Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Madem sohbet yok ben çıkıyorum,Ayrıca topikteki bu tembellikten de sıkıldım ben....Hepinize iyi geceler...
canım dün pek keyfim yoktu biliyon. sende bir süredir rahatsızsın giremiyorsun. yani insanın her zaman modu ve sağlığı yerinde olmayabiliyor. bu yüzden bence tembellik değil bu...

haklısın kaswam yaa burdakıler çok tembel artık tabı dırım harici bence
kıs sana gelince topic genelindeki yazılarını toparlarsak sadece şikayet etmek yada topiğin en sessiz zamanlarında girip bu tarz yorumlar için yazıyorsun. eğer katılım istiyorsan okuyup yada bakıp çıkmak yerine her girdiğinde yazmayı dene.bakalım ne olacak..laelaelaelaelae

hala gerginim kimseyi kırmak değil amacım. ama bu topiğin bir üyesi olarak söylenen sözlerden alındım açıkçası..

Günaydın,
Ben fazla yazamıyorum ama yazılanları sık sık okuyorum, tümünüzü yakinen tanır oldum, sizleri ve bebeklerinizi :) Ne güzel bir birliktelik, sanal ortamda başlayan arkadaşlığınızı görüşmelere taşımanız, birbiriniz için kardeşler gibi heyecanı duymanız çok etkileyici. Umarım doğmamış ikizlerde doğmuş olanlar kadar güzel ve sağlıklı olur ve ben de buradan oğullarımın resimlerini paylaşırım sizlerle

günaydınnnn canlarımmm..benim bebişler 6dan beri ayaktaa...şimdi benimle beraber yatıyırlar yatakta...

kızlar gunaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn.....................dırım uykucu......................

oyyy ya yerım onları nasıl huysuz degıller dımı......................

evet canım eşimde malatyalı....ayın 25 ne malatyaya gidiyorumm..yaşasınnn

kıslar biraz önce bişeylere sinirlendim. içime attım her zamanki gibi.şimdi hafif belim ağrıyor arada bebekler sertleşiyor ya:gitme:
canım takma kafana sadce toka tak kafana....aman dikkat et bunlar kasılmaa...

yaaa kocam şimdi bana iyice dombili oldun dedi o diyosa doğrudur yaaa
canım biz balık etliyizzzz...boşver
ben biraz sonra 31 olacagım stıckerımda..Of böyle böyle gececek inş.....haftalar...
maşallahh maşallahhhh 38 leri görün tamam mııı
canım inanmıyorum nasıl 22 gün ya aaaaaa cok mu uzakta oturuyosun akannehir
Ayh uzak olsa ne yazarrr torun yaaaa ama boswerr

canım gosgeldin merak ediyodum inan nerde die ama heryerde net olmuyor demii
canım uzak değilizzz... gönüller uzakkk
oyyy ya yerım onları nasıl huysuz degıller dımı......................
canım bazen huysuzlanıyorlar ama zararları yok..sen nasılsınnn

kimse kalmamış..bende çıktımm..biraz uyuyayımmm..öpüldünüz...

sımdılık ıyıyız cok sukur bı otuza gelsem rahatlıcam ınş banada kısmet olur................üşütme onları sakın havalar serın..............bencede uyuuuuuuuuuuuuuuu.......................

günaydınlar çok fenayım bütün gece hiç uyumadım 1.30 kadar uyku tutmadıı

sonra aliş kalktı mama yedi uyumadı onun sesine ömer kalktı

kısaca bütün gece uyumAdılar özellikle ali kocamlada kapıştık....ikisi ağayınca onu kaldırdım
tabi gece sinirleniyorum ...oda bana bağrı o işe gidecekmiş çocuk bakıyormuş bağırmıyormuş vs..

agresif konuşmalar ne yapayım annemimi kaldırayım ben tak başıma gece bakamam
çok bunaldım yAA o kadaar sinirliyimki başım ağrıyoo ..

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:
dirim desene ikimizde kötü bir gece geçirmişiz.. en son ne yazdında sildin kıss..
bu arada kanald de epidurel seszeryan vardı onu izledim ay çok duygulandım..
Dirim kısss en son ne yazdında sildin bakem...

ay bu arada sabah yazdıklarımı okudum da gecemin kötü geçtiği nasıl belli.kaydirigubbakcemile3

herkese tekrar günaydınnnnn..

kızlar kanal de de canlı canlı epidural oldu ağlamaktan gözlerim şişti nası bi duygu bu yaaaaaaaaa çok kötü oldum

canım kötü bir dönem geçiriyorsun.... sinir sisteminde iyice bozulmuş ...... ama öncelikle herşeyi mükemmel yapamayacağını bilmem lazım.... sende insansın ve bir yerde seninde pilin biter canım ya.... şu anda sinir sistemin iyice zayıfladığı için daha alıngan olup, daha sert kelimeler kullanabilirsin..... aslında başından sonuna kadarda haklısın.... ama ben derimki eşimle akşam biraz kendine zaman ayırıp 1-2 saatliğine çocukları annene bırakıp kocanla dışarı çıkın... bu sefer sakin ol..... onunla tüm bunlarla başedemediğini zaman zaman çok bunaldığını anlat.... biliyorsun erkeklere biraz pisi gibi davranırsan hemen omuxları düşer.....istersen ağla... ama içini tamamen boşalt... biraz yardım iste..... unutma canım benim insanlar bir çocukla başa çıkamazken sen iki çocuğu en mükemmel bir şekilde yetiştirmeye çalışıyorsun..... hiç ama hiç kolay değil......

ay hiram sorma canım o bebek doğdu ben çeşmeleri açtım. ay ne duygulandım yaa:sinifsinif:

canbebek günaydın canım..
kesinlikle katılıyorum. dirim iyice yoruldun bunaldın canım. bencede hiç bir erkek ağlamaya dayanamaz.eğer benim gibi az ağlayan biri isen dahada etkili olur senin ne kadar yorulduğunu anlar canuım.. keşke yakın olsak be gülüm ..valla annem yer bitirirdi senin veletleri. annemin şen kahkahalarıyla neşen yerine gelirdi. :))

annemle komşuya sabah kahvesine gidiyoz. öpldünüz..
gerçi kendi kendime çalıp söylüyokm ya neyse

uyanınnnn kıslaar.. millet doğum bilem yaptı canlı yayındakaydirigubbakcemile3

günaydın canım.... ohh ohh gidin bakalım kahveye... bende annemi bekliyorum... bugün o bana gelecek... bavulu hazırlıcaz... anca yani.... havada çok güzel.... balkonda bir kahve faslı iyi gider valla....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…