Aralık anneleri kaç kilo başladık kaç kilo bitireceğiz.

kızlar merhaba beni de yazar mısınız ben de aralık annesi olacağım kısmetse. bugün dr a gittim 9 kilo almışım, biraz fazla olduğunu söylediklava: ilk zamanlar hiç kilo almamıştım birden patlama oldu yaa böyle birşey olan var m ıaranızda kaydirigubbakcemile5

bu arada yazmayı unutmuşum kızlar 59 kilo ile başlaım. şu an 68 kilo oldum. 26. haftadayım.

kızlar birşey sorcam bilgisi olan var mı bana yardımcı olsanız. 1 ay öncesinde 4 kilo almıştım sadece 1 ay içinde 5 kilo aldım. tek değişiklik yememde felan hiçbir değişiklik olmadı kızlar sadece normalde kan hapı içerken şimdi kan şurubu içiyorum. adı feros. acaba böyle kan şuruplarının kilo aldırma etkisi var mı bileniniz var mı kızlar.

ben ikinci ayımda herhafta bir kilo almıştım yani herkesler kusar, hiçbir şey yemek içmek istemezken sonra yavaslasa da kilo almam biraz hizli giriş yapmış oldum.. Kan haplarının ve şuruplarının çok iştah açtığını ve kabızlık yaptığını duymuştum. Bu sebeple olabilir ama şu da var az evvel adamel'in takviminde de okudum 25.haftadan sonra bebek anneden daha çok besleniyor hatta tam olarak annem tüm sevetini benimle paylasıyor yazıyordu ve dolayısıyla kilo almamız hizlaniyor.

goldcuuum canım listeyi birinci sayfayada yapıştırabilirmisin, sayfalar ilerledikçe burda bulmamız zorlaşabilir.

bana kalırsa ilaçla alakası yok sadece hızlı kilo alma dönemine girmişsin...tek sebep bu değil tabiki yemen içmende iyiyse tatlıysa aran hala iyiyse bence bu limitide aşabilirsin sağlıkla kal...

bana kalırsa ilaçla alakası yok sadece hızlı kilo alma dönemine girmişsin...tek sebep bu değil tabiki yemen içmende iyiyse tatlıysa aran hala iyiyse bence bu limitide aşabilirsin sağlıkla kal...

sağol canım, işte ben de birden kilo alınca suçu ilaca atmaya çalışıyorum. yeyip içtiklerim hala aynı şeyler. yani 1 ay öncesinden değişen birşey yok. ama sanırım artık hızlı kilo alma dönemine girdiğimden haklısın. yürüyüş yapmam ve hamu işine çok dikkat etmem gerekiyormuş şu aralar. malum kilom fazla çıktı :)

bence de hamileliğinle alakalı sorunun yoksa hareketi elden bırakma ...ben hala evimin işini komşularımın ve akrabalarımın ısrarına rağmen yardım kabul etmiyorum kendim hallediyorum tabii olduğu kadar..ayrıca sıcaklardan aşırı etkilenmeme rağmen yürüyüşü elden bırakmıyorum canım..arabam olduğu halde özellikle yürümeyi tercih ediyorum..sende böyle yap benim 2.çocuğum bu ilk hamileliğimde bu kadar hareketli değildim ve fazla kilo almıştım sanırım buda bana büyük bir ders olmuş...a.s.

haa ilaçlarında hatırı sayılır etkisi var tabiki...daha fazla acıkmamızın açlığa dayanamamamızın en büyük sebebi kan ve vitamin hapları canım.. eğer bu anlamda sana faydam olursa ne mutlu bana sağlıkla kal...

canım ben zaten 08:00 - 18:00 arası çok yoğun koşturmacalı çalışıyorum. onun dıişında da akşamları mutlaka yürüyüş yapıyorum. ilk 5 ay felan nerdeyse hiç kilo almadım. herkes şaşırıyordu hatta sanırım nazar deydi :smiley-cool: bakalım artık bundan sonrasında daha da dikkat edeceğim.

seninde ilk bebiş olsa gerek...Allah sağlıkla kucaklamanı nasip etsin canım isim düşündünüzmü?

meloş arkadaşım nasıı yani 1 kilo mu aldın sen...şaka gibisin
ayol zaten bebiş di eşiydi suyuydu bunlar zaten şu durumda en az 3 kilo gelmesi gerekirken 1 kilo almış olman hem çok güzel hem de şaşırtıcı tebrik ediyorum canım:))

demek ki meloş kendisi kilo vermiş hamilelikten bu yana. öyle duyduğum arakdaşlarım var 7. ayda bile 1 kilo alanlar.

bu arada lilyumcum isim konusunda tam bir kararımız yok henüz. Allah hepimizin bebeğini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

canım ben 68 kiloyla başladım en son 76 olmuştum canım :CüvCüv:
şiştim bacım şiştim:CüvCüv:

goldgelbcim . hafta icindeyim ile baslamistim bu hafta 61.5 olmusum toplamda 7.5 kilo almis bulunmaktayim cnm eklersen sevinirim cicim sagollll

dün tartıldım ve hala aynı kilodayım 62.20 kg bundan sonra alırsın diyor ebe ama umarım cok almam ben her zamanki gibi besleniyorum ama artık vitamin kalsiyum protein bütün değerlerine dikkat ederek sanırım bu yüzden cocugum kılo alıyor

senadulger 24.hafta 52kgs/59kgs

bende önce kilo verdim cünkü yedigimi cikariyordum ve midem cok bulaniyordu, hatta 1hafta hastanede yattim öyle düzeldim... simdi hersey yolunda cok sükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…