Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

eşine yüklenme canım biliyosun anne babalarımızı seçme hakkımız yok eşininde yapacak bişeyi olmuyo o yüzden o da kızıyodur aileisne ama hani gidipte taka taka birer çeyrekmi taktınız diyemiyo insan boşver kartalların sağlığı yerinde olsun oda gelsin bakmasın sana allah senide bizleride kimsenin eline düşürmeisn kaynanalarıda düşürmesin ama gün ola devran döne öyle bi durum olduğunda insan diyo ne mıçtınki elime ne süreyim yüzüne derler bizde biraz ayıp oldu amalaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

wavy kaswa canbebek biv kevser dırım marryyyy penses ...............naıslsınızz

kızlarr neye aşerdim biliyomusunuz arabesk efkarlı afkarlı aşk şarkıları dinleyip içki içip ağlamaya aş erdimmmm

canım eşime söylediği laflardan dolayı dargınım...evde onları söylesem çok kavga çıkarrrrr...bu arada burad amaç bize verdikleri değer.. akşam birde iki tane yelek yapmış getirdi.. küçük ördüm yeni diktim getirdim dedi.. bende dedimki anne bunu 1 yaşında anca giyerler...ve düğme dikmemeiş.. ve eski iplerle örmüşş.. bende yıttım attım.benim çocuklarım senin 40 yıllık yeleğinin ipinden yapılan yeleğe muhtaç değiller..

ayyyyyyyy canan sus kız ne ıçmesı ...........sen bendende beter cıktın kız.........bende canım sıgara ıstuyoo sankı ıçerımde................

bu ne yawww kendime bi pasta alayım dedim 0 puanınız var dedi bana ben ağlamayayımda kimler ağlasın ya 20 puanlık baklavayı bile alamadımmm

yokmu bana puan verennnn

ay kıs ben sana vermişim puan sanırsam. şimdi veremiyomç bu canan puan veremen kırdınma kafanı diyorlaelaelaelaelae

wavy bana gelin kız kahveye misaifr ol gel bana börekler açarım saha hehehhe

ohh ohh marifetli hatun. sıcak yencek şeyide anladım hymarrynin resimlerinden:)) anneme yaptırdım hemen. ben anladımki yaoacak kimse olmadığı için iştahsızmışım benkaydirigubbakcemile3 tembelmi desek yoksa:kedi:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kuzum ben bu işin içindeyim. eşimden dolayı. bizmde ustalarımız var gel gelelim usta bir diyorsa sen iki düşüncen. adamlar pek bir rahat oluyolar. ustaya inanmayınnnlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

ay sayfalar ne çabuk ilerlemiş herkesi okuyup alıntı bilem yapaqmadım. oysa bi müşterimle konuştum alt tarafı... şimdide annem çağırıyor. komşu kahveyi yapmış çağırıyormıuş. canan kıs sanada gelcem o çıtır çıtır şeyleri senin elinden yemek için:kedi::kedi:

gel yavrum beklerim kartaldan atla otobüse hop okmeydanındasın metrobüsle yarım saat sürmez ben daha sana neler yaparım benimde canım neler istiyoda tek başıma bitremem diye yapmıyorum senle sofraya yumuldukmu siler süpürürüz

ya kzılar hamiş partisimi yapsak ne

ya kaynanan gerçekten insan dışı diycem ayıp olur ya senin annen beni nerden tanıyo hatta tanımıyo bile ama kadın oturuyo benim bebeklerime yelek örüyo hani baktığın zaman yabancınında yabancısı dersin alt tarafı sanal bi site diğeri birebir kaynanan sana eski iplerdern yelek örüyo dersinki ekmek alacak parası yok yinede eli boş gelmemek için yapmış bişiler merterde oturuyo haızr yelek bile alsa 5 lira ya bebek yeleği en fazla 2 çile ipten çıkar 1.5liraan 3lira yani diyecek laf yok boşver düşünme ben mahmutpaşaya gidecem haftaya kartallarıma alırım ordan ciciler :))))

ayyyyyyyy canan sus kız ne ıçmesı ...........sen bendende beter cıktın kız.........bende canım sıgara ıstuyoo sankı ıçerımde................

ay ne bilim aplam ya sokaktan bi araba geçti azer bülbülmü ne çalıyodu arabada dertli bi şarkı canım çekti işte utanmasam arabayı durdurup dur kardeş beni bekle hamileyimde canım arabesk çekti bi tur attırsna diyecektimmmzemuszemuszemuszemus
canan gel kısss bana ben içeyim sende bana bakk..sana yask çocuklar doğunca beraner içerizz...

evet yasak ya ama çocuklr doğsun emzirme faslı bitsin bi rakı sofrası yapcam kendime normalde salam felan sevmem hamilelik ya canım çekiyo hepsini yiyecem seneye yaza hazırlan bebişim içmeye gidiyozzz çocuklar babalarınaalülülülülülü

umut3 günaydın nasılsın canım ne var ne yok en son sana cevap yazmıştım okudun dimiii bu arada senle haftalarımız aynı sayılır 2 hafta var aramızda sanırım peşpeşe doğurucaz :))))

senin cetveline göre 1 hafta var aramızda. Buarada ben 2 ayrı dr la takipteyim. Paranoya yaşadığım için arada başka hekime de görünüyorum. Senin ayrıntılı ultrason ne zaman?

ya ne sorcam ya geçen toplandık ya karıların çatlaklarını gördüm dirim dediki 80 lira verdim çatlak kremi aldım sonuç bu dedi yani işe yaramamışbanada dr verdi ama daha almadım burdaki eczanede yoktu 55 lira alsammı almasammı bilemedim badem yağı felan sürün diyolar hani hiç krem işe yaramıyosa o kadar para verip onu alacaıma badem yağımı alıp sürsem acepp

senin cetveline göre 1 hafta var aramızda. Buarada ben 2 ayrı dr la takipteyim. Paranoya yaşadığım için arada başka hekime de görünüyorum. Senin ayrıntılı ultrason ne zaman?

neyse peşpeşe doğurucaz hehhe ayrıntılı ultrasonum perşembe günü canım 15 i yani sabırsızlıkla bekliyorum

bu arada kızlar ayrıntılı usg ne kadar sürüyo

dirim kız çatlak nerdesin sen bakımmm anca okuyosun yazsana birazda tacakmısın akşama göbecikleri kızzzz

evet cnm zordu hala çok gergin ve sinirliyim

evet cnm çok gerginim ...eşimle dışarı çıkamıyoruz annem bakmak istemiyor çocukları sonra eşimde çocukları aksam görüyorum diyor ...ve yorgun diyor..onunla konuşsam bile yapacağımız bişey olmadığını söylüyor cnm ....böyle geçecekmiş...ağladığımda üzülür ama çözüm yok ....
cnm benim o kadar doluyumki gözlerim doluyor annem gidince iyice bi ağlayacağım
cnm ben aslında baya sulu gözdüm ama doğumdan sonra o kadar çok ağlamaz oldum.
birazda herşeye yetişme hızı oldu bende....keşke yakın olsak bir kızkardeşim olmasını çok isterdim

herkes öle diyor apla yürüsünler onlar yürüyecek ama ben tükenecem

o kadarı soramaz kayra bana senmi düşürdün .....cnm benimki yardımcı oluyor olmakta zorunda tek bebek bakmıyorum ben ya yardımcı bulur yada yardımcı olur
senin dediğin gibi ben gündüz uyuyamıyorum cnm çünki ikisi aynı anda uyumuyor
gündüz hiç uymuyolar çok az 30 dk.uykuları oluyor annem bile senin çocukların yatağa geçince hemen gözlerini açıyor diyo....gündüz daha ne yapem cnm devamlı oynuyolar kucağımda hoplatıp zıplatıyorum .....
annemde sık kalmam benim işime yaramıyor benim anenm tek bebekde baksa evin işini yapamıyorum diyor ikisini bana verip iş yapıyor....annemde bu kadar sık olunca bizden bıkıyor....bakmak istemiyor sadece sevsin istiyor...yani nimetlikten eziyetliğe geçiyor bizimki

bu ne yawww kendime bi pasta alayım dedim 0 puanınız var dedi bana ben ağlamayayımda kimler ağlasın ya 20 puanlık baklavayı bile alamadımmm

yokmu bana puan verennnn

sana bişiler ısmarlayım kuşummm

neden ben hep buradayım hamişmiyimm değilimmm
wavy kaswa canbebek biv kevser dırım marryyyy penses ...............naıslsınızz

çok kötüyümmm

çok iyi olur ama iki bebe ile gelememkii:gitme:

canan inan bana hiç kına düğün modunda değilim tüm hevesin gitti

çok kötüyüm inanın .....o kadar boğuluyorumkiiii

zaman zaman oluyor işte böyle....

canan medıcaldeki suat süphan erşahine doğum sonrası kontrollerim için gidiyorum güsel ilgileniyor cnm .....rahat hissettim yani kendimi
ama ali bey devlet güvencesi demek olduğundan ona gitmen daha iyi giibi sen biliyorsun yinede

DIRIMIM gel canım bana açayım seniii......yerim seniiii.. güler eğlenirizz...

Selam kızlar nasılsınız.Ben grip oluyo gibiyim hafif bi öksürük var napcam bilmiyorum.Sizce ne yapmalıyım

geleceğim canımmm..senin bebişelr doğsun kartallarla geleceğim..
evet canım b.çekmece sahili yada silivri amirall süperr..yada güzelcede latif doğanın yeri..

kısss çatladık sorma...ben 2 ay sonra falan x-tra jel alacağım...ben kullanayım memnun kalırsam sende doğumdan sonra kullanırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…