All-Star Diyet Yarismasi...

Bugün doğum günüm tam tabiriyle manyak gibi her şeyden yiyorum 58.8dim 61 ile gelirim muhtemelen
Bence şuanda metabolizman neler oldugunu çözmeye çalısıyordur...aaa bu ne hiç görmedim...gibi yorumlar yaparken onlari yağa çevirmez...bedenin şaşkın şu anda onun icin hiç korkma

Ben de akşamı çorba ve salata ile kapatmak istiyorum...geçen salı öyle yapmıstım...umarım yarın hepimiz eksiler görürüz...
Ben 3 günde kilo verdiğimi hissediyorum günde 5/6 tane çikolata helva bol şekerli kahve çay içen uyuyan kadar yiyen günde 4 paket cips yiyen biri olarak 3/4 gündür ciddi bir diyetdeyim ve acayip spor yapıp ter attım
Resmen karnimdan belli oluyor
İlk kilolar zaten hızlı ve çok gidiyor ya bu beni motive edecek

Doğru söylüyorsun canım ilk kiloların cabuk gitmesi kişiyi daha çok motive ediyor..bakalım neler olucak yarın

birkaç gün içide gider bu hamlık merak etme

Canım, bence kendine eziyet etme, sade kahveyi önce 1 kare bitter çikolata, 1 kuru kayısı, 4-5 kuru üzüm vs. gibi zararsız tatlılarla içmeye başla.. zamanla hiiiç ihtiyaç duymayacaksın onlara, kahve şimdi şekerli çook berbat geliyor bana. 6 yıldır şekersiz içiyorum herşeyi.

Bence şuanda metabolizman neler oldugunu çözmeye çalısıyordur...aaa bu ne hiç görmedim...gibi yorumlar yaparken onlari yağa çevirmez...bedenin şaşkın şu anda onun icin hiç korkma
Aynen aynen 2 güne toparlarım ama malesef yarın fazla çıkar kesin
B bilinmeyenkullanici doğum günün kutlu olsun yeni yaşın güzellikler hayırlar getirsin sana

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce...sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene

İyi ki doğdun! Mutlu yaşlar...
Kızlar çok teşekkür ederimm hepbirlikte fit senelereee

Evet kraliçem haklısın...ben de 7 yildır şekersiz içiyorum ve insan alişınca şekerli içemiyor.hatta bitterin haricindeki çikolatalar bile bana yağ gibi geliyor...yani alışılıyor

Ah ah bende isterdim.1 kuru kayısı bı küçük parça bitter ile o kahveyi bitirebileyim ama o irade yok bende
O bı parçayla başlar 5 paketle biter

Bağımlılık

Hepde imrenmisimdir bı küçük parça çikolata ile yetinenlere

ne yapabiliriz mesela leslie açıp bir yandan müzik dinlesen veya kısa bir dizi izlesen nasıl olur

Uyumadan öncede içerim ozaman hem faydalı hem doyurucu :) bir bardağım var kocaman içerken can simidi atmalik o beni tutar
Gece 2 de uyuduğum için daha iyi olur hatta
Evet uyku düzenli olmazsa kilo alırsın dedi bana gerçekten de çookk az uyuyorum. Ayran iç uyu göreceksin seni rahatlatacak dedi.

Evet kraliçem haklısın...ben de 7 yildır şekersiz içiyorum ve insan alişınca şekerli içemiyor.hatta bitterin haricindeki çikolatalar bile bana yağ gibi geliyor...yani alışılıyor
Evet Berinciğim sütlü veya diğer çikolatalar farklı da kokuyor bana ahahh yiyemiyorum, yiyorsam o da aç gözlülükten sevdiğimden olmaz asla çk şükür ki bu günlere de geldik, yaşasın bitter yaşasın hurma, kuru üzüm ve
kayısı..

Kızlar o haldeyim ki limonlu su bile tatlımtırak geliyor bana. Limondaki şekeri bir farketseniz...

Süper.. devamı gelecektir.. azmin sonu başarı olacak!

Doğru söylüyorsun canım ilk kiloların cabuk gitmesi kişiyi daha çok motive ediyor..bakalım neler olucak yarın
Ben de merakla bekliyorum yarın neler olacak..

Kızlar çok teşekkür ederimm hepbirlikte fit senelereee
Bu ne güzel bir dilek böyleeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…