All-Star Diyet Yarismasi...

Günaydın kızlar ay dün gezmekten gelemedim bi türlü.... benim koca bugünde evde anacım bu ne ya izin vermezler vermezler sonra da salıverirler..
A AklinYolu1 dün kfc de değildim ızgara köfte ayran salata yedim en azından daha sağlıklı. Saat 15.30 ile 19.30 arası ful yürüdüm ama spordan sayıp yıldız vermiyorum hakkaniyetli bir spor bakanıyım

Kızlar yaptığınız sporları yarın akşam toplu halde bildirin tıpkı kaptanınız gibi....
zinnia canım kfc menüsü tam fiyaskoydu evet ama dediğim gibi zayıf noktam öyle fırında tavuk mavuk yerini tutmuyor malesef A AklinYolu1 in lattesi @_SinsireLLa_ nın çikolatası gibi bişey hindibaa kesmiyor yani

Günaydın arkadaşlar , bu hafta - kilodan umudum yok hiç yok hem de gitti benim kupa hayalim , çarşambaya kadar en ağır sporları da yapsam mümkünatı yok veremem aldığım kiloyu
Her hafta aynı şeyi söylüyon kurabiye yutuyon sonra kilo veriyon bence umudunh yitirme

N nscckts canım irade süper maşallah devam. Bu arada kısura bakmazsan eltine gıcık oldum gitti ne demek o kayınvaliden yerine ben varım bişey derdim de durduk yere ban yemim. Benim elti yok ama sağolsun görümcem var arada öyle bi tarafları kalkan indiriyoruz geçiyor sonra canciğer oluyor....

Gunaydin kizlar ,

Gune hindibaaaaa ile basladim. Sonunda ya ben katil olucam ya o. Hic anlasamadik neyse efem.

Bugun ve yarin sivi diyeti yapacagim. Yani latte serbest. ahaha. Her sey benim latte icmem icin.

Doktora gidip oradan Londra disina gececegim, bi okul var onu arastiracagim. Incik boncuk kursuna yazilmak istiyorum.

Ben anlamam hakkinda arama karari cikartilmis. Kfc de goruldugun an yakalayacaklarmis seni.
Ben 63.5 tim yalniz.
Celallenme hemen, haftada bir gelince boyle oluyor iste.

Tahmin oyunu oynuyoruz . Dogru tahmin edene uc kupa verilecek.

Ben anlamam hakkinda arama karari cikartilmis. Kfc de goruldugun an yakalayacaklarmis seni.

Celallenme hemen, haftada bir gelince boyle oluyor iste.

Tahmin oyunu oynuyoruz . Dogru tahmin edene uc kupa verilecek.

Bilmiyorum uğramam bi daha yok canım hiç işim olmaz gitmem canım gitmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…