Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

wavy im geldüm geldüm canım burdayım.. iiyiz çok şükür..geçmişi okumadımama yaraamaz bişey yok dimi? özelini şimdi gördüm sağol cannımmopuyorumnanaktan

kızlar ben çıktımm..bebişlerim uyanmak üzere..herkese iyi gecelerr..benim gecem yeni başlıyor

aynısı bendede oldu pek çözüm yok allah yardımcın olsunn

kevser kıs bize rapor vermeden nereye kayboldun merak ettim yawkaydirigubbakcemile

evett katılıyorum yaaaa kevser eski aktiflik yokk sendee
sağol wavyciğim:sinifsinif:

bebişim biz eve gedik bigün sonra kaynana geldiiki çeyrek bi gecede kaldı tüydüüüüüüüüüü

tarihinin en kalabalık gecesi heralde ikiz sayfasındaa hehehe

sağol wavyciğim:sinifsinif:

ah canım benim boşver takma. onların ayıpları..
bebişim sen malatyalımısın? eşin nereli?

wavy im geldüm geldüm canım burdayım.. iiyiz çok şükür..geçmişi okumadımama yaraamaz bişey yok dimi? özelini şimdi gördüm sağol cannımmopuyorumnanaktan

şimdilik yok canım ters bir durum angel dan haber alamıyoruz. yarın kaswayı arıcam. ses çıkmadı ondan da merak ettim..
sende ,yisin çok şükür..

kıslar biraz önce bişeylere sinirlendim. içime attım her zamanki gibi.şimdi hafif belim ağrıyor arada bebekler sertleşiyor ya:gitme:

yaaa kocam şimdi bana iyice dombili oldun dedi o diyosa doğrudur yaaa

hiç bir şeyi okumadım daldım herkes iyi mi onu deyin önce,Ben iyiyi şükür bugün ve dün misafirimiz vardı giremedim....

ayyyyyyyyy canım sıkıliiiiiiiiiiii yaa herife bak morelimi bozduuu

y7arın kına varr pöff

bişeye sinirlendim işte dirim ama inan çok haklıydım. işin jkötüsü sinirlendiğimi belli edemedim çünkü bildiğimi bilmiyodu eşim.ay neyse karışık bir durum . anlşatırım bilare burda yazamıcam.

kaswa kuzum kulağın mı çınladıopuyorumnanaktan

bu nedenle kaswacımopuyorumnanaktan

anladım wavy cimmm

kaswa seni andık geldinn ondan didim ölee

dırımcım diom ya yoktum 2-3 gündür,, bi de tansiyonum artık baya ii komşularım yazlıklarından falan geldiler ara ara bana gelen oluyo... okuyom aama yazamadım pek..

canlarım opuyorumnanaktan çok temizmiş kalbim demekküüüüüüü...:kedi:

kevser banyo yaptıktan sonra ayaga soğuk su tutmak tansıyon dusuklugune cok ıyıymıs bugun ögrendim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…