Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3zemuszemuszemuszemussositososito

kuşumm manken değill doktor olacakalr allah izin verirseeee

dirim uyu valla ben senin yerinde olsam her fırsatta uyurdum yaw...
he dirim tyzesi doktor yapcez onları nerden bildin kısss:))

dırım buranın farkı varmı faceden...........neysem oğlum gelsın sorarım ona................ıısmı yazıcaz dımı............mesela senı bulmak ıçın...............ben sımdı 6. ayın ıçındemıyım ..........bence 22 de bes doluyo dımı altıya yenı gırıcem su haftalar hesabı farklı oluyo ya................

ayyyy alişimi kaptım pazara gittim amann ne uslu çocukk gezerken uykusu geliyor hiç gıkı çıkmıyo ayaklansınlar valla hergün gezdirecem onları oyunparklarına götürecem...

pazardan 2 tl den kilotlu çorap aldım onlara
gecen sene hamişken annem 5 tl ye yelek almıştı tekine alamamıştı şimdi gördüm değişik modelini aldım.......
1 tl ye elbezi aldım annemle kavga ediyoz barim ortadan kaltı o sorun....
kendime çorap aldım...tomates salatalık kaptım eve geldim kuzum mayısmış hemen uyudu...
ömer azamanı uyank yayamazlıkkk yapıyor velet

bide bebek bezlerimizde yapışkanları açık çıkanlar odu bir pakette 8 tane çıktı 10 pakette bir paket bez çıkar...ben bazılarını kullandım baktım çıkıyorr....ama 3-4 tane ayırdım eşimede çıkmış o saf atmış
bazılarındada lasitikleri çıkıktı ....bende primaya yazı yazdım iki bebeklerim olduğunu bir bezin bile benim için değerli olduğunu ....onlarda bana mail atmış bize ulaşın diye bir tlf nosu bırakmışlar yada siz tlf nosu verin demişler ...bende annmemdeyim buranın tlf nosunu verdim...dışarıdayken aramışlar annem anlamamış önce öle biri yok demiş eser diyince anladım dedi...o bezlerden 3 tane bize yollamaları yeterli bizim kargomuz alacak sizden demiş adres ve kargolaranın nosunu bırakmışar......
bende diğer paketten çıkanları evde bıraktım....annemlerdeki paketten çıkanları valizin gözüne koydum halam biz yokken onları bağlamış çocuklara...doğal olarak burada yok şimdi..halam bide bu prima ne adi yapışkanı yok dedi garibim banaa.....

Son düzenleme:
kız ne yapacaksınız doktor yapıpta daha ne meslekler var...doktorluğun adı kalmış artık oku oku geç ya.. ömür törpüsü gecen, yok gündüzün yok...

facedenmi??? apla faceye kayıt olmuşsun ya oğlan kaydetti dedin yaa yanlışmı anladık birbirimiziii

evet apla 22 de 5 doluyooo heee haftaya göre 20 de 5 bitmiş oluyoo karşık be aplammm

boşverrrr 2 li basamaklara geçmişsin yaa üçleride görmek nasip olsunnn

kız ne yapacaksınız doktor yapıpta daha ne meslekler var...doktorluğun adı kalmış artık oku oku geç ya.. ömür törpüsü gecen, yok gündüzün yok...

nedennn kuşumm biri dişci olsun (yaşlanınca para virmeyik)
biride kadındoğumcu ama o iş zorr inş.okumayı severler
bide bana ailede okuyan varmı yoksa okuma diyolar
dedim doğuda çobanık yapan adamların kardeşleri kuzenler oxfortta okumuş ya ondan istanbul tıp fak. kazanıyolarrr...uyuz oluyorum yaaa yatıp kAlkıp dua ediyorum kUZUlarım okusun iyi meslek sahibi olsunnn

yaaa nerede bu millet kevser canan wavyy kaswa nan konuşmiinn sonrada küsinn gidiiinnn heee bende aha küstümm

Diş hekimi olabilir bak onların işi kolay ama doktorluk dışardan görüldüğü gibi değil inan ki iyi para kazanmak istiyorsan yada yükselmek hep çalışmak zorundasın bitmeyen okul..kazanması zor, okuması zor..gecen yok, tatilin kısıtlı sonra ruhsuzlaştırıyor insanı çok...sen mühendis yap onları...daha iyi..
sana onu diyen cahilin en dibiymiş be..okumayanın çocuğu okumaz ölemi tıçımla güleyimmmmmmmmmmm......senin gibi anneleri başlarında oldukça onlar ne adamlar olurlar bak inşşş....yesin onları teyzeriiiiiiiiiii....opuyorumnanaktan

hımmm mühendisliğine araştırayım

valla kaynana adayı hymarry damatlarım dişci olsun kayınpeder mesleği dedi..hehe

inş.okurlar cnm çok istiyorum beyaz önlükle görmek

hayatımız onlar bizim yaa.....ben aslında türkiye şartlarında para kazanabilecekleri bir işleri olsun istiyorum...sağlık sektörü insan oğlu olduğu sürece var ......
bakalım hayırlısı neyse haklarında yaradanım onu nasip etsin....

senin kocişde doktor dimi cnm ne doktoru ?

wavyy neredesin sennnnnnnnnnnnnnnnn

ayyy bişii yapacam hala mıcımı kadrımadım marry giderken götürmem gerekk

kuıss öyle deme doktor olsa fena mı olur.. en son doktor maaşlarını tvde gördüğümde en alt maaş oranları bile doktor olmasını istememe yetiyor valla:kedi: bide öğretmenlik bayan için iyi ama hani çok başaı ve maddi kazanç getirmiyor saygınlığı var. mühendise gelince dirimmm allah korusun kıs sakın ha mühendis yapma . ben hep mühendislerle çalıştım. hani içlerinden bi kaç tane sışında adam görmedimç yani sanki mühendisliği seçen azcuk sıyırıyor gibi. bide artık mühendisler mühendislik yapmıyor. satış temsilciliği yapıyor çoğunlukla.. hem kaswa kıs eşin doktor çocuklara faydası olur hasta olsalar ne bilem yol yordam bilir sağlık açısından. eminim zordur ama sonuçta eğer yükselmek istiyorsan her meslekte savaş vermek zorunda kalıyorsun hep eğitim hep eğitim. ama olduğun yerde kalmak istersen drda olsan mühendiste olsan farketmez.. ayy çok yazdım. ben doktor yapcamen azından birinikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

wavyy neredesin sennnnnnnnnnnnnnnnn

ayyy bişii yapacam hala mıcımı kadrımadım marry giderken götürmem gerekk

cvp yazıyordumm:kedi:
hymarrye ne yapcan kıs merak ettim. açıkça yazamıyorsan özelen yaz. valla bak hamişim ve merak ettim ona görekaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

dırım kaydettı gelsın ben hıç gırmedım kı o yaptı herseyı................sevmeyınce hıç ılgılenmem bıseyle...........ogrenım gırım azcıkın ..............sonra yazın benı bı o eksık zaten.................
ya bırakın kızlar cocukları ısteyren dr ısteyen muhendıa ols ama sız ne dersenız dıyın onlar ıstedıklerını olucek...................şimdıden sölım oğlanlar tembel oluyooo okumayı sevmıyo.........genelde kızlar daha calışkan............oğlanlarun ışı gucuı araba yarış bılgısayar..................oyyy oyyy zor valla.................buyuyuncede dertlerı buyuyo saglık ols ınş.............mary nasıl.............bebışlerıyle oynuyoo demı................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…