız toza maruz kalmasın.hepinizin kuzusunu kucağında hayal ettimde.düşünsenize ağustos ayındayız.hepiniz doğurmuşsunuz.çocuklar kucağınızda.bi aradayız.bi benimki doğmamış bekliyoo aaa kabus gibii.:1shok::roflol::roflol::roflol::roflol:

:dance::dance::dance:sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:roflol::roflol::roflol:

X