All-Star Diyet Yarismasi...

Ben biraz moralsizlikten yemedim.Aclik hissetmedim.
Bazen yemeden de acıkmıyorum da uyumayınca açlık hissettim.

Kalori de bakmak zor geliyor.
Motivasyonum da dusuk bu siralar.
Kalori bakmak basta zor geliyo ama zamanla ogreniyosun yedigin bi cok seyin kalorisini aslinda. Sadece kalori olsa iyi, ben karbonhidratina, lifine, proteinine, doymus-doymamis yagina bile bakiyorum. Egitici oluyo bence neyin iyi neyin kotu oldugunu ayirt edebilmek acisindan.

Günaydın :)
B bilinmeyenkullanici
Bugün Kahvaltı
Bir kupa sade Nescafe
Öğlen
Bir havuç
Akşam
Tavuk sote
Ayran
Salata
2800 su
700 bitki çayı
roxen2303 30gkv programından 3 gün

Kızlar afiyet olsun menüler güzel Gayet. Isveç diyetinin sonuçlarını merakla bekliyorum
Aynen bir de daha da farkında oluyorsun. Mesela aman simitten ne olur diyorsun bakıyorsun ki karbonhidrat ve yağ bombası..

Kızlar bir şey diycem İsveç diyeti gibi diyetler şok diyetler değil mi? Geri daha çok alınıyor sonra
Benim bu ikinci yapisim. İlkinde 8 günde 2200 kadar vermiştim ve almadım, ardından çok dikkat edemedim, istediklerimi yedim çok abartmadan ve vermeye devam ettim. İsveç diyeti düşük karbonhidrat diyetinin listelenmis hali bence. Daha önce düşük karbonhidrat diyeti de yaptım ve almadım yine. İçeriğini inceleme firsatiniz olursa şok diyet olmadığını anlayacaksınız. Şok diyetler genelde tek tip beslenilen diyetler oluyor.

Allahım yaaa.. ne güldüm.. yani o kadar inceliyolar hımmm!!
Millet manyamış..
Allah güç kuvvet versin o vakit sana.

Kizlar gunaydin umarim herkes iyidir, maalesef teknik sorundan dolayi fazla giremiyorum. Alinti yapmak istiyorum olmuyor begenmek istiyorum olmuyor, yorum yapamiyorum.Ben sabirli bir insan degilim:) Bu kirsal sartlarda atabilecegim tek mesaj iyi okuyun. :)

Yarin tarti resmi gunumuz . Herkes yuklesin lutfen. Kupalarimiz var unutmayin.

@kolera88 bende aynısını yapıyorum, taze zencefil (bir parmak boğumu kadar) de ekleyebilirsin, benim tarifimde maydanoz yerine 10-11 yaprak nane oluyor bir de
Nane daha güzel olur onu bende deneyeyim

Bu sabah sadece kahve içtim şekersiz :) bitmek bilmedi resmen 15 dk sürdü icemedim

Akşama 2 büyük bardak ayran ve büyük bı tabak salata var menüde B bilinmeyenkullanici

İlk sayfada ilk video yu yaptım yemekten sonra da son videoyu yapacağım dünden sonra kolumu kaldıramıyorum :)
roxen2303

Bende resim cekilicem :) yarın kv me gideyim onda tartı var birde kendime tartı alayım

Benim diyetisyen ayran uyumadan önce içilir diyor ama bilemedim :)

Benim diyetisyen ayran uyumadan önce içilir diyor ama bilemedim :)
Uyumadan öncede içerim ozaman hem faydalı hem doyurucu :) bir bardağım var kocaman içerken can simidi atmalik o beni tutar
Gece 2 de uyuduğum için daha iyi olur hatta

Ben de akşamı çorba ve salata ile kapatmak istiyorum...geçen salı öyle yapmıstım...umarım yarın hepimiz eksiler görürüz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…