Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kıyamam uykusuzda kalma ama merak ediyorum anlatsana canım yavruslarımızı ?

canımiyiler face yeni fotolar koydumm. büyüdüler bize göree..akıllılar..bugün banyo yaptılar uykuları daha iyi şimdii..

bebişim sen odanda mı yatırıyorsun bebekleri?Etkileniyorlar mı birbirlerinin ağlamalarından?

canım bende yanlarındayımm çünkü gece kusarkar falan allahım korusun boğulurlar..

ayy bu ömer babası ile resmen güreş etti ya herifin üzerini zorla değiştiriyoruz yaaaa ilacıda ağzına döküyorm püfffffffff yapıyor dışarı atıyoo

Bugün kızları 5 yaşında bir ikiz annesiyle tanıştım yemin etti ki 122 kiloyla doğuma gitmiş..akannehir 6 ayda vermiş kilosunu...52 kilo almıştım dedi.....

cnm ben eve geldiğimde vermiştim bütün doğum kilomu artı 2 kiloda fazladan gitti
ama lohusalıkta felan aldım o iki kiloyu.....6 ay bitecek daha ne ileri ne geri gidemedim karnımın toplanmasını umut ediyorum....ama fazlada gitmiyorum konun üzerine
yaza diyet ve koşu ile bitirecem bu işi

hoşgeldin canımmmmmmmmmmmm
kızlar ben biraz yatacağım..öptüm hepinizi..yavrulara iyi bakınnn:lepi:

yat cnm yaaa bende basa döndüm uykusuz gecelereee

Canım yemin ederim benim annemde öyle nefret ediyor şu pc den bin tane laf duyuyorum..kaydirigubbakcemile3yarın görüşürüz balım.......

ayyy aynııı benim annemde diyoki oradaki kadınların işi yokmu yaa diyoo
benle konuş anlat rapor verir gibi değil diyo

canım biraz uyumam gerek ama senin için biraz daha kalayımm..
kızlar face yeni fotolar koydumm

gördüm yorum yaptım sanırım yaaa yanlış hatırlamıyorsam

canımiyiler face yeni fotolar koydumm. büyüdüler bize göree..akıllılar..bugün banyo yaptılar uykuları daha iyi şimdii..
evet bıcı bıcı sonrası gevşerler evde bende hergün yıkıyorum ama burada olmuyor dikkat etmiyolar ceyran olayı çok oluyorr

canım bende yanlarındayımm çünkü gece kusarkar falan allahım korusun boğulurlar..

bende yattım 4 ayda bebefonu koydum odalarından çıktım odama yatağıma kocişime kavuştumm

canım yok etkilenmiyorlarr..bazen ikisibirden uyanıyorr....

büyüyünce etki ediyor işteee

neredesiniz yaaa ben geliyom siz konuşmuyorsunuz gidiyom konuşuyorsunuz

bilgisayarım çöktü cnm, eşim formatı bu akşam atabildi... uyku tutmadı ya, yarın sabah 8 de gitçem şeker yüklemeye offf..

güzaydıııın herkese....... hayırlı haberleri olan bir gün olsun inşallah......

dırım o göbeği ben gidecek diye beklerken 6 sene geçti.... sporda yapmadım.şimdi yapsamda fayda etmiyor.yağ bağlamış... bağlayan yağda kalıtlaştı iyice.... daha çok geç değilken mekik çeksen...................

kızlar günaydın aramızda doğurma sırasını yapacak arkadas var mı yaa haftalara göre ben şimdi bazı arkadasları tanımıyorum yapardım da.angel ve ben haftaya göre en ilerde olanımıyız arkadaslar yoksa baska kımse var mı?

GÜNAYDIN ARKADAŞLARRRRRRR

canım biraz uyumam gerek ama senin için biraz daha kalayımm..
kızlar face yeni fotolar koydumm

bebişcim baktın akşam eşimle... çok tatlılar maşallah......

pensescim bildiğim kadarıyla angel var ilk sırada sonra sen varsın herhalde..... ehh yavaş yavaşta bize sıra gelecek... wavy, kaswa ve benim aramdada günler var... herhalde biz peş peşe yada aynı günler doğurucaz...

anladım kevser cnm ii gel buralara cnm

kayra cnm o göbek bende kütle gibi duruyor .....ama ne zaman istersen verebilirsin belki zor olur ama veriliyor cnm ....ben 17 kilo vermiş insanım o göbeği eritirim mekik için şöle 7 aylık olalım yoksa karnımın içi acıyoo hala......

bu gece güsel uyudum ama ömer 1 de yattı yaaa......sabaha annem uyutmuş beni ....gece mutfağı topla mıştım ..

bende 30 kiloyu verdim ama o göbeği veremedim canım..şimdi elimden bişey gelmiyo doğumdan sonra senden öğreniriz... şu halimle o göbek bana büyüktü gibi gelmiyooooo.asıl bundan sonra göbek kalcak sanki.... ama azmettim bu defa 30 kilo almıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…