ARALIKLI ORUC+DÜŞÜK KARBONHİDRATLI BESLENME

Günaydınnnlar hayırlı sabahlar
Sabah pırasalı peynirli baharatlı iki yumurta yedim börek gibiydi tadı yanında mis gibi çay

Kızlar Türk kahvesi yapmış onu içtim akşama kadar bol su içmeye devam

Şekersiz 4.gunden merhaba...

23 saatlik açlıktan sonraki ilk öğünüm:

Börek içinden ayırdığım pırasaya iki yumurta kırıp yedim. Eşim sabah sabah pırasalı yumurta yiyemem dedi. Soğanlı yumurtayı yiyor ama.

Yanında bol marul, dereotu ve maydanoz, kapya biber, salatalık, kiraz domates. Az peynir, zeytin.

Böyle yazınca ne kadar çok oluyor.

İkinci öğün için yoğurt soslu tavuk ve salata yapacağım.

Tokluk hissini bolca verdiği için aralıklı orucu seviyorum.
Ayrıca açlık hissini verdiği için de aralıklı orucu seviyorum.
Kalori saymak zorunda olmadığım için de aralıklı orucu seviyorum.

Bugün pilates günüm.

Babam seviyor diye üzüm almıştım akşam nasıl canım çektii.O da aksi gibi 3 tane bilemedin dört tane yiyor baba bu böyle bir ayda bitmez dedim.Maksat gözüm görmesin.Bir dilim ekmek kadayıfı kalmıştı .Kalan tatlının tamamınıda eşime yedirdim ortadan kaybetti çok şükür .Birtek kahve yanında fıstık ezmesi ve ceviz yedim o yasakmıydı değildi emin olamadım .Yasak değilse arada yerim.

Kafaya taktım bu sefer 21 gün ağıza şeker vb sürmek yok

Şekersiz fıstık ezmesi ve ceviz sağlıklı yağlardan. Abartılı yenmedigi takdirde faydası çok. Afiyet olsun...

Bu sabahki menümüz benzermişÇok güzeldi yarın yine yaparım belki .Soğanlı yumurtada güzel oluyor

Benim dünkü kahvaltımı duysan şaşırırsın Dün çocuğun kontrol işleri vardı o yüzden izin almıştım.İşleri halledip eve gelince eşimle öğleden sonra kahvaltı yapmıştık .2 şer yumurta klasik peynir zeytin yeşillik doymadık ikişer patlıcan tost yanında biber kavurma

Aynen aralık oruç çok güzel birde karatay çok güzel .

Detoks suyunun içinde neler var

İkinci öğünde soslu tavuk ve salata yedim.
Elektrik kesildiği için biraz geç kaldık.

50 dk kadar yürüyüş yaptım, gündüz de pilates.

Şekersiz 5.gunden merhabalar...

İlk öğünümde haşlanmış iki yumurta, bol yeşillik, domates, salatalık ,zeytin, peynir, 2 ceviz içi, 5 çiğ badem yedim.

İkinci öğünde ızgara köfte ve salata düşünüyorum.

Bugün sade kahve içerken, bitter çikolatada aklim kaldı.

Evde detaylı temizlik var. Yani inşallah detaylı olur, hanım ilk defa geliyor. Evin yabancısı olduğu için biraz ağır ilerliyor gibi...

Hizmet sektöründe çalışmak da zor.
Allah güç kuvvet versin...

afiyet olsun

ben bugün ne tükettim
sabah 3 kaşık kadar kahvaltılık gevrek ve 1çay bardağı süt
öğleyinde fındık lahmacundan az daha büyük iki lahmacun.şuan için akşam yemeği yemeyi düşünmüyorum.acıkırsam salata ve ya kahvenin yanına birkaç kuru kayısı ve ceviz yemeyi planlıyorum.bakalım

Merhabalar biraz geç oldu ama hareketli bir gündü.Sabah dişçide randevum vardı öğlene kadar onu hallettim .Oraya yetişeyim diye kahvaltı yapmamıştım.Gelince 12 de hemen bir çay demledik.Pırasalı peynirli yumurta yaptık yanında zeytin, peynir ,ceviz, domates ,marul derken karnımızı doyurduk çok şükür .Akşamada hamsi ayıkladım birazda palamut var unsuz bir şekilde kızartacağım yanına salata günü tamamlarız inşallah

Afiyet şifa olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…