ARALIKLI ORUC+DÜŞÜK KARBONHİDRATLI BESLENME

Uzun zamandır aralıklı oruç+düşük karbonhidratlı beslenince, bedenimin de fabrika ayarlarına döndüğünü hissediyorum. Böyle olunca da gönderdiği sinyalleri dikkate almaya başladım.

Bu hafta sürekli et yemek istiyorum. Yedim de zaten. Ama daha çok balık ve hindi. Kırmızı et yesem de, beyaz ete ağırlık verdim. Sebebi üzerine düşününce, haftanın üç günü yaptığım ağırlık egzersizleri etkili olabilir. Kaslar yoruluyor ve bakım gerekiyor. Bir de tuz ihtiyacım arttı sanki. İlk öğünde yediğim salatalık ve yeşilliklerin üzerine limonla birlikte kaya tuzu serpmeye başladım. Bir de churchill yapıp iciyorum, onun da çok iyi geldiğini hissediyorum. Gerek eliptik, gerek yürüyüş, gerekse ağırlık kaldırırken çok ter dokuyorum. Kaybettigim mineralleri yerine koymak lazım.

Günaydın Ağustosta deneme amaçlı bir aylığına spor salonuna yazılmıştım.Daha çok ağırlık çalışması gösterdiler.Yatılı misafir geldiği üstüne hastalandığım için devam edemedim.Hocamız bir hafta destek olacağını söylemişti sonrasını kendimiz yapacaktık.O bir satte bile su gibi olmuştum kaslarım ağrıyordu.

Bazı kişiler kadınlara ağırlık sporu gitmez kas yapar çirkin görünür diyor ama ben tam tersi olacağını düşünüyorum.Bıngıl bıngıl kolları eritmenin en hızlı yolu bu gibi geliyor.Kas ne kadar artarsa zor eriyen göbek yağlarıda o kadar çabuk gider diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…