Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

dırım ya bende uyuyosun dedım ya...............zor bu gunler yaslarını doldursun azcık rahat edersın.........ya ben napcam bu kadar rahatlıktan sonra halım harap hemıde üç tane..............ınş cok aklıllı uslu olurlar ........herkes nasıl

evet doğum benide duygulandırdı.......... ama hala epiduralden korkuyorum......

dırımcım olacak böyle günler geçecek..daha duuuuur yürüsünler bir hele.... düşecek şaşacak.bir yeri moraracak adam işten gelip naptın bu çocuğa diyecek........ sanırsın sen aldın attın çocuğu.... hadi tartışma başlayacak.... seninki gene bayağı işe yarıyor anladığım kadarıyla yazdılarında mesela kahvaltı hazırlıyor.sen dinleniyorsun o bebeklere bakıyor arada... herkes yapmaz bunları.... birde sen gündüzleri kendinde dinlenmen lazım.... çocuklar uyuyunca sende uzan uyumasan bile dinlen.... gec daha dingin olursun...birde zaman geçtikçe çocukların gündüz uykusunu azlarak gece uyumalarını sağla.... gündüz birazda yor onları zıplat hoplat bişeyler yap...yorulmadan uyumaz o sıpalar...... aslında annenin yanındasın şu an çok yorulmaman lazım. benim arkadaşımda böyle sık sık annesinde kalıyordu...birer beebek paylaşıyorlardı.yada saat saat birbirlerini dinlendiriyorlardı.... aslında senin annenle sık beraber olman bulunmaz bir nimet....

sımdı burda olan pek kısının ıkızı mı var.ben de 8 haftalık hamileyim,karnım gazdan o kadar şiş ki bi ara içinde kesin 4 tane falan var diyordum.Gittik baktık 1 taneymiş:ecrin_bebek:

canan canım dah öncede düşüncemi belirtmiştim. az para değil canım. bebişlerin bi ihtiyacı karşılanır. 5000 tl yaw. tedaviye o kadar para harcamadık:kedi:

evet wavy bende gitgide kendi dr doğum yapma fikrinden uzaklaşıyorum yani mecburen uzaklaşıyorum aslında o yapsın istiyorum ama şartlarım müsade etmiyo bi cerrahpaşaya dirimin dr gidicem bide medicalparkta suat bey varmış ona gidicem ikisinin arasında karar vericem sayısal oynuyorum çıkarsa kağanda yapcam doğumu heheheh

iyiymiş bebişim sen dede diye banka müdürüne dedirt bence .... en iyisi kaynananlarla sizli bizli ol bide samimi olsan varya üstüne senden para isterler diye korkuyorum...

kıslar biraz önce bişeylere sinirlendim. içime attım her zamanki gibi.şimdi hafif belim ağrıyor arada bebekler sertleşiyor ya:gitme:

aşkımmm sakın sinirlenme yapma öyle şeyler allah muhafaza erken doğum olur ya aynısı bi kaç hafta önce benim başıma geldi sinirden sabaha kadar sancı çektim bişey olsaydı eşimide affetmezdimki dedim zaten bu çocuklara snein yüzündne bişey olursa dedim ben onları kaybedersem senide sileirm dedim hani o an silmek belki sinirle söylenen sözdü ama affetmem çokkk uzun zaman alır buna eminim sen son derece relax olll

yavrum sen kimin dediği söze alındın söyle bakayım

kızlarrr demek hepimiz doğumu izleidk ya acayip heyecanlıydı ya bende ağladım ve ilk aklıma gelen ben bu heyecana nasıl dayanıcam genel aneztesi ilemi yapsam acaba dedimm:kedi:

ay gidemedik kahveye. komşunun eşinin eve uğrayacağı tutmuş. 1 saat sonraya ertelendi:))

cansu canım allah izin verirse hepimizin ikzleri olacak hatta üçüzlerimiz...
ve doğmuş olan bir sürü ikiz yeğenimiz var bu topicte.

bebişin hayırluı olsun canım benim sağlıkla al kucağına inşallah. ilk zamanlar gaz çok oluyor. diyosun amanın karnım şimdiden böyle şiştiyse sonra nolur ama iniyor zamanla...

ayy benimde başım kazan gibi en fazla 3 saat uyumuşumdur. bide grip oluyom sanırsam burnum sızlıyor. mıymıymıyım bugünkaydirigubbakcemile3

sımdı burda olan pek kısının ıkızı mı var.ben de 8 haftalık hamileyim,karnım gazdan o kadar şiş ki bi ara içinde kesin 4 tane falan var diyordum.Gittik baktık 1 taneymiş:ecrin_bebek:

burda bir arkadaşımız hariç hepimizin ikizi var cansu o hariç olan bi arkadaşında üçüzü var kaydirigubbakcemile5

ay gidemedik kahveye. komşunun eşinin eve uğrayacağı tutmuş. 1 saat sonraya ertelendi:))

cansu canım allah izin verirse hepimizin ikzleri olacak hatta üçüzlerimiz...
ve doğmuş olan bir sürü ikiz yeğenimiz var bu topicte.

bebişin hayırluı olsun canım benim sağlıkla al kucağına inşallah. ilk zamanlar gaz çok oluyor. diyosun amanın karnım şimdiden böyle şiştiyse sonra nolur ama iniyor zamanla...

ayy benimde başım kazan gibi en fazla 3 saat uyumuşumdur. bide grip oluyom sanırsam burnum sızlıyor. mıymıymıyım bugünkaydirigubbakcemile3

umut3 günaydın nasılsın canım ne var ne yok en son sana cevap yazmıştım okudun dimiii bu arada senle haftalarımız aynı sayılır 2 hafta var aramızda sanırım peşpeşe doğurucaz :))))

bu ne yawww kendime bi pasta alayım dedim 0 puanınız var dedi bana ben ağlamayayımda kimler ağlasın ya 20 puanlık baklavayı bile alamadımmm

yokmu bana puan verennnn

kızlar selam napıyosunuz bu aralar giremiyorum evde tadilat var sormayın ağlıcam nerdeyse kendim kaşındım banyo yenileniyor evde tam bir inşaat ustalara inandım etraf dağılmaz dediler her yer savaş alanı ne işim var benim bu halde böyle işlere kalkıştım bunun yanında işede gidip geliyorum

umut3 günaydın nasılsın canım ne var ne yok en son sana cevap yazmıştım okudun dimiii bu arada senle haftalarımız aynı sayılır 2 hafta var aramızda sanırım peşpeşe doğurucaz :))))

selam canan bizim aramızda yakın zincire bende dahil olabilirmiyim :) peşinizdeyim

puan mı ne puanı .............ben verııım ya nolcekkkkkkkkkk 50 puannn sana

nasıl bi duygu çok merak ediyorum.Birine bakmak öylesine zorken..Üstelik çalışıyorsanız..Allah yardım etsin kızlar.Ama güzel yanları da vardır.Her an yanında olacağı bir kardeşi.Ben kendi adıma söyliyim 2. yi kesinlikle düşünmüyordum bebişimin kalp atışlarını duyana kadar.Sonra bir kardeşi olmalı düşüncesine kapıldım.Kesinlikle olmalı. Hatta çalışmasaydım,uzun lafın kısası kocam biraz zengin olsaydı ben de isterdim ikiz,üçüz,hatta dördüz.Hatta evde şu modda olmayı isterdim :hulya:Bişey sorucam aşılama mı var genelde yoksa genetikmi?

cananım gelmişş hoşgelmişşş.. canım bencede alternatifleri bi gözden geöçir derim canım. senide anlıyorum alıştığım doktor olsun istiyorsun . ama maddi açıdan zorlayacaksa sizi hiç gerek yok. bak bende acıbademe gidiyordum ve özel sigortam var. sırf küvez sıkıntısı olursa o kadar parayı nasıl öderim diye vaz geçtim canım...

ah cananım bu sıralar bana bişey oldu anlamadım gittiş. doğum yaklaştığı içinmidir nedir bilmiyorum. çok hassas oldum ya.. dünde bi olay oldu çok sinirlendim. ve eşimin bana bunu açıkça söylememesi benim kendi başıma öğrenmem iyice dellendirdi. küstüm iştelaelaelaelaelae sabah anlattı ben bişey demeden ama neye yara . bende bilmiyormuş gibi davrandımi bizim birbirimizle sıkıntımız yok aslında ama sülalesi sağolsun sürekli bişeyler yapıyolar.:umursamaz: ama gece hiç uyumadım yavrularımda hissetti.:sinifsinif: ah erkekler ahhhkaydirigubbakcemile

alındım brilerine işte.. dihyom ya çok alıngan oldum kişisel değil aslında:sinifsinif:

canım bak gördün çok kısa aslında pırt diye doğu verdi bebiş. düşünsene ağlayan bebiş annesinşn kokusunu alınca sustu. oyyy o duyguya değer be. ben epidurel düşünmüyorum doktorumda spinal diyor zaten. bakalım hayırlısı. ama ben bebişlerimi hissetmek duymak istiyom ya..:kedi:

canım sen bu halinle niye kalkışıyosun böyle işlere ev dağılmazz olurmu bide çalışıyorsun millet ev süpürmüyo beeee dikkat et kendine bu arada tabiki sende sıralama turumuza katılabilirsin gerçi biz burda komik olaylar yaşadık o sıra konusunda hymaryy birinci sıradaydı ondan önce pat 2 doğum oldu marry 3 sıraya düştü biz peşpeşe gidelim heheh
puan mı ne puanı .............ben verııım ya nolcekkkkkkkkkk 50 puannn sana

aplam versene puan ya bana kimsecikler puan vermemiş hiçbişi alamıyorum fasfakirmmmm

wavycim hamileyiz birazda duygusallık var sanırım fazla alıngan kırılgan olabiliyoruz hormonlar kıpır kıpır ee doğumda yaklaştı senin hafif hafif stresede girmiş olabilirsin geçecek bunların hepsi unutucaz bunları boşver

benim kaynana köyden daha gelmedi ya ben rahat rahat konuşuyorumburda önümüzdeki ayın başında geliyo artık son 3 ayımı burnumdan getirir yerli yersiz laf sokmalar o zaman gelir size ağlarım ama o zamanda eskilerden kimse kalmamış olacak hepiciğiniz doğum yapmış gitmiş olacaksınız neyse bizde yeni hamişlerle dertleşiriz :))))

can bebek nasılsın senle pek karşılaşamıyoruz burada halin keyfin nasıl sancıların ne alemde

kızlarrrr selammmmmmm
CANAN sana annemle çok güldükkkkkk....annemlede dün konuştukk.. annem dediki boşver dedi bunların birde yaşlılığı varrr..kimin çocuklarına baktıysa onlar baksın dedi...bencede haklı..benim çocuklarıma bakmayan kişilere yaqşlılıklarında nbakamam....benim zor günümde yanımda değillerdi...ben 10 gün yalnız kaldım dikişlerim kötü oldu yinede bakmadı..geldi 1 gün ben ona baktım...
eşimlede 2 gündür aram açık..

kızlar çamaşır toplamaya gidiyom onları katlıyacağım sonra kociş gelecek yemek hazırlayacağım sonrada belk biraz evi siler süpürürüm kısacası akşama burdayım

öpüldünüzzzz bu arada kimse doğurmasın ha daha doğumu gelen yok aramızdaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…