Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar bir de bu aralar kitap okuyorum... size de şiddetle tavsiye ediyorum çok güzeldi 2-3 saate bitirdim kitabı. ayşe aydın "annee..anne oluyorum" kitabın adı. tüp bebek tedavisiyle ikiz hamile kalan vatan gazetesi yazarlarından, 36 haftalık macera. ne kadar benzer şeyle yaşıyoruz ikiz hamilelerle, yarı komedi yarı duygusal bi kitap, ben çok sevdim..

ben biraz sonra 31 olacagım stıckerımda..Of böyle böyle gececek inş.....haftalar...

kaswam al benden de o kadar.. acaip terliyorum, zaten falinalarım olmuyo dar gelio bi kaç geniş aldım yetmio, artık eşimin fanilalarına başladım yavv

kaswam al benden de o kadar.. acaip terliyorum, zaten falinalarım olmuyo dar gelio bi kaç geniş aldım yetmio, artık eşimin fanilalarına başladım yavv

Bir zamanlar bir kirli karakteri vardı hatırladınmı onu dizinin adı aklıma gelmiyor,unutkanlığımda var bu arada ...kaydirigubbakcemile3kirlinin göbeği açıkta gezerdi..pijamamı giydim bu akşam göbeğim açıkta kaldı lastiği göbeğin altında çok seviyorum göbüşümüüüü.....zemuszemuskaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aaaa wavyy yaa özelden yaz barim rahatlarsın kuşum yaa öle gitmee

canbebekcik nasılsın canım...bu arada 22 gün yazacağıma 2 gün yazmışımmm yanlış olmuşş

canım inanmıyorum nasıl 22 gün ya aaaaaa cok mu uzakta oturuyosun akannehir
Ayh uzak olsa ne yazarrr torun yaaaa ama boswerr

canım gosgeldin merak ediyodum inan nerde die ama heryerde net olmuyor demii

Kızlar bu mide bulantısının bir tarihi var mı
Ya doktora gidicen ilac falan offf

Madem sohbet yok ben çıkıyorum,Ayrıca topikteki bu tembellikten de sıkıldım ben....Hepinize iyi geceler...

medine cnm korutmak istemem ama ben doğuruncaya kadar gitti bu işş

Ya varsa giderim bende doktara neyse versin artık
ınş gecer yaaa

haklısın kaswam yaa burdakıler çok tembel artık tabı dırım harici bence
evet o gece yazdıgımı buldum bu yazdıgımda ne var anlamadım .sadce kaswa arkadasımı desteklemısım okadar kı o gece bende bişeyler yazmak istemıstım onlıne 7 kısı gözüküyodu netı yenı açmıştım kımse yazılanlara cevap vermıyodu ama tepkıyı ben aldım anlamış değilim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…