ARALIKLI ORUC+DÜŞÜK KARBONHİDRATLI BESLENME

Günaydınlar😊
Bugün bir aferini hakettim.İyiki bu siteye girmişim.Dün sabah arkadaşım ıspanaklı börek vermek istedi ne kadar almayacağım sağol dedimsede masama bıraktı.Onu yemeyip akşam evdekilere verdim.Akşam yemeğinde de eşim baklava aldım ekmek kadayıfı tatlısı aldım onu yiyelim dedi.Ben şok 😮Bugün diyete başladım ben yemem dedim.Oda bugün ye yarın yeniden başlarsın dedi.Yok dedim yemedim.İki sınavıda hasarsız bir şekilde geçtim çok şükür😅

Alarmı erken bir saate kurdum .Dışarıda yürürüm diye ama soğuk olduğu için vazgeçtim evde salonda ileri geri derken 40 dakika yürüdüm.Sabah kalvaltıda iki yumurta ,peynir, zeytin,domates,marul ve mercimek ekmeği yedim.Çay kahve ile tamamladım.Akşama haşlanmış tavuk ve köz palıcanlı salata var

Cantorun merhaba sabah erken kalkıp dışarıda yürümeyi çok istiyorum bi motive olup başlasam şahane olacak .Eskiden sabah beşte kalkıp bir saat yürürdüm akşamda işten gelince bir saat öyle. 5 ayda 20 kilo vermiştim ne güzel😊

Cantorun merhaba sabah erken kalkıp dışarıda yürümeyi çok istiyorum bi motive olup başlasam şahane olacak .Eskiden sabah beşte kalkıp bir saat yürürdüm akşamda işten gelince bir saat öyle. 5 ayda 20 kilo vermiştim ne güzel😊
Merhabalar...🌸
İnsanın oturdukca oturasi, hareket ettikçe de hareket edesi geliyor. 🤸
Evde Leslie de yapabilirsin.
20 dakikalık yürüyüşün bile çok faydası var. İnşallah en kısa zamanda yeniden motive olur, sporu da hayatına dahil edersin. 💪
Ayrıca "hayır" dediğin, diyebildigin her zararlı besin için tebrik ederim.🧿
Bizi yediklerimiz değil, yemediklerimiz kurtaracakmis. 🤫
Harika bir baslangic yaptın, kolaylıklar diliyorum. 🧿

Şekersiz 2. günden selamlar...🌸

İlk öğünümde tereyagda bol baharatlı iki yumurta, peynir, zeytin ve yeşillik dolu bir tabak oldu...🙃 Marulu biraz daha arttirdim, lif için iyi oluyor. Maydonoz ve dereotu birer küçük kase yeterli oluyor, fazlası mideme dokunuyor.

Su sisem yanımda, yudum yudum içiyorum. 1.5 lt bitti.
Yeşil çay ve sade kahvemi de içtim.

İkinci öğün için de hamsi buğulama yapacağım, yanında da salata.
Bu arada hamsinin kilosu 150 TL imiş, şok oldum. :stop:

Yürüyüş saatimi iple çekiyorum. Kulaklıkları takiyorum, floresan lamba gibi parlayan montumu da giyiyorum ve misler gibi yürüyorum. 😄
Günün stresi, sıkıntısı pufff diye uçup gidiyor. Çok şükür...🤲

Günlük yürüyüşümü hafif bir rüzgarla tamamladim...

Ben eve girdim, bir fırtına çıktı ki aman aman...:KK17:

Eklentiler

• IMG20231128182325.jpg
    IMG20231128182325.jpg
    147,6 KB · Görüntüleme: 28
Merhabalar...
Şiddetli lodosla epey maddi hasar olmuş.
Allah afatlarindan korusun, can kaybı olmasın inşallah. 🤲
Gürültülü ve ürkütücü bir gece geçirdik.

Şekersiz 3. gün.
İlk öğünde bol sebzeli, iki yumurtadan menemen, fıstık ezmesi, zeytin, az peynir ve yine sebzeli, yeşillikli bir tabak hazırladık.

Oğlum ve kızım pırasalı Arnavut böreği istemişti. Yapabilirsem bugün yine tek öğün yaparım.
Zaten ilk öğünüm oldukça doyurucuydu.

Lodos devam ederse yürüyüşe çıkmak mümkün olmaz. Evde Leslie boosted veya eliptik yapabilirim. 💪

Şekersiz beslenmeye başlayanlar, lütfen sabırla devam ediniz.
21 günde bedeninizde, zihninizde oluşan olumlu degisikliklere inanamayacaksiniz. 🥰

Tebrik ederim, harikasın. 🧿😍
Zamanın olduğunda beslenme de ve genel hayat tarzında yaptığın değişiklikleri de yazabilirsin, herkese motivasyon kaynağı olursun. 🥰
ayy çok teşekkür ederim :KK200:çalıştığım için zor oluyor ama 18:00 dan sonra yemeği kesiyorum.akşam yemeğinde kesinlikle ekmek yemiyorum.porsiyon konrollü oluyor.
günlük ilerliyorum.eğer hafif şişlik hissediyorsam kahvaltıyı yapmıyorum.direk if gibi oluyor öğle arası protein ağırlıklı bir beslenme yapıyorum.haftada iki defada tek öğün denemem oldu.gayet iyiydi.kahve ve çayım sınırsız.haftada birde detoks suyu içiyorum haftada 3e çıkarmak istiyorum

ayy çok teşekkür ederim :KK200:çalıştığım için zor oluyor ama 18:00 dan sonra yemeği kesiyorum.akşam yemeğinde kesinlikle ekmek yemiyorum.porsiyon konrollü oluyor.
günlük ilerliyorum.eğer hafif şişlik hissediyorsam kahvaltıyı yapmıyorum.direk if gibi oluyor öğle arası protein ağırlıklı bir beslenme yapıyorum.haftada iki defada tek öğün denemem oldu.gayet iyiydi.kahve ve çayım sınırsız.haftada birde detoks suyu içiyorum haftada 3e çıkarmak istiyorum
Detoks suyu derken?

Deli Halil Ağa sakinlesince, 50 dk kadar yürüyüşümü yapıp geldim. 😍

21.00'a kadar su içmeye devam.
Uyku kalitesi için o saatten sonra sıvı alımını kesiyorum. 🤷

Böreğin icinden biraz ayırdım, yarın ilk öğünde üzerine yumurta kırar yerim.
🙃

Deli Halil Ağa sakinlesince, 50 dk kadar yürüyüşümü yapıp geldim. 😍

21.00'a kadar su içmeye devam.
Uyku kalitesi için o saatten sonra sıvı alımını kesiyorum. 🤷

Böreğin icinden biraz ayırdım, yarın ilk öğünde üzerine yumurta kırar yerim.
🙃
Azimlisin maşallah yürüyüşü bırakmak yok🧿

X