All-Star Diyet Yarismasi...

Nie ole dedin hic bakmadim bdv ye
yeni konu açan bir arkadaşın eski konularını okudum kv. helallik istiyor diye bişeydi..yani bakıyorum baktıkça bazı şeylere karşı umudum kesiliyor en iyisi çıkmak

bizim topic hakkında şöyle bir düşüncem var sohbet grubu gibiyiz arada üç beş kilo veriyoruz seviyorum burayı

not : terazi burcunun yoğun duygusal dönemine maruz kalıyorsunuz

Simdi baktim da cok farkli hayatlar var ya , farkli bi evrende yasio sanki bazi insanlar. Cok dalmayin sonra insan ulkeden umudu kesio. Bu arada bicok psikolojik sorun sayko anneden kaynaklanio. Su analar erkek cocuklarinin yakasindan dusmeyi bi ogrenemedi gitti

Bdv çok fena ya. Ben bir ara gece gündüz takip ederdim ve en son ben asla evlenmek moduna girmiştim öyle eşler var ki...
Oyle dusunme, bence insanlar kriterlerini dogru belirlemio. Sen kritelerini dogru belirle gayet de guzel bisey, ben de yillarca yalniz yasadim cok da mutluydum ilk baslarda bi garipsedim ozledim yalniz zamanlarimi ama alistim ve kesinlikle bu da guzel ama iste bizde sartliolar ya seni evlenmek zorundaymissin gibi o cok sinir. O gaza gelip yanlis secim yapmamak lazim

roxen2303 ve bilgisi olan arkadaşlar,
Trambolin ile ilgili ne söyleyebilirsiniz?
Günlük ne kadar ziplasam mesela? Sıkılaştırıcı etkisi olduğunu okumuştum.
Eklemlere bir zararının olmadığını okumuştum fakat göğüs için aynı şeyi söyleyemem .. Yapılan egzersizin en az 35-40 dk sürmesi gerektiğini düşünüyorum

Kizlar bendeki sorun hala devam ediyor. O yuzden girmeyi tercih etmiyorum. Bir de mentalist e taktim onu izliyorum. Kilo vermeye devammm...

Nasil yemedigimde yaziyorsam sapittigimda da yaziyorum. Bugun sapitma hakkimi kullandim.

Sabahki latteden sonra;

Oglen : Mocha ve
Tuna salatali sandwich den sonra(ekmek ve salata icerdigi icin) acikacagimi biliyordum ama dedim degisiklik olsun.

Salepli Turk kahvesi

Iki avuc sam fistigi.

Bir bardak sodali ayran

Aksam 7 gibi : Uc avuc sam fistigi.

Bir bardak hazir mercimek corbasi + Bir tas yogurt.

Ve tabiki kapattim.

Bitki cayi ile devam ederim.

mentalistı kaybettım ben mudavımıydım kanal degısıklıgı oldugundan berı ızleyemıyorum malesef
sımdı nerde cıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…