ARALIKLI ORUC+DÜŞÜK KARBONHİDRATLI BESLENME

su diyetini bıraktım normal beslenmeye geçtim

27 kasımdan beri beraber sağlıklı bir yaşama adım attık ve bundan dolayı çok mutluyumm iyiki varsınız🥰
Bir ay iki gün olmuş ve bu kısa sürede bile kendimi daha hafif daha zinde ve daha iyi hissediyorum. 2024 te eminim daha da iyi olacağım

Ben yine şekersiz beslenmeye devam ediyorum hala meyve yemedim.Evde mutfak masası buzdolabı meyve dolu ama yemiyorum.2017 de Karatay beslenmesi ile 20 kilo vermiştim ve 2022 yazına kadar korumuştum. 2022 yaz tatilinden itibaren kendimi salmıştım ve bu seneye kadar ciddi oranda kilo aldım.İlk hedefim o kiloya düşmek. O zamana kadar meyve yemeyeceğim. Şimdiye kadar 27 kasımdan itibaren 9.5 kilo verdim o kiloya gelmeme 11 kilo kaldı.

Hepinize saglikli ,aklınızdan geçen tüm güzel şeylerin, hedeflerin gerçekleştiği bir yıl diliyorum ben de🌸💐🍀 İyi ki karşılaşmışiz ve başta Cantorun hemserim olmak üzere hepinizden güzel şeyler öğrendiğim ve öğreneceğim için çok şanslıyım.

Güzel insanlara merhaba...🌸

Bu sabah değişiklik yaptım, güne limonlu suyla başladım.😄

Eliptik ve karın egzersizleriyle devam ettim.
Karın kasları bedenimizin merkezi.
Ne kadar güçlü olursa, diğer tüm egzersizleri de o kadar rahat yapabiliriz. 💪

Menemen, peynir, zeytin, yeşillik, havuç ve salatalık, bir tane acve hurma ve dört cevizle sağlam bir ilk ve tek öğün yaptım. 🙃 Sekersizlige o kadar alışmışım ki minnacık hurmanın şekeri fazla geldi.

Karbonhidratı sadece sebze, yeşillik ve arada da meyveden alıyorum.

Rengin hoca ne derse yapmaya çalışıyorum. Sağlık ve zindelik olarak faydasını da çok çok görüyorum. 🤲
Kendisine her daim duaciyim...🥰

Bana eşlik etmenizden, yarenliginizden dolayı çok mutluyum. ❣️

Hep birlikte, sağlık ve huzurla, fit fit gezdigimiz nice güzel yıllarımız olsun.😍

Herkese merhaba,

Dün hiç yazamadım, o kadar yoğundum ki.. dün yine oruç tuttum ve çok rahattım şükür 🙏 öğle saatlerinde bebeğimle yürüyüşe çıktım, 40 dk yürümüşümdür. Bebek arabası ile olduğu için bi tık yavaş oldu tabi 😄 akşama çorba balık ve bol salata yedim. Bugünlerde yeğenim geldi, ona ikram hazırlarken bir iki çatal alıyorum maalesef. Sonra üzülüyorum filan 😅 ama en azından koyverip gitmiyorum elimden geldiğince dikkat ediyorum. Bakalım pazartesi nasıl çıkacak tartı merak ediyorum🤔

Herkese merhaba,

Dün hiç yazamadım, o kadar yoğundum ki.. dün yine oruç tuttum ve çok rahattım şükür 🙏 öğle saatlerinde bebeğimle yürüyüşe çıktım, 40 dk yürümüşümdür. Bebek arabası ile olduğu için bi tık yavaş oldu tabi 😄 akşama çorba balık ve bol salata yedim. Bugünlerde yeğenim geldi, ona ikram hazırlarken bir iki çatal alıyorum maalesef. Sonra üzülüyorum filan 😅 ama en azından koyverip gitmiyorum elimden geldiğince dikkat ediyorum. Bakalım pazartesi nasıl çıkacak tartı merak ediyorum🤔
Süper 🧿💪

Kızlar az önce gelinimiz arad.Abla oğlanin doğumgünü yarın sizin evde kutlayalım pastayı biz alacağiz dedi kaçta gelirsiniz dedim akşam 5-6 gibi dedi .Sanırım akşam yemeğine gelecekler Doğumgunu dediği için özel birseyler hazırlamam gerekirmi sizce.Kendi oğlumun doğum gününde yemeğe 15 kişi almıştım peşinede iki pasta kesmiştik meyve tabağı vardı birde yine aynısı olsun diye düşünüyorum siz olsanız ne yapardınız

Kızlar az önce gelinimiz arad.Abla oğlanin doğumgünü yarın sizin evde kutlayalım pastayı biz alacağiz dedi kaçta gelirsiniz dedim akşam 5-6 gibi dedi .Sanırım akşam yemeğine gelecekler Doğumgunu dediği için özel birseyler hazırlamam gerekirmi sizce.Kendi oğlumun doğum gününde yemeğe 15 kişi almıştım peşinede iki pasta kesmiştik meyve tabağı vardı birde yine aynısı olsun diye düşünüyorum siz olsanız ne yapardınız

Mutlu yılları olsun öncelikle 💐 yemek de olur çay saati gibi de olur. Fırında köfte patates, bezelyeli pilav gibi bir şey yapabilirsiniz. Bol salata yaparsınız. Çocuklar yoğurt çorbasını sever, bi de yoğurt çorbası, belki bir tepsi peynirli börek oldu bitti ☺️

Çay menüsü yapacaksanız da patates salatası, havuç tarator, mercimek köfte, börek gibi çeşit olabilir. Aklıma ilk gelenleri yazdım, size kolay gelsin 😊

Günlük aldığım karbonhidrat miktarı ekseriyetle 50 gramı aşmıyor. Böylece kilo korumada hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. Hiç bir öğünde sofradan aç kalkmiyorum, gözüm yemeklerde kalmıyor...
Herşeyden önemlisi saglikliyim...🤲

Mutlu yılları olsun öncelikle 💐 yemek de olur çay saati gibi de olur. Fırında köfte patates, bezelyeli pilav gibi bir şey yapabilirsiniz. Bol salata yaparsınız. Çocuklar yoğurt çorbasını sever, bi de yoğurt çorbası, belki bir tepsi peynirli börek oldu bitti ☺️

Çay menüsü yapacaksanız da patates salatası, havuç tarator, mercimek köfte, börek gibi çeşit olabilir. Aklıma ilk gelenleri yazdım, size kolay gelsin 😊
Teşekkür ederim 😊Akşam yemeği saatimize denk geldiği için( hep 6 da yeriz) yemek yaparım peşine pasta kuruyemiş meyve olurda ekstradan birşey gerekirmi onu bilemedim

Yarın benim için yine bir imtihan olacak😬😄yaş pasta gelecek 🥴insallah yemeden durabilirim.eve pasta tatlı sokmasamda o gelip beni buluyor🤣😂 eşimede dedim doğumgünümde pasta almayacaksin tamammi dedim her sene alırdı bu sene istemiyorum onun yerine kebapciya götürsün daha iyi😄

Öyle değilmi bir aydır yapmadığım kalmadı aç bile kaldım😂
Yani...
Hem sen bir pastaya yenilecek kadın mısın? Anlık hazların insanı hiç değilsin. Senin bir yıl sonrası için muhteşem bir hedefin var. Zaferini hep birlikte kutlayacağız, unuttun mu?

Onu yediğinde bedenine vereceği tahribatı düşün.😖 Sonra hissedecegin derin pişmanlık...

Hangisi?

Yani...
Hem sen bir pastaya yenilecek kadın mısın? Anlık hazların insanı hiç değilsin. Senin bir yıl sonrası için muhteşem bir hedefin var. Zaferini hep birlikte kutlayacağız, unuttun mu?

Onu yediğinde bedenine vereceği tahribatı düşün.😖 Sonra hissedecegin derin pişmanlık...

Hangisi?
Ben pasta yemeyi hiç ama hiç canım istemiyor bir gram özlemisligim yok inan ama bende ayıp olmasın düşüncesi hep oluyor maalesef .yigenimin doğumgününunde pastasından yememiş olacağım çaktırmadan pasta koydukları tabağı mutfağa götürsem çay koymaya gittim yanında da pastayi yemiş gibi yapsam bunlar geçiyor aklımdan .pasta olayı bana keyiften ziyade eziyet

Ben pasta yemeyi hiç ama hiç canım istemiyor bir gram özlemisligim yok inan ama bende ayıp olmasın düşüncesi hep oluyor maalesef .yigenimin doğumgününunde pastasından yememiş olacağım çaktırmadan pasta koydukları tabağı mutfağa götürsem çay koymaya gittim yanında da pastayi yemiş gibi yapsam bunlar geçiyor aklımdan .pasta olayı bana keyiften ziyade eziyet
Oldu bittiye getirir yemiş gibi yaparsın sen de. 🙃

X