All-Star Diyet Yarismasi...

Menümü yazayım
Sabah:7.00
1yumurta
4 ceviz
1 parça peynir
Dereotu maydanoz
6 zeytin
Öğlen:13.00
Karnabahar kısırı
3 kaşık haydari
Akşam:18.30
Izgara köfte 3 adet düşünüyorum...salata bir de
Şimdiden 1.5 lt su bitti...yesil çay 1 fincan...
Henüz sporumu yapamadım.yogundum.hic birsey yapamazsam dun 110 mekik cekmiştim sporun üstüne...bugün 120 mekikle akşamı kapatırım inşallah

Yok kuzum yarın doğum günüm erkek arkadaşım göndermiş sorun şu ki bu ayıcıklardan birsürü oldu evde
Olsun bitanem hatırlamiş göndermiş...varsın olsun birsürü olsun.bunu düşünmeyenler de var :KK45:kız sen yosa hava mı atıyon:63:
Şaka Allah mutluluğunuzu daim etsin:KK68:

N nscckts
bunu arka arkaya 2-3 kez yapmanı tavsiye ederim , ağırlık kullanmadan yapıldığı için rahatlıkla yaparsın diye düşünüyorum

bacak içinse bu videoda ki hareketler oldukça etkili , zaten her bacak videosunda aşağı yukarı aynı hareketler var

ılk vıdeo bıttı
sanırım ortalarda ıp atlar gıbı bı vıdeo vardı ay o benı yordu valla :KK70:
dedım sımdı airbaglarım patlayacak hoplarken :KK70:
bırde sonlara dogru bıtıslerde esnetme hareketı yaparken heryerım cat cut ses geldı
sag ayak ucu sol ayak ucu ıkı yana salınma var onda muthıs rahatladım
son bıtıslerde omuzları cevırme var orda tutulmusum yapamadım cok acıdı omuzlarım

kızımda benle yaptı

sımdı ıkıncıye gecıyorum

kac vıdeo var bılmıyorum hışım cıkana kadar yapcam guzel terledım
gunde 3 ogun yapıcam vıdeoları 3 ogune bolerek her ogune kac vıdeo duserse artık
:KK70:

son vıdeoyu yemekten sonra esımı dahıl ederek yapıcam

sogumadan 2. vıdeoya geceyım

bugün yürüdüm,
eve geçince ben de 300 ip atlayacağım
yihhuuuuu

daha çok gel abla akşamları bi yarım saatte olsa gel :KK200:
Tamam canım.. üzerimde bir şişme oluştu.. onu biran önce atmam lazım :KK66:
İnsanda motivasyon kalmayınca, gram gram vermek dururken tıkınmaktan yarımşar kilo yarımşar kilo kilolanınca unutuyor herşeyi.. :KK43:
Aman ha!
Yol yakınken hedefini hatırla! Yolundan şaşma! (Ben bunu bana diyorum)

Tamam canım.. üzerimde bir şişme oluştu.. onu biran önce atmam lazım :KK66:
İnsanda motivasyon kalmayınca, gram gram vermek dururken tıkınmaktan yarımşar kilo yarımşar kilo kilolanınca unutuyor herşeyi.. :KK43:
Aman ha!
Yol yakınken hedefini hatırla! Yolundan şaşma! (Ben bunu bana diyorum)
evet bir grupla olmak sana daha iyi geliyor:KK49:

günlük menümü yazayım bugün B bilinmeyenkullanici

sabah : una karabuğday grisini , 2 yumurta , 3 çeri domates , salatalık , biber , 1 dl peynir ,1 çk fıstık ezmesi

ara : 1 activia , 1 kivi , 1 tatlı kaşığı keten tohumu

akşam : haşlanmış yeşil mercimek , 1 kase yoğurt , salata , 3 ızgara köfte

aralarda yeşilçay sade kahve
ve klasik spor rutinim

Selam kizlar oku oku bitmedi masallah
Ben de dun detoks yaptim resmini de paylasmistim zaten ise yaramadi hatta 200 gr civari artidayim. B bilinmeyenkullanici ozellikle sen sonucu bildir demistin.Sanirim bana kalori kesmek yaramior, belki sende ise yarar bilmiorum ama bugun yapmicam ikinci gunu cunku sabah kalktigimda cok kotu hasta gibi hissettim ve kendime gelmek icin sacma sapan ne bulduysam yedim
1 muz
1 buyuk bardak kefir
Kepekli pirinc lapasi ve yogurt karisimi
Simdi gozum acildi cok sukur daha da detoks fln yok bana

Yok kuzum yarın doğum günüm erkek arkadaşım göndermiş sorun şu ki bu ayıcıklardan birsürü oldu evde
Doğum günün kutlu olsun :KK68: her sene bir öncekinden güzel olsun nice yıllara
Aslinda KK de yavaslama yok. Hesabima girince yavaslama oluyor. Hem de nasil. Forum ana sayfasina yonlendiriliyorum. Bembeyaz bir sayfa cikiyor. Misafir olarak girersem hizli. Anlamadim bu isten bi sey.

1. ve 2. yi ben de yaptim. Motivem tamdi sonra banlandim biraktim.

2. yi sevmedim ben de. Baslangic icin zor .

Yemeyeceksin nsc. Antep fistigi varsa ondan iki avuc ye , yoksa badem ye canin tatli istediginde su iki gun tatli yok sana.
Fıstık ve badem alayım ozaman

N nscckts
bunu arka arkaya 2-3 kez yapmanı tavsiye ederim , ağırlık kullanmadan yapıldığı için rahatlıkla yaparsın diye düşünüyorum

bacak içinse bu videoda ki hareketler oldukça etkili , zaten her bacak videosunda aşağı yukarı aynı hareketler var

Yarın bunları yapayım bakalım teşekkür ederim :) :KK68:

Olsun bitanem hatırlamiş göndermiş...varsın olsun birsürü olsun.bunu düşünmeyenler de var :KK45:kız sen yosa hava mı atıyon:63:
Şaka Allah mutluluğunuzu daim etsin:KK68:
Yok yok neyimle hava atayım senede 2 kere hediye görüyorum zaten :KK70: teşekkür ederim canımm
Bugünkü menüm B bilinmeyenkullanici

Kırmızı biber, peynir, zeytin, mini kepekli ekmek

Öğlen nohut salata

Akşam 4 adet lahana sarma + yoğurt

Su: 2,5 lt.
Yeşil çay, kahve, soda hariçççç

günlük menümü yazayım bugün B bilinmeyenkullanici

sabah : una karabuğday grisini , 2 yumurta , 3 çeri domates , salatalık , biber , 1 dl peynir ,1 çk fıstık ezmesi

ara : 1 activia , 1 kivi , 1 tatlı kaşığı keten tohumu

akşam : haşlanmış yeşil mercimek , 1 kase yoğurt , salata , 3 ızgara köfte

aralarda yeşilçay sade kahve
ve klasik spor rutinim

Selam kizlar oku oku bitmedi masallah
Ben de dun detoks yaptim resmini de paylasmistim zaten ise yaramadi hatta 200 gr civari artidayim. B bilinmeyenkullanici ozellikle sen sonucu bildir demistin.Sanirim bana kalori kesmek yaramior, belki sende ise yarar bilmiorum ama bugun yapmicam ikinci gunu cunku sabah kalktigimda cok kotu hasta gibi hissettim ve kendime gelmek icin sacma sapan ne bulduysam yedim
1 muz
1 buyuk bardak kefir
Kepekli pirinc lapasi ve yogurt karisimi
Simdi gozum acildi cok sukur daha da detoks fln yok bana

Doğum günün kutlu olsun :KK68: her sene bir öncekinden güzel olsun nice yıllara

Fıstık ve badem alayım ozaman

Yarın bunları yapayım bakalım teşekkür ederim :) :KK68:
Kızlar menüler gayet iyi herkese afiyet olsun ayrıca kilo verememene üzüldüm ya işe yarar diye düşünmüştüm

X