All-Star Diyet Yarismasi...

Oyle dusunme, bence insanlar kriterlerini dogru belirlemio. Sen kritelerini dogru belirle gayet de guzel bisey, ben de yillarca yalniz yasadim cok da mutluydum ilk baslarda bi garipsedim ozledim yalniz zamanlarimi ama alistim ve kesinlikle bu da guzel ama iste bizde sartliolar ya seni evlenmek zorundaymissin gibi o cok sinir. O gaza gelip yanlis secim yapmamak lazim
O da var tabi. Herkese soruyorum bdvde mesela hep böyle miydi diye evet diyorlar.. bile bile de lades yapmamak lazım
Sabahi yazmistim devami B bilinmeyenkullanici

Oglen
2 tane wasa, 2 kasik peynir ve 6 badem, 3 ceviz

Aksam
150 gr kusbasi kavurma
Buharda brokoli ve bruksel
1 bardak kefir

Bugun yine 1200 kalorime dondum

roxen2303 roxen2303
2 saat yuruyus ve 3 mil leslie
Afiyet olsun çok iyi

Eskiden kahve icer yarim saat sonra yatar uyurdum. Simdi aksam 6dan sonra icersem uyku bana haram...
Benim de eskiden kahve içip yatardım üstüne ama artık yaramıyor bünyeme ama yine de içiyorum :KK70: 5de yattım bu arada
Ben kilo veremiyorum ya tartı ayni.Hep 65i inemedim zaten.Diyetim de iyi gitmiyor.Abur cubur illaki az da olsa götürüyorum.Tatli krizi benim handikapim.
Ee 1 gün içinde sadece simit yiyip sonra acıkıp gece yarısı Gofret yiyerek malesef zor kilo vermen :KK43: qdamakıllı şeyler yemelisin ki karın doysun sonra abur cubur saldırma

Ben kilo veremiyorum ya tartı ayni.Hep 65i inemedim zaten.Diyetim de iyi gitmiyor.Abur cubur illaki az da olsa götürüyorum.Tatli krizi benim handikapim.
ben de aynı senin gibiyim. ABur cubur çok tüketiyorum. Ama bir süre ara vermelisin. Bunda en önce insanın kendi isteği geliyor. Sen istersen yaparsın. Yanına badem al, ceviz al. Tarçın işe yarıyor diye biliyorum. 1 hafta dişini sıksan verebildiğini görünce daha çok vermek isteyeceksin

Benim de eskiden kahve içip yatardım üstüne ama artık yaramıyor bünyeme ama yine de içiyorum :KK70: 5de yattım bu arada

Ee 1 gün içinde sadece simit yiyip sonra acıkıp gece yarısı Gofret yiyerek malesef zor kilo vermen :KK43: qdamakıllı şeyler yemelisin ki karın doysun sonra abur cubur saldırma
Ben biraz moralsizlikten yemedim.Aclik hissetmedim.
Bazen yemeden de acıkmıyorum da uyumayınca açlık hissettim.

Kalori de bakmak zor geliyor.
Motivasyonum da dusuk bu siralar.

X