All-Star Diyet Yarismasi...

Tebrikler canım...güzel bence...gr cik deyip kücümseme insallah ben de bu hafta veririm...az olsun birdaha geri gelmeyen kilolar olsun
Kucumsemiorum artik. Ama iste 50 ler psikolojik sinir, sinir edio adami bi turlu gelememek. Sizden daha iyisini bekliorum yarin hadi bakalim bugun siki tutun da gitsin

Ben gene yoga yoga diye kafa sisiricem ama vallahi yoga cok keyifli. Diger butun sporlar icin kendimi zorlamam gerekiyo, yogaya kosa kosa gidiyorum. Plaket versin bence bana yoga federasyonu bu kadar reklamin ustune:))

Ben gene yoga yoga diye kafa sisiricem ama vallahi yoga cok keyifli. Diger butun sporlar icin kendimi zorlamam gerekiyo, yogaya kosa kosa gidiyorum. Plaket versin bence bana yoga federasyonu bu kadar reklamin ustune:))
Ya benim de icim gidio ah ah , tatil donusu pilates yapcam en azindan benzer

Hayaller 2.7 hayatlar 0.5
0.5 bence gayet guzel bi rakam ya. 1 pound yag (yarim kilo) 3500 kalori ediyo. Yani haftada yarim kilo vermek icin 3500 kalori acik vermek lazim. Bu da gunde 500 ediyo. Gunluk 1800 kalori falan yakiyosan da 1300 kalori yemek gayet saglikli ve surdurulebilir bence.

Bu arada iyi tatiller veranocuum

Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum kızlar...kremskolam kesinlikle deniycem yogayı...takip ettiğin bir video filan var mı canım

Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum kızlar...kremskolam kesinlikle deniycem yogayı...takip ettiğin bir video filan var mı canım
Yoga with Tim'in videolari guzel bence youtube'da. roxen2303 de bunu yapiyodu sanki? 30 gunluk programi var ilk gunu bu:
Youtube diger gunleri de yanda onerir zaten sana. Bence baslangic icin guzel videolari, cok kolay da degil zor da degil:)

B bilinmeyenkullanici tabi ki sabah , kahvaltidan once daha iyi olur ama bazi arkadaslar resmi cekip isten yukluyor. O yuzden yarin olmasi sartiyla belli bir saat dilimi yok.

Verano_porteno tarti resmini not aldim. Buyuk ihtimalle burada listeyi giremeyecegim. Direkt excelden sonuclari gonderecegim yarin.

-----------------------

Onun disinda dun ve bugun cok iyi gecmedi benim icin. Portakal suyu dengemi bozdu.

Bugun 1 latte , 1 salepli turk kahvesi , 4 avuc sam fistik

aksam da bir tabak patates kizartmasi
2 bardak sodali ayran
1 latte

Gece bir bitki cayi.

Elimdeki sam fistiklar bitti. Bu hafta bambaska bir duzene basliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…