Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

yaaaaaaaaaa muallim aplaaaaaaa korkutma apla yaaaa
offfff......ama kadındoğumcuların çoğu erkekkkkkkkkk okuyanıda var yawwww

wavyy burada yoktn ben geince cnm hem dimemmm ne olacağınııı

eh ne kaynatmışsınız behhhhhhhhh............. halamla kuzen geldi öğleden sonra.... kuzen sağolsun hiç iş yaptırmadı ama genede yoruldum nedense...... eşime telefon açtım gelirken hazır yiyecek bişeyler getir diye... aa ne zor böyle ya... evin içinde öldüm yorgunluktan....

sedoşşş amma yoğunsun sen yaww ben hamişken evden çıkmadım aman hep böle ol cnm

wavy,dırımkızıtamam ballarım siz ne istiyorsanız öyle olurlar inş..............Benim eşim gastroentrolog dırımım dahiliyenin bir dalı..Çok da ağır ve sıkıntılı bir bölüm..Organ nakli hastalarına bakar benim eşim genelde...Allah yaşatmasın kimseye...

zor canımmmm...allah kolaylık versinnn

hepimizin evlatlarına hayırlı olanı versinn

Valla ne kaynatmişssiniz :)
Ben bu aralar geziyorum oh beeee sıkıldım evden ...
Bugun dogum yapan bir arkadasıma gittim sezeryanlı olmus normal dogumken bir anda sezaryanlı olmuş bana soruyolar dedim valla daha hiç belli olmaz :)

Normal olan var mı ikiz olup

yaaaaaaaaaa muallim aplaaaaaaa korkutma apla yaaaa
offfff......ama kadındoğumcuların çoğu erkekkkkkkkkk okuyanıda var yawwww

wavyy burada yoktn ben geince cnm hem dimemmm ne olacağınııı

ya ben gelince siz gidiyonuz ben gidince sizmi geliyonuz anlamadım bi denkleşemedik yaw(

aman dimenaniknanik

kaswa canım benim eşinin bölümü sıkıntılı bir bölüm onun işi çok zor allah yardımcısı olsun... aman bakma işte bizde doğmamış bebeğe don biçmek denir benim yaptığıma:kedi:

kızlar ne habersiniz...
naber şeker ben iyiyim. annemden kaçamak kaçamk giriyom okuyom pc hep açık ama oturamıyom başına. valal yaş kaç olursa olsun insan anasının yanıda bebek oluyor yawww:kedi:

iyiyiimmm..bomba gibiyimm..yarın marrynin kızlarını göreceğizzz...foto mak. getireceğim..çekelimm..

haklısın wavyciğimmm...benim annemde çocuk gibi hala terlik giuy..yemek yee....

iyiyiimmm..bomba gibiyimm..yarın marrynin kızlarını göreceğizzz...foto mak. getireceğim..çekelimm..

ay ayyy yayyy ne güzel. şimdi biraz daha büyümüşlerdir ele gelirler ben hastanede kucağıma almaya korkmuştum incitirim diye:kediyşşş.. eneemm ikiz cenneti gibi olacak orasıkaydirigubbakcemile2

ooh ne güzel gezebilmekkkkk demek yarın kızçe görmeye gidiyorsunuz,çok selamımızı iletin bizim içinde sevin onları....benim işimde homini gırtlak,pufidi kandil,tumba yatak....

ayyyy evet yaaa marryciğimi görecezzz sonra gelincelerimi görecezzzz ohhhhh süperrr

ayy kıslar bende oğlanlara horon dinletiyorum kolbastı dinletiyorum heheheheh safkan laz yapacam onlarıı

ne soracağım anneler size?hiç keşke karnımda olsaydı psikolojisi yaşadınız mı?

ayyyy evet yaaa marryciğimi görecezzz sonra gelincelerimi görecezzzz ohhhhh süperrr

ayy kıslar bende oğlanlara horon dinletiyorum kolbastı dinletiyorum heheheheh safkan laz yapacam onlarıı

kız senin yavruşların başka nişanlıları yok muydu?onları ne yaptın?yüzükleri attınızmı yoksa kaydirigubbakcemile3

ne soracağım anneler size?hiç keşke karnımda olsaydı psikolojisi yaşadınız mı?

hamilelik çok başka bişey kaswa büyülü bişey mucizeni yaşıyorsun
sabırla çekilen bişey ....ama aslaaaaaaaaaaaa aslaaaaaaaaaaaaaaazemuszemuskarnımda olsunlar demedim dışarıda çok yoruluyorum bazen cinnet geçirecek gibi oluyorum tek oldğumdan ama hiçbişeye değişmem
hee karnımda olsun dedim tek durum varr oda 3. bebekkk yeni yeniden eğer zengin birinin karısı olaydım doğururdum bennn :teytey::roflol:hihoyyyt
doğum yapmak hamile olmak gibi bişey yokkkkkkkaydirigubbakcemile2

kiiii düşünün ben gebeliğin en kötüsünü yaşadım kusmalar kanamalar erken sancılar lekeler ....yemek yiyememek vee hiç dışarı gitmedim gezmedim kimse ile konuşmadım...

herşeye rağmen 50 kere yeni yeni anne olmak isterim benn:icecream:

geldim geldimmmmm.. kaswa kıs bende aynı şeyden korkuyom sanki doğurunca sadece benim olmayacak kıskancakmışım gibi geliyor. tabi sendeki böyle bir duygu mu bilmim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…