All-Star Diyet Yarismasi...

Benim latteee gibiii zorlamayinnnn beni icmiyorrummm, icmiyciiiiigimm, icmemmmmmm.

Bir latte degil kendisi.
Ay ismi geçince bile ağzım sulanıyor yahu neyse ki eve yakın değil.... sipariş vermek de bizim yaptığımız bişey değil iyiyim ben iyi 3 harfin yanyana gelmesi yasaklansın

Canım günaydın, Bu mesajını yeni fark ettim desem Benim de kızım 3 tane yavrulamıştı, sonra kısırlaştırdım mecburen. Benim evim de bahçeli. Özgür bırakıyorum, dışarı çıkmak istediklerinde kapıya gidip miyavlıyorlar açıyorum kapıyı. Geri gelmek istediklerinde de kapıya gelip miyavlıyorlar alıyoruz içeri Komple eve hapsetmek de doğru değil bildiğin gibi. Şimdiden çocukların hayırlı olsun

Günaydın arkideşler. İşe geç kaldım, kahvaltı yapamadım. Sütlü kahve içiyorum. Tahminlerini bildirmeyen kaldı mı?
Günaydın sütlü kahve hazır mk yoksa gerçek süt ve türk kahvesi mi ay canım çekti benim bi iştahım açıldı 2 gündür ya

Kızlar bugün bi kadın gördüm içim acıdı. Allah sabır versin kendisine.

Bi bebek arabasi ve dort bebek. Bebekler oyuncak. Ikisi ikiz. Daha oncede görmüştüm. Arabayı degistirmis. Bebekleri yenilemiş. 60 yaslarinda bir kadin. Bebeklerini cope atan, wc ye atan kadinlar annecikler varken ne denir ki... Hayat cok adaletsiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…